Gilera Nex500 myso

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#51 Príspevok od užívateľa myso » Ne Apr 20, 2014 11:16 pm

Tohtomesacna davka nakonec nepadla na interkom ale na potrebnejsi givi e470 kufrik.
Obrázok
Ibaze ako byva zvykom, ked clovek malo rozmysla, zasa mi nieco chyba. Kufor prisiel domov, idem pozriet ako ho namontujem, sadnem za net a :eek: kupil som iba kufor a m5m platformu, no nosic nie.....


Ti co mate kufrik, ako ste to riesili? Mate vsetci origo nosic E680 ako je na obrazku? Ci si ho niekto z vas vyrobil aj svojpomocne? Pretoze mi je ozaj zatazko dat za kus ohnuteho plechu vyse 50eur.
Obrázok


(Edit: preklep a formatovanie)
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#52 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Apr 21, 2014 9:16 am

Na B400 je to riešené original plechom tiež veľmi podobne. Akurát, odpadá plastový medzikus a priamo na tom plechu čo je cez stĺpiky prišroubovaný k rámu scootra sú upevnené úchytky do ktorých sa nastrkuje samotný kufor a že mne to originálne uchytenie z duralového plechu aj tak časom prasklo, a musel som to tak či tak upravovať, zosilniť a podložiť výstuhou.
Ja som to už mal montnuté jak som kupoval scooter.... ak by som to nemal, tak si to istotne vyrobím sám v robote mám prístup k náradiu a aj ohýbačke zváračka a tak ...
Takže ak si šikovný, tak si to určite vyrobíš tiež sám. Len to nebude trvať hodinu ....Tipujem tak na celodennú pomalú prplačku....A bez ohýbačky to bude dosť problém asi....Ak by si mal poriadny veľký zverák tak by sa to snáď aj dalo naohýbať z niečoho tenšieho a následne to vystužiť len zas treba zvárať najlepšie COčkom. Ja by som to riešil následovne: vyrobiť si z tvrdého papiera alebo nejakého tenučkého plechu šablonu, , doladiť uhly ohybu ohnúť podľa toho následne už plech budúceho držiaku ,dal by som aspoň 2,5-3mm a opracovať hrany, vyrobiť distančné trubky, k tomu zohnať pripevňovacie šrouby dal by som ocelové niečo viac pevné aspoň 8.8 celé to napokon strieknuť základovkou a potom nejakým čiernym sprejom.... :good: Stojí Ti to za 50E . :pardon: :beer:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
cantor68
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Júl 10, 2012 10:57 am
Skúter: Prodaný. Aktuálně: YAMAHA MT-07 Moto Cage
Bydlisko: Senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#53 Príspevok od užívateľa cantor68 » Po Apr 21, 2014 6:24 pm

Tak jsem zvědavej jak to vyřešíš, ja se tím budu zabývat za měsíc.

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#54 Príspevok od užívateľa myso » Ut Apr 22, 2014 2:20 am

Rozmyslal som nad tym drziakom, ze on vlastne vobec nemusi byt 2x ohnuty. Tie ohnute miesta su tam skor kvoli pevnosti ako kvoli comukolvek inemu. Kedze ten plastovy drziak na kufor sa da namontovat bez problemov aj nizsie, zacal som vymyslat nejaku alternativu. Nasiel som doma celkom pohladny kus hliniku a trosku sa s nim pohral. Sice ma zopar dier navyse a nieje prave idealny, no pokym nevyrobim nic lepsie, posluzi dobre aj ten. Namiesto tych vymedzovacich trubiek som nasiel v zeleziarstve nejake dlhe matky a zopar podloziek (Vid foto). Farbu na hlinik som doma tiez nemal, nahradil ju plasti dip a vysledok nieje sice najkrajsi, no pouzitelny je...

Ohybacku k dispozicii mam (sice za flasku), tak to casom vyrobim nanovo, nech to vyzera ako origo. A zacat najskor sablonou je ulne nezbytne, pretoze nikde po nete som nenasiel ziadne rozmery a vyrabat to bez nej by dopadlo asi katastrofalne. Zatial vsak len takto:

Obrázok

Obrázok
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#55 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Apr 22, 2014 6:34 am

No paráda. :good: :beer: ....inak verím že ak bude plniť účel tak to tak tam už ostane nafurt....vidno to pri bežnom pohľade moc nieje, to je výhoda toho masívneho plastového držiaka kufra-platne.
Ak ten hliník nepraskne tak nieje dôvod ho meniť....Myslel som že tými ohybmi origo držiaku sa menia aj uhly že na ráme scootra je tá dosadacia plocha šikmo a aby kufor sedel rovno....
Inak ja to mám na B400 riešené rôznou výškou predných a zadných distančných trubiek...rozdiel asi 1cm
Tak toto ozaj stálo a ušetrených 50E...použil si čo si našiel .Tak je to najlepšie... :)
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#56 Príspevok od užívateľa duky5 » Ut Apr 22, 2014 8:38 am

Ja som mal tiež tuším 2 a 2 šróby inej dĺžky, na obrázku vidno že tú podložku máš trochu šikmo. Bacha aby sa ti to časom nepoškodilo.

Inak palec hore :)

odoslané z mobilu
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#57 Príspevok od užívateľa myso » St Apr 23, 2014 12:26 am

Tie vymedzovacie "trubky" som vpredu musel podlozit kazdu troma podlozkami aby to sedelo vodorovne. Tie by som ale rad vymenil za kratsie, nech je ten drziak nizsie. Pripadne by bolo fajn dat tam sroby so zapustenou hlavou, aby som ten plast mohol nasrubovat nizsie.Teraz je dotaihnuty na hlavy tych srobov co drzia platnu. Viac by som tym tu platnu zakryl a bolo by to krajsie.

Este s jednou vecou sa pochvalim. Nahodil som si do stretavacky 4000K xenon (z ebay za 17e) a obrysovky som osadil bielymi LED, nech ten xenon tak nekrici. Nastavil som sklon prakticky na zem, takze by som nemal nikoho oslnit. Skusal som to s frajerkou pri ceste a podla jej slov je to OK. V ziadnej vzdialenosti on nej to nesvietilo do oci. Kazdopadne aj napriek tomu, ze hlavny kuzel svieti asi 10-15m pred skuter, je rozdiel neskutocny. Subjektivne vidim lepsie asi o 3-5 krat a mam pocit vacsieho bezpecia, ze ma vidia aj ostatni. Snad si to nevsimu ti zeleni :bad: .


Obrázok
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#58 Príspevok od užívateľa VLADY » St Apr 23, 2014 6:54 pm

Jazdil som s xenonom 4300K jednu sezónu a nikto nič....Len mi vadilo že ak som k nemu potom zapol diaľkovú 55W helogenu tak nebolo nič poznať....
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#59 Príspevok od užívateľa myso » Ne Apr 27, 2014 5:48 pm

To ma celkom ukludnilo se si to nik nevsimal. Predsalen je to scooter a nik by xenon necakal. Mozno si pomyslia ze je to len nejaka tuzerska ziarovka co svieti na bielo. Budem ale musiet dorobit nejaky kondenzator na vstup do trafa, lebo ako kolisenapatie v zavislosti od otacok, tak to jemne meni farbu do ruzovej.

K tej platni na kufor budem musiet vymysliet nejake silentbloky. Bojim sa ze vibracie mi casom ten hlinik oslabia a praskne sa to. Predsalen plech ma urcitu pruznost, ktora tej mojej platni chyba. Napadlo mi ze na skodovke bolo kurenie prichytene na niecom co vyzeralo ako gumovy valcek, pricom na kazdej zakladni to malo tak 6x20 srob.

Idem onedlho do Slovinska a nerad by som riskoval nejake problemy, ako napriklad odpadnutie celeho kufra.
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#60 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Apr 27, 2014 8:06 pm

No to si pamätáš dobre :good: ...len ja si zas pamätám že tie silentbloky moc nevydržali a zvykli praskať odlepila sa guma od toho plechu tak či tak a hlavne takto riešený silentblok nieje bezpečné riešenie nakolko ak praskne tak nemá poistný systém a teda je to nebezpečné ...Lepší by bol valcový silentblok s dierou v strede. Riešil by som to skorej nejakou gumovou podložkou pod šrouby respektíve tak ako býva riešený systém uchytenia tlmičov v karosérii . A že teda postupne: šroub a na ňom navlečené velkoplošná podložka, gumový krúžok, materiál platne, gumový krúžok ,materiál kufra, zas gumový krúžok, velkoplošná podložka a samosvorná matica. Ja som sem dal foto jak praskla mne origo duralová platňa ....Ale hliník je mäkší a teda aj menej krehký...Ak má hrúbku aspoň 5 mm osobne by som sa asi nebál akurát asi by som to častejšie kontroloval . Prípadne to prerobíš alebo nejak spevníš
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
SnoopyBA
moderátor
moderátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 12:15 pm
Skúter: Honda Vision 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#61 Príspevok od užívateľa SnoopyBA » Po Apr 28, 2014 6:39 am

Ako pise Vlady.. Tiez by som nedaval kufor ani platnu na silentblok.. Mozno tak na 50ke ryzi.. :)

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#62 Príspevok od užívateľa myso » Ut Máj 06, 2014 12:16 pm

a mam nabijacku.
Obrázok



aaaa gumu som vymenil :Yahoo!: konecne.
Obrázok
Naposledy upravil/-a myso v St Máj 06, 2015 8:29 pm, upravené celkom 1 krát.
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
cantor68
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Júl 10, 2012 10:57 am
Skúter: Prodaný. Aktuálně: YAMAHA MT-07 Moto Cage
Bydlisko: Senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#63 Príspevok od užívateľa cantor68 » Ut Máj 06, 2014 12:43 pm

Ta nabíječka :good:

Užívateľov profilový obrázok
SnoopyBA
moderátor
moderátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 12:15 pm
Skúter: Honda Vision 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#64 Príspevok od užívateľa SnoopyBA » Ut Máj 06, 2014 12:47 pm

Pekne si to vymajstroval. :)

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#65 Príspevok od užívateľa duky5 » Ut Máj 06, 2014 12:52 pm

Držiak na mobil ok, s natáčaním videa máš pravdu. Kameru teba dať na helmu.

Zásuvka je podľa mňa nešťastne umiestnená. Zbytočne si prišiel o ukladací priestor, uz tam dáš akurát tak papierové vreckovky, ťažšie veci ti uklepú kábel. Keď sa náhodou ucpe tá dierka, zatopí ti zásuvku.
Ja by som dal zásuvku zvislo, niekde k budíkom.

odoslané z mobilu
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#66 Príspevok od užívateľa myso » Ut Máj 06, 2014 1:01 pm

Tak vyznamny ukladaci priestor to pre mna zas nieje. Mam tam vzdy len okuliare. Zajedno sa tam nic ine nezmesti (penazenka, rukavice, satka na krk...) a ak sa aj zmestilo (zamok na kotuc), tak to neskutocne bucha pri prejazde nerovnosti. S tym vytopenim mas mozno pravdu, no este som tam vodu za ten skoro rok co ho mam nevidel. Rozmyslal som aj ja nad miestom pri budikoch, no velmi nerad robim upravy ktore sa nedaju vratit naspat a navrtat 2,5cm dieru vedla budikov :? medzi ne patri.
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#67 Príspevok od užívateľa duky5 » Ut Máj 06, 2014 1:12 pm

Ja som už mokré veci mal, preto ti to píšem. Tiež tam nosím drobnosti, ktoré nebúchajú. :)

odoslané z mobilu
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#68 Príspevok od užívateľa myso » Ut Máj 06, 2014 1:19 pm

Tak hadam to prezije. Alebo tam napcham vreckovky, nech to popiju :) . Len skor teraz rozmyslam, ci som tam nemal dat radsej klasicku zasuvku a az do nej strkat nabijacku. Lebo tato ma nabijaci prud vraj 1A, no za hodinu mi nabila mobil o 25%, teda to bude nejaky cinsky 1A :D .
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#69 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Máj 06, 2014 1:43 pm

Elektroniku môžeš vymeniť a necháš len ten samotný USB konektor pôvodný. Ja by som to asi riešil lineárnym 5V stabilizátorom, 1,5A k nemu dva kondíky a dať ho na kus chladiča a šupnúť dakam pod plasty....Alebo ešte lepšie kovový Teslácky púzdro TO3 zo šuflíkových zásob ten je ozaj nezničiteľný....
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#70 Príspevok od užívateľa Burgmanista » Ut Máj 13, 2014 8:07 pm

No je to super že konečne uš aj maxi skútre sa čoraz viac rozrastajú Gilera je fakt uš super skúter.Ja som terás presedlal s Burgmana 65O na Gileru 800 je to uš riadna žiletka .Kto môže kúpiť vrelo odporúčam.

Užívateľov profilový obrázok
cantor68
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Júl 10, 2012 10:57 am
Skúter: Prodaný. Aktuálně: YAMAHA MT-07 Moto Cage
Bydlisko: Senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#71 Príspevok od užívateľa cantor68 » Ut Máj 20, 2014 1:41 pm

ahoj, nevíte někdo nějaký fígl na nastavení zrcátek? Bojím se že je prasknu větším tlakem.

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#72 Príspevok od užívateľa myso » Ut Jún 03, 2014 1:44 am

Tie zrkadla sa urcite nastavuju ako som ti spominal, treba len jemne zatlacit na sklo a dostat ho do pozadovanej pozicie.

V uzivatelskej prirucke je toto: (str.77)

Rear-view mirrors (03_42, 03_43)
Adjust the mirrors by applying slight pressure to the side of the mirror to move it to the
desired position.

http://pscgroup.square7.ch/Manuals/Gile ... k1User.pdf

Pravdepodobne to mas len nejake zatuhnute, nastriekaj tam nejaky olej alebo WDcko, snad sa to rozhybe. No pozor aby sa to potom nehybalo velmi. Mne to ide dost ztuha, ale nastavoval som to len raz a uz sa toho pre istotu nechytam :)
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
cantor68
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Júl 10, 2012 10:57 am
Skúter: Prodaný. Aktuálně: YAMAHA MT-07 Moto Cage
Bydlisko: Senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#73 Príspevok od užívateľa cantor68 » Ut Jún 03, 2014 8:57 am

už jsem to vyřešil, dal jsem dolu blinkry, taky nešli, / jsou zacvakovací/ a tam je šroub, kretý drží zrcáko. Stačilo povolit a trochu s tím pohýbat dotáhnout a už je to v pohodě. :D

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#74 Príspevok od užívateľa myso » Pi Jún 20, 2014 9:42 am

Nech to tu trocha ozije. S priatelkou sme si spravili na Gilerke vylet k moru. Sice len do Slovinska no na zaciatok staci. Stalo nas to 5 dni a 1340km. Sli sme vyhradne mimo dialnic, takze nam to trvalo troska dlhsie ako sme planovali. Cestou tam popod Neusiedlerske jazero nadol smerom k slovinskym hraniciam sme si museli pretrpiet troska nudy no akonahle sme prekrocili hranice(na dalsi den rano), zacala sa krajina krasne vlnit (asi na urovni myjavskych Kopanic) a cesticky sa zacali krutit pomedzi ne. Nebyt nalozeneho skutra, uzival by som si to jak pan :), no aj takto to bolo fajn. Stavili sme sa v Ljubljane odtial do Postojnskej jaskyne (20km dlha 3 podlazna neskutocne nadherna) narychlo sme pozreli aj Hrad Predjama (zavreli nam pred nosom) a uz len najkratsou cestou do primorskeho mestecka Izola. Tam sme pobudli dve noci, nejake kupanie a party na plazi, no uz ma svrbeli ruky :D. Nechali sme si dva dni na cestu domov s planom pozriet si jazero Bohnij a Bled (symbol Slovinska) v triglavskom narodnom parku. Vdaka super navigacii sme sli 170km asi 6 hodin :D a nechybali ani enduro vyjazdy :D no gilerka zvladla vsetko. Aj 5km serpentin po strku ;) a nejake rozostavane cesty. Cca 80km pred cielom sa totiz cesta zacala prerezavat cez hory. Spanie sme nasli zasa v Rakusku, tento krat na parkovisku pre vohnwageny vo Ferlachu. Rano nam na navi svietilo 400km do Bratislavy, tak sme vysusili stan, okupali sa v potoku a vyrazili. Cez Klagenfurt na sever, potom vpravo na Gratz pred ktorym asi 100 km mierne vlavo a cim skor domov. Cesty su tam neskutocne, horske priechody plne serpentin a vracakov, az miestami tych 460 kubikov stracalo dych... Na rovinkach sme si palili 120 jak Bohus v autobuse na vylete do Prahy a cesta krasne ubiehala. Nebyt vibracii jednovalca, nieje si na co stazovat.

A aby nebolo vsetko len slnko a duha, odlomil som si smerovku pri nasadzovani tasiek. :( No uz som stihol kupit nove a rovno som objednal spojkove pruzinky a malossi kontrasktu. Snad sa s nou nauci do kopca aj podradovat

Obrázok
Obrázok
Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
myso
skútrista
skútrista
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ut Feb 26, 2008 3:39 pm
Skúter: Gilera Nexus500
Bydlisko: senica

Re: Gilera Nexus 500 - myso

#75 Príspevok od užívateľa myso » Ut Jún 24, 2014 1:05 am

Nasiel som si v telefone videa ako som menil valceky, tak som narychlo zbuchol porovnavacie videjko. Vybral som vzdy najrychlejsi z troch pokusov. Cas som odrataval podla jednotlivych frame-ov videa, takze by mohol byt presny. Odhliadnuc samozrejme od odchylky tachometra.

Cause scooter is always in the right gear.... Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"