Aprilia Atlantic 125 - wizzard160

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
wizzard160
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 51
Dátum registrácie: So Feb 28, 2015 3:46 pm
Skúter: Honda PCX 125

Aprilia Atlantic 125 - wizzard160

#1 Príspevok od užívateľa wizzard160 » Po Jún 15, 2015 11:02 pm

Zdarec páni tak som si urobil "radosť" novou mašinou a hneď na začiatku aj starosť :D skôr než tu dám fotky ju musím trošku dať do hromady a sa chcem spýtať na nejaký shop tu na sk kde na nu zohnať nahradné dielce konkrétne zatial potrebujem silentbloky na motor relé na startovanie a remen do variatora a mozno mi bude treba aj simeringy (alebo repas) prednej vidly a tesnenia na motor ja som nasiel len cz stranku scootland a na sk len v jendom obchode myslim ze v KN a tam enmali co som potreboval najlepšie by bol enjaky obchod KE a okolie alebo aj SK aby postovne nebolo divoke.

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aprilia Atlantic 125 - wizzard160

#2 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Po Jún 15, 2015 11:24 pm

Som na mobile, takže ti poradím len slovne: keď som ja mal ešte Atlantica (250ccm) a potreboval som nejaký diel (najmä z tých apriliáckych), nabehol som na niektorú zo stránok obsahujúcich všetky diely (daj do googla slová aprilia genuine parts, vyhodí ti niekoľko výsledkov), našiel som si kód súčiastky a ten som poslal ak dotaz obchodu moped-slovakia.sk, oni mi zistili cenu a dostupnosť. To isté ti dokáže zistiť a zabezpečiť aj Look tu na fore (zároveň prevádzkovateľ eshopu patriaceho pod toto fórum, takže si vyber). :)

Také veci ako remeň, valčeky a pod. nie je problém zohnať, keďže je to piaggio motor montovaný u viacerých značiek (Piaggio, Aprilia, Gilera, Malaguti a i.), a rôzne špecifické diely vieš zohnať cez tie kódy súčiastok... :good:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"