Maxon Blade 125 - uz zufalstvo

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
gr8op
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2019 11:04 am
Skúter: Maxon Blade 125

Maxon Blade 125 - uz zufalstvo

#1 Príspevok od užívateľa gr8op » Pi Okt 25, 2019 11:09 am

Zdravim vsetkych tu naokolo,
riesim uz pre mna nevyriesitelny rebus. Manzelke som za par kaciek kupil skuter Maxon Blade 125 (nechcem tu riesit ci Cina alebo nie-tomuto sa vyhnime). Ja mam Hondu NC750 a pri zene som nevedel ci ju to chyti, tak preto tento lacak.
... a teraz k tej zahade:
Jedneho rana zena isla do prace a skuter z nicoho nic prestal ist do otaciek - netahal. Neriesil som ...zaniesol do servisu (maj2019) po mesiaci -dvoch a vymeny asi vsetkych dielov mi to vratili - tiez uz asi zufali , ze to bude asi motor (strata kompresie). Ok...uz som nechcel cakat dalsi mesiac kym to prehodia...tak mi novy motor dali v krabici a nazdar.
Doma som asi za hodku motor vymenil a....ku*va ani tento netaha/nejde otacok.
Vymenene diely: jasne ze motor... komplet vstrek, indukcka, sviecka, palivove cerpadlo, palivove hadice + filter, regulator nabijania, riadiaca jednotka ECU. Neviem co este vymenit a skontrolovat.
Skuter chyti na brnk, len ho neviem dostat do otacok. Rady typu hod to do potoka som uz pocul a zvazoval. Teraz potrebujem konstruktivne riesenie.
Mam doma dva motory, ktore su ocividne oba dobre a bednu ND na tento zazrak. Uz ho len rozchodit.

Za kazdu dobru/vecnu radu budem povdacny.
Pekne dakujem.

Gr8op

Hrucho
chodec
chodec
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne Mar 31, 2019 2:01 am
Skúter: Piaggio Skipper 125
Bydlisko: RK

Re: Maxon Blade 125 - uz zufalstvo

#2 Príspevok od užívateľa Hrucho » Št Jan 23, 2020 11:23 am

"Jedneho rana zena isla do prace a skuter z nicoho nic prestal ist do otaciek" - čiže ten motor pred tým šlapal ....
Ak áno - vzhľadom na rozsah vymenených častí by som pozrel výfuk/koleno, či nieje pripchatý
Alebo "niečo" v prevodoch - zhoď remeň a vyskúšaj

Napísať odpoveď

Návrat na "Skútre nad 125 ccm (Maxíky)"