zakonom stanovene pravidla

URL linky na web stránky s užitočnými informáciami

Moderátor: Moderators

Správa
Autor

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#2 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Apr 24, 2007 9:49 pm

takze pre L1e (co sme my vsetci s 45km/h a 50ccm) nie je stanovena ziadna povinna vybava, ak som nieco neprehliadol... :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#3 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Apr 24, 2007 10:17 pm

THeBaNDiT napísal:takze pre L1e (co sme my vsetci s 45km/h a 50ccm) nie je stanovena ziadna povinna vybava, ak som nieco neprehliadol... :)
presne tak a takisto nemusis chodit na stk po 2 rokoch ale po styroch ak mas 45 km/h

martinpn

#4 Príspevok od užívateľa martinpn » St Sep 26, 2007 9:58 pm

please ale znacky by sme asi mali mat alebo sa to berie ako babeta?? ved predsa je to to iste

Užívateľov profilový obrázok
jeffo
skútrista
skútrista
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Ne Máj 07, 2006 9:47 pm
Skúter: Honda PCX 150
Bydlisko: Martin

#5 Príspevok od užívateľa jeffo » St Sep 26, 2007 10:05 pm

znacky musis mat ak si nevybavis vynimku "bez znacky", stoji to par nul, ma to tu par ludi na fore ale ja v tom nevidim zmysel zivota jazdit na nejaky papier ze nemusis...

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#6 Príspevok od užívateľa theruck » Št Sep 27, 2007 10:31 am

martinpn napísal:please ale znacky by sme asi mali mat alebo sa to berie ako babeta?? ved predsa je to to iste
tak si si mal kupit babetu a ne skutra. precitaj si to tu cele

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#7 Príspevok od užívateľa dr.snake » Št Sep 27, 2007 10:37 am

hej ale ak mam skuter so slov TP a ma vynimku a nema znacky tak ich nemusisim mat
Praktická rada: Technické preukazy vozidiel, osvedčenia o evidencii vozidiel a technické osvedčenia vozidiel vydané predo dňom nadobudnutia účinnosti tohto zákona (teda pred 1. 3. 2005) zostávajú v platnosti
nenasiel som tam nic aby som bol povinny ak mam vynimku ze nemam spz poziadat DI o vydaie SPZ..alebo mas iny nazor rep picu daco ine v zakone ak ano daj LINK
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#8 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Sep 27, 2007 10:41 am

musis mat sk technicak...a podla toho ake mas tak bud nemusis mat spz alebo musis...babeta musi mat tiez technicak...ak nema niekedy sa to toleruje ale casto nie...(vyhovorky ved je to len babetta uz teraz vecsinou prd platna...tak isto aj z helmou na babette...)

napr u nas idu aj tvrdo po cyklistoch...ak nafuka chcu zobrat vodicak (pekna kravina)...nemas svetla alebo odrazky hned za 500...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#9 Príspevok od užívateľa dr.snake » Št Sep 27, 2007 11:00 am

sak mame slovensky technicak...ak mame vynimku ze netreba spz a bolo to raz vydane OU a zakon to nezrusil tak to plati...netreba nam na skuter spz ne???...theruck tu ale daco ine rozpraval ale zakon tie stare nerusi TP a vynimky ani neuklada ist si s takymi skutrami po spz :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: zakonom stanovene pravidla

#10 Príspevok od užívateľa Wasi » Po Mar 07, 2016 1:20 am

r. 2016 podla vsetkeho prinesie viac novych modelov motocyklov, konstrukcnych rieseni, inovovanych a modifikovanych motorov v skratke "kazitok", ako sme boli doposial zvyknuty:
http://www.bennetts.co.uk/bikesocial/ne ... ty3rGdOWmQ

icask
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 220
Dátum registrácie: Ne Jún 28, 2015 9:20 pm
Skúter: Kymco Downtown 125i ABS
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: zakonom stanovene pravidla

#11 Príspevok od užívateľa icask » Po Mar 07, 2016 12:52 pm

Jedna pani povedala, ze napriklad ABS bude povinne pre vsetky skutre. Odkedy to neviem, teda napamatam si.
Kymco Downtown 125 i ABS od 6.5.2015

Užívateľov profilový obrázok
macostr
skútrista
skútrista
Príspevky: 265
Dátum registrácie: Ne Máj 11, 2014 4:37 pm
Skúter: Kymco Downtown 300i, 2010
Bydlisko: KE/TV

Re: zakonom stanovene pravidla

#12 Príspevok od užívateľa macostr » Po Mar 07, 2016 12:58 pm

vsetky nove modely ktore sa vyrabaju aj s ABSkom sa musia na slovenskom trhu predavat s ABS od 1. Januara 2016. Do konca roka ale plati vynimka ze ak sa dany model vyrabal aj bez ABS, moze sa takyto skuter predavat na Slovensku ale len do konca tohto roka... aka da sa ocakavat ze koncom roka budu vyrazne zlavy na skutre bez ABS aby sa ich predajcovia zbavili a nieco z toho mali :)
Vychutnávam si každý kilometer na dvoch kolesách :)

web: http://macostr.simplesite.com/
Skúter: Kymco Downtown 300i (2010)
predtým: Yamaha X-Max 125 (2006), Kymco Agility City 125 (2014)

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: zakonom stanovene pravidla

#13 Príspevok od užívateľa Wasi » Po Mar 07, 2016 3:17 pm

Ono ma to aj svoju vyhodu. Ak chcu vyrobcovia zachovat vykon a zaroven splnat normu, u atmosferakov je cesta zvysenim objemu a naslednym obmedzenim na hodnoty normy. Co pozvysuje krutaky. Viď prve lastovicky Kymco Downtown 300i 298cc na 350i 320cc, alebo Sym GTS z 264cc na 278cc. Horsie to je u 125cc, kde takyto vzorec asi uplatneny nebude. Najviac som ale zvedavy na Vespu PX 2T, ktora podla mojho nazoru tento rok skonci alebo ju budu musiet prekopat od zakladu...nech je jej zem lahka :D

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: zakonom stanovene pravidla

#14 Príspevok od užívateľa dreamer » Po Mar 07, 2016 7:54 pm

Akym podielom na emisiach sa podielaju motocykle v porovnani s tankermi, ci lietadlami, alebo SUVckami s 3 litrovymi karcinogennymi dieslami? Navyse sa treba zamysliet kolko take motocykle v priemere najazdia kilometrov, su to sezonne, casto len vikendove vozidla. Uplne nezmyselne stekanie na nespravny strom.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: zakonom stanovene pravidla

#15 Príspevok od užívateľa duky5 » Po Mar 07, 2016 11:47 pm

A kľudne sa môže porovnať aj eu trh s 1.2l motormi a 2l dizlami vs úžasný US trh s nezmyselným 4 a viac l motormi vs počet týchto áut...
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

icask
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 220
Dátum registrácie: Ne Jún 28, 2015 9:20 pm
Skúter: Kymco Downtown 125i ABS
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: zakonom stanovene pravidla

#16 Príspevok od užívateľa icask » Ut Mar 08, 2016 1:48 pm

Najvacsim prispievatelom sklenikovych plynov je vykurovanie a chladenie budov. Ak vynechame priemysel. Automobilova doprava je az za vykurovanim. A ano americke domi maju stale absolutne katastroficke uniky energie. Trosku som to pred par romi studoval ako to je. Asi najmenej skodlive su prave tie tankery, lebo na 1 km odvezu extremne vela tovaru a preto su tie emisie male. U nich sa to pocita nejak spotreba/ km/tona a v tomto su prave vyhodne cim vacsie stroje.

Suhlasim, ze EU steka pravidelne na nespravny strom. take eko kraviny ako vymysla to nedava zmysel.
Kymco Downtown 125 i ABS od 6.5.2015

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: zakonom stanovene pravidla

#17 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Mar 08, 2016 10:20 pm

To nieje o emisiách alebo o ochrane planéty....to je zas celé len a len o prachoch ak ich vytĺcť z ľudí... :pardon: :beer: Volakedy sa vyrobil poctivý motor kde sa použilo dajme tomu 100kilo železa, dnes sa z toho matrošu dobre že nevyrobia dva také motory . Ktoré ale vydržia nepomerne menej možno so sťastím 1/3 toho čo volakedy. Takže kde je ekológia ak volakedy auto jazdilo 15-20 rokov a dnes sotva polovicu? áno ušetrí sa nejaký matroš na výrobe ale auto vydrží nepomerne menej a neráta sa do toho energia potrebná na samotnú výrobu a nehovorím koľko ešte stojí akože "ekologická" likvidácia. A tak je to zo všetkým dne sa počíta že sa všetko obmení za 4-5 rokov lebo ceny ND sú tak nastavené že sa pomali neoplatí nič opravovať .Pračky chladničky TV vysavače všetko je to na spotrebu. A kde sú zarátané logistické náklady všetko sa vozí krížom krážom po svete. :fool: Načo je dobré aby som si v BA kupoval mlieko z Kežmarku akože Tatranské a východniar v KE maslo z Milexu v BA??? :shock:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: zakonom stanovene pravidla

#18 Príspevok od užívateľa Wasi » St Mar 09, 2016 12:33 am

Vlady v tomto mas absolutnu pravdu. A mozem to potvrdit viacmenej z prvej ruky.
Tiez robim v automotive priemysle.

Ukazkovym pripadom je jedna podstatna suciastka, nemenovanej europskej znacky, ktorej pouzitie je do vysokotlakeho cerpadla "prstenec o vonkajsom D cca55mm".
Tento prstenec sa musi vyrobit sustruzenim na toleranciu kruhovitosti do 0,005mm.-Co je celkom hard-core na brusku, nie este pre sustruh. Ale da sa to...
Problem vsak je, ze tato suciastka ide cez dalsie dve operacie kde sa upina-vrta a to vsetko ma svoje tlaky=deformacie. Ale aj to vyriesilo...No ako finalny produkt uz je na hranicnych hodnotach 0,0046 a pod. co je celkom fajn, lebo stale je to v predpisanych hodnotach.

Ked vsak bola tato suciastka vo faze prototypu a bolo ju naozaj problematicke vyrobit. Navstivil sa zakaznik s pripomienkou: preco to do davate vyrabat z takehoto blata na urovni roxoru. Pevnejsi material by sa lepsie obrabal, nemal by tendenciu deformacie pri prepinani, a v motoroch by vydrzal podstatne dlhsie...Zakaznik na to odpovedal, ze mu staci aby to fungovalo 5r...takze ako pises je to vsetko spotrebak.
(a len taka zaujimavost: zakaznicka cena aj pre kvalitu toho matrosu je 5€..konecna spotrebitelska 120€)

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: zakonom stanovene pravidla

#19 Príspevok od užívateľa Jano » Ne Apr 17, 2016 5:42 pm

Vlady.Dobu ideologickú vystriedala doba ekonomická.Za komancov sa kladol preto vecsi doraz na užitkovost a trvacnost,ovsem ludia trpeli ideologicky.Dnes sa kladie doraz vyslovene len na peniaze a zisky.Preto efektivita spocíva len v tom,aby za co najmensie naklady bola co najvecsia ziskovost.O nicom inom trhova ekonomika nie je.Ona stoji vlastne na pudoch cloveka a nie na tom,aby sa hladelo na prirodu a ludí a hlavne na dlhodobu perspektívu.Tú trhova ekonomika preto nepozna a tak hladí len na kratkodobe ciele.Vlastne je to stav zvierata - ukoristit co najvecsiu korist za co najkradsí cas a za co najmensie straty (rozumej vyplaty zamestnancov apod.)To ale celkove sposobuje v rodinach a spolocnosti uponahlanost a stresy - cize utrpenie ineho druhu,nez to ideologické.Z toho vypetie,potom prepetie a nakoniec psychicke zrutenie cloveka.Ludia tak padaju moralne.To je priebeh,ktory sa postupne u kazdeho jedinca skor ci neskor v tejto dobe prejaví.Ludia vzdy sli z jedneho extremu do druheho a asi sa nedokazu poucit z toho,ze v konecnom dosledku sa vzdy usiluje o stastie jedinca,ktore sa z nevedomosti kompenzovalo nejakymi ideologiami socializmu a dnes peniazmi a hromadením materialnych haraburdí :)
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: zakonom stanovene pravidla

#20 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Apr 17, 2016 7:41 pm

Myslím že to aj bolo trocha spôsobené tým že výroba nestíhala pokryť spotrebu novým tovarom tak sa vyrábalo a následne viackrát opravovalo. A hlavne aj preto že skrátka technológie neboli tak sofistikované a teda sa vyrábalo štýlom že vyrátalo sa ako malíček ale pre istotu sa to vyrábalo ako palec aby bola istota že to neprdne. Ak si zoberieme že taká embéčka tiež mala motor na 100 000km a potom sa robila generálka že nové vložky a aspoň zabrúsiť ventily a kluka na výbrus. Teraz taký motor vydrží viac ale dorážajú ho rôzne komponenty okolo RJ snímače, kabeláž a pod. ktoré vtedy neboli potrebné .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: zakonom stanovene pravidla

#21 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Apr 18, 2016 2:38 pm

Jano napísal:Vlady.Dobu ideologickú vystriedala doba ekonomická.
ano.kedysi sa urcovalo co sa bude vyrabat centralne z kancelarie. teraz urcuje to co a ako sa bude vyrabat trh. a vyraba sa presne to co ludia chcu kupovat. keby ludom vadilo ze sa to rozsype po mesiaci tak si to jednoducho nekupia a firma to prestane vyrabat lebo o to nie je zaujem. ale drviva vacsina ludi kasle na to ze sa nieco rozpadne. zaujma ich len cena. ked chcu nizku cenu vyrobca im ju ponukne, ale kedze za nizku cenu to asi moc kvalitne nebude. keby ludia tuzili po kvalite, ekologickosti atd, tak sa to vyraba vo velkom a cena klesne (kto chce dnes kvalitu alebo ine vlastnosti co nie su masove, musi si priplatit aj za maloseriovu vyrobu a tym vyssie naklady na vyrobu)... ludia su ale taky ze kupia si smejd lebo cena...ked sa im pokazi tak chvilku nadavaju a kupia si druhy smejd (ved mam zas nove a nove je dobre) a tak dookola...keby chceli kvalitu tak si kupia kvalitu (a za vyssiu cenu ale defacto usetria lebo im dana vec vydrzi x-krat dlhsie)...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: zakonom stanovene pravidla

#22 Príspevok od užívateľa duky5 » Po Apr 18, 2016 3:02 pm

Poznám ľudí, ktorí v dnešnej dobe majú doma starý komunistický vysávač, bol možno iba jeden tip, asi viete ktorý.

Takéto niečo
Obrázok

Ďalej práčku starú tatramatku asi 40 ročnú.

Veci fungujú, ale majú dosť veľký odber. Taká A+ nová práčka si na seba za 2 roky nezarobí?


Ďalšia vec je kapitalistické plánované zastaranie súčiastok....To hre tiež zaujímavá téma...
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: zakonom stanovene pravidla

#23 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Apr 18, 2016 10:09 pm

Dnes pozerám elektro leták nejaký a tam pračka za rovných 166,-Euri, klasika z predku plnená 1000 otáčková . No nekup ju na 731 dní. Ale v posledne dobe som opravoval dve RJ z AEG sušičiek cca 4 ročných čo teda neboli moc lacné cca 500E a bežne tam odchádza IO v napájacom zdroji. Súčiastka za 2,50. A je zaujímavé že taká istá sa používa kdekade v rovnakých alebo teda podobných aplikáciách a tam drží. A tu nie , to nemôže byť náhoda ale zámer výrobcu.
A inak k tým vysavačom za bolševika, ozaj to bol des a hrôza s tým vysávať hučalo to jak štartujúce lietadlo vysávalo to nič moc a ten bordel čo z toho pláteného sáčku letel nazad von do miestnosti to sa ozaj nedá porovnať s tým čo je teraz alebo teda posledných 10-15 rokov. Inak bolo ich viac typov ale zas to sa obmieňalo možno rok dva akože lepší model ako sa vylepšovali technológie ale inak motor asi rovnaký. Naši mali Standat taký valcový zelený ešte s bakelitovými koncami, hadica tiež ešte kovová opletená bakelitové trubky ktoré praskali na koncoch potom sa to lepilo páskou aby držali v sebe a nerozšklebovali sa. Príkon cca 500-600W.
Potom sme mali taký novší oranžový už aj s reguláciou otáčok .
A potom asi ešte jeden ETA veľký ťažký ten už mal okolo 1000W a potom si mamka kúpila vtedy najmenší Electrolux XIO a ten má tiež aspoň 15 rokov. Teraz jej prdla sacia hubica tak som kúpil novú za cca 11E vo výpredaji lebo už to je neaktuálny model.
A doma máme od roku 2002 OXYGEN od Electroluxu vo svojej dobe stál okolo 5500skk a tichučký je ešte furt aj na dnešnú dobu . A vydržal teda ozaj dosť. Všetko pôvodné aj hadica aj šnúra . Pokiaľ drží nemám potrebu kupovať nový.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
driversk
skútrista
skútrista
Príspevky: 299
Dátum registrácie: Št Dec 18, 2014 10:04 am
Skúter: Hamburger 650 Hatatitla
Bydlisko: Trnava

Re: zakonom stanovene pravidla

#24 Príspevok od užívateľa driversk » Po Apr 18, 2016 11:51 pm

Nedá mi nezareagovať na tému kazítka .
Mám služobné auto Škoda rapid, bral som ho ako nové v júli 2015 rovno zo salónu.
september 2015 najazdené 15000 km odišlo podtlakové čidlo ( zostal som visieť na diaľnici -odťahovka )
december 2015 / 38000 km nejde zaradiť spiatočka ( servis 14 dní ) - prevodovka.
apríl 2016 / 52000 rozlúčila sa so mnou vodná pumpa ( servis 12 dní ) - prehrieval sa motor.
Vodné čerpadlo sa má meniť pri 100 000 km spolu s rozvodmi ...
Servisný interval na výmenu oleja mám predpísaný na 40 000 km. donedávna bol 15 000 až 20 000 km.
Myslím že nemám viac čo dodať ku kvalite dnešných nových áut, proste spotrebák ....
Donedávna som vlastnil Citronen 2.0 HDI r.v. 2002 - prešiel som s ním pol europy bez problému.
V plechovici mám za svoj biedny život odjazdené toho pomerne veľa.
Zodral som 7 svojich áut a 5 služobných áut.
Rok čo rok je kvalita na tom horšie.
Myslím že nebude problém v mojom štýle jazdenia.
Alebo áno ? :shock:
A / CZ / D / H / HR / I / PL / SLO / BIH / LT / LV / EST / FIN / S / DK

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: zakonom stanovene pravidla

#25 Príspevok od užívateľa duky5 » Po Apr 18, 2016 11:58 pm

Citroën Picasso rv 2000 dizel 1.9 tuším, najazdené už takmer 400 000 km bez poruchy, kvôli ktorej by sme nedošli do cieľa. Odťah žiadny. Pravidelný servis.
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Napísať odpoveď

Návrat na "Linky"