Kupa Kufra!

URL linky na web stránky s užitočnými informáciami

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Kupa Kufra!

#1 Príspevok od užívateľa Atrix24 » Ut Júl 14, 2009 10:46 pm

Cawte, neviete neake dobre stranky kde predavaju kufriky na scootre??
Potreboval by som ho na Yamahu Majesty 125. Diky
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#2 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Júl 14, 2009 10:51 pm

Norcobikes, Prievidza, "sme autorizované zastúpenie svetovej značky GIVI. V našej ponuke nájdete všetky výrobky tejto renomovanej značky." http://www.norcobikes.sk/web/norco.php?act=givi

Objednaval som si u nich turisticky plexistit GIVI pre moju Aprilku na dobierku, a ziaden problem, bezproblemovy obchod, spokojnost. :good:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#3 Príspevok od užívateľa fiiloo » Ut Júl 14, 2009 10:58 pm

mrk sem

http://www.ultimateracing.cz/produkty/motokufry/

je to napodobenina Givi aj z opirkou a svetlom ja ju mam a je super :)
seriozne jednanie a rychla doprava :)
podpis som si este nenastavil

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#4 Príspevok od užívateľa Atrix24 » Ut Júl 14, 2009 11:09 pm

Tak tento sa mi dost pozdava http://www.ultimateracing.cz/p_info/711 ... a-operkou/ ale budem ho vedet dat na moju Majesty??? Ja som tam nikdy predtym kufrik nemal tak preto sa pytam
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#5 Príspevok od užívateľa fiiloo » Ut Júl 14, 2009 11:16 pm

no jasne. je k tomu aj taka slaba plechova plotna , ale ak si trosku sikovny to dopasujes , alebo si pozri niekde drziak Givi alebo si ta daj niekomu spravit ten drziak a jeto :) Ja som ho vystuzil a jazdil som snim 12tis km a v pohode :)
podpis som si este nenastavil

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#6 Príspevok od užívateľa Atrix24 » Ut Júl 14, 2009 11:27 pm

OK, chystam sa to kupit az po dovolenke takze az v Auguste, dovtedy budem pozerat aj po inych ale toto je najhorucejsi kandidat hlavne z cenovej stranky oproti GIVI
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kupa Kufra!

#7 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Júl 14, 2009 11:28 pm

Nevieme ako vypadá tvoj scooter na zadku za sedadlom...takže viac Ti asi nik neporadí či sa dá ako sa dá a či to bude aj trvácne.... Dá sa vždy ale treba brať do úvahy kopec vecí čo sa dejú na scootri ....vybrácie, otrasy pri prejazde nerovností na vozovke a samotná hmotnosť kufra plus nejaký náklad a aj opieranie spolujazdca má svoj vplyv.... Už sa stalo že kufor išiel na vandrovku.... :pardon:
Aj KAPPA je značkový kufrík...a oproti Givi je troška lacnejší...Ja som hentie kufre síce nevidel ale čítal som o všelijakých lacných čínskych napodobeninách čo moc nevydržia....aby to nebol ten prípad.... ak pozerám tú základnú platňu tak nemám moc dôveru ak to je tak že ju treba ešte nejako vystužovať a pod.... ale jako môj názor nemusí byť relevantný nevidel som nechcem súdiť len upozorňujem.Ale osobne by som to bez toho že to vidím naživo nekupoval. Mám tretí scooter a tretí kufor 1x Givi a 2xKAPPA a nebol nikdy najmenší problém.
Naposledy upravil/-a VLADY v Ut Júl 14, 2009 11:34 pm, upravené celkom 1 krát.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#8 Príspevok od užívateľa Atrix24 » Ut Júl 14, 2009 11:33 pm

Tak dufam ze mne kufor na vandrovku nepojde. Neako to vymyslim ale zato taky kufor je prakticka vecicka, ide sa na jazero alebo niekam, tak to je fakt do pohody :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kupa Kufra!

#9 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Júl 14, 2009 11:39 pm

Ja si neviem bez kufra predstaviť scooter ...ja viem je dačo iné mať ....násť rokov, jazdiť a oblbovať babenky nejakým športovo ladeným scootrom..tam sa to ani nehodí dizajnovo ale mi čo máme scootre ako dopravný prostriedok tak tam je to k nezaplateniu... a to mám pritom pod sedadlom miesta dosť....ale idem do obchodu kam dám prilbu furt ju pchať pod sedadlo? hlavne ak tam už mám nejaký napríklad nákup??? alebo tam mám strčené motogate pre istotu alebo bundu ak je teplo ako dneska po obede....Kufor ničím nenahradíš....
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#10 Príspevok od užívateľa fiiloo » Ut Júl 14, 2009 11:50 pm

No ja mam B650 a uz druhy taky kufor a nieje to ziaden brak , je treba tu platnu vystuzovat alebo kupit original givi nosic .
Je to dobry kufor len ja makksi a menej uvezie na hmotnost ale zatial zvladol vsetko co som mu nalozil . Aj rychlosti aj prejazdy cez kolaje hrby vsetko . zmakol . preto som pisal ze ak je zrucny ma kufor za ktory by dal u GIVI okolo 5tis + svetlo + opierka .
Kufor nema chybu mozem to nafotit ako som to riesil ja ak je zaujem .
Je zbytocne ho strasit . s takymi to recami
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#11 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Júl 14, 2009 11:52 pm

jj, ale ja si zaplatim radsej za original... :) a k uzitocnosti kufra, ja to pocitujem najma teraz v lete... kym som mal Aprilku nepojazdnu (cakalo sa na podtlakovu pumpu), nahodili sme na skusku moj GIVI E450 bratovi na jeho Xcitinga a uz tam ostal. Ja si kupim asi E470 (o 2 litre vacsi, objem nicim nenahradis... :D). Ale momentalne nemam ziaden, a clovek si nema kam dat motobundu a motonohavice, ked je horuco, priestor pod sedadlom tiez nie je nekonecny, a prilbu clovek tiez musi so sebou tahat...

...musim sa ja odhodlat na kupu tej E470-tky, ale ked clovek vaha, lebo v Polsku to vyjde lacnejsie. Zvazujem, ze ju zoberiem od vyssie spominaneho Norcobikes aj s opierkou a brzdovym svetlom, ktore budu za polovicnu cenu. Teda E470 za 139€, opierka pre spolujazdca za 28/2=14€ a integrovane brzdove svetlo za 34/2=17€, co dokopy cini 170€ (5120Sk) + postovne zrejme. V cene je uz zaratana aj zlava, v mojom pripade 31€ (933Sk), co nie je malo, si myslim... :)

V Polsku by ma to vyslo o nejakych 500-600Sk menej, ale zhanaj, kde to maju na predajni a pod. Este to musim zvazit, no... :oops: :)

GIVI E470 a prislusenstvo:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#12 Príspevok od užívateľa fiiloo » Ut Júl 14, 2009 11:58 pm

No ako pisem cena je kdesi inde aj ked givi je givi . a ako to ja poznam kazdy ma moznosti aj finanncne niekde inde takze umna hrala rolu aj cena a som spokojny ked budem sedlat dalej urcite bude MAXIA 3
xi ale to bude skor goldas , xixixi
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kupa Kufra!

#13 Príspevok od užívateľa VLADY » St Júl 15, 2009 12:25 pm

Inak tú novú MAXIU som mal v paprči a nejako ma o svojej pomerne vysokej cene svojim prevedením nepresvedčila.... a okrem toho dosť ťažko sa ten dekel zatváral na rozdiel od klasického patentu....Skrátka si myslím že vždy to treba najprv okuknúť všetko je jedno či to je značková drahá vec alebo niečo lacnejšie....Lebo dneska už šetria všetci aj tam kde by sa podla mňa šetriť nemalo.... :unknown:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#14 Príspevok od užívateľa fiiloo » St Júl 15, 2009 2:54 pm

no to zatvaranie je naq ukor pevnosti kufra , ked ho zavres aj nalozeny ho lahko nasadis a zoberies aj naopak , ale zase cena je hrozna :(
podpis som si este nenastavil

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#15 Príspevok od užívateľa Atrix24 » Ne Aug 09, 2009 9:43 pm

No tak som objednal Pengmale cierny 45 litvory zo svetlom a opierkou. Ked nebude pasovat uchytenie tak si neake vyrobim to neni problem a aspom bude lepsi pocit z celkoveho dojmu skutru. Na scooter som si spravil aj nove uchytenie prednych a zadnych plastov, celkom pekne a vcera som vyrobil priehradku do kufra v motorke ale z hornej casti nepadali veci dole ked tam nieje prilba. Celkom sa mi to podarilo :Yahoo!:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#16 Príspevok od užívateľa fiiloo » Po Aug 10, 2009 6:52 am

No super potom to pofot , ako ti to slo :)
podpis som si este nenastavil

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#17 Príspevok od užívateľa Atrix24 » Ut Aug 11, 2009 11:53 pm

Maly zadrhel, objednat na Slovensko sa da iba vtedy ak prevediem peniaze na ucet do CZ lenze tu je ten hacik, kedze mame Euro tak sa tam meni aj mena a kufor by ma vysiel o dalsich skoro 20€ viac koli nicomu co je dost vela, takze otazka:
Chalani, nenasiel by sa neaky SK obchod kde bude predavat taketo kufriky, najlepsie presne ten isty co som si objednal z tej ceskej stranky. Dost by mi to pomohlo, diky moc :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
fiiloo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2008 10:50 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN 650 K
Bydlisko: Myjava , SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#18 Príspevok od užívateľa fiiloo » St Aug 12, 2009 6:57 am

odkial si ? ja som si to objednaval od nich cez Cesku postu . Ako mas daleko do CZ po prvu postu ?
Je to sluzba POSTERESTANTE zadas si meno , adresu posty a na veskej poste si to vyzdvihnes .
Alebo ak mas niekoho v CZ objednaj to na jeho odresu a skocis si preto
:)
podpis som si este nenastavil

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#19 Príspevok od užívateľa Atrix24 » St Aug 12, 2009 12:16 pm

Nemam tam nikoho cez koho by som to vedel objednat, a na postu do CZ to mam sakra daleko, minimalne 100 KM a to bz som zase zaplatil za naftu :shock:

Fakt nevie nikto stranku alebo obchod na SVK kde by som taky kufrik kupil???
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kupa Kufra!

#20 Príspevok od užívateľa VLADY » St Aug 12, 2009 12:32 pm

Nehovor že za cestu 2x 100km prevezieš nafty za 20E.... leda za 10,- . A to je potom už čo za kšeft.... tak nájdeš lacný kufor a ideš do toho aj za cenu vedlajších nákladov alebo ak nie tak si kúp tu na SK a podpor Sk predajcov.... vždy je niečo za niečo.... :pardon:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#21 Príspevok od užívateľa Atrix24 » St Aug 12, 2009 2:08 pm

Milimalne za 20 € minem naftu, totiz by som isiel bude na Kia Sorento 2,5l alebo Mercedes ML 4,2l takze tak. Kebyze mam neaku oktavku 1,9TDi tak nepoviem nic.

Fakt chalani nepoznate niekde na slovensku predajcov co predavaju lacnejsie kufre. Investoval by som do tych 100€
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa Kufra!

#22 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » St Aug 12, 2009 2:39 pm

trosku zavrtam, ale: Na jednej strane chces kupit lacny (ale nehovorim, ze nekvalitny) kufor s opierkou a brzdovym svetlom za 1800Kc (v prepocte na stare slovenske je to 2160Sk), cim usetris trebars v porovnani s mojim kufrom s opierkou a svetlom nejakych 3000Sk, a na druhej strane je ti luto dat hoc' tych 20€ (600Sk) na cestu, pricom aj tak by si bol v pluse nejakych 2400Sk. Nehovoriac o tom, ze nechces absolvovat tu 100km cestu za lacnym kufrom preto, lebo mas na to prilis drahe/luxusne/zrave auto... :D

Tak hladaj, mozno ti niekto poradi nejakeho lacneho slovenskeho predajcu. Inac, nemam s tym priame skusenosti, ale pri prevode sumy v hodnote 1800Kc resp. 72€ na cesky ucet clovek zaplati za prevod dalsich 20€??? To je fakt tak? Sa mi verit nechce... (netvrdim, ze to tak nie je, ale pre mna je to neuveritelne)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#23 Príspevok od užívateľa Atrix24 » St Aug 12, 2009 3:12 pm

To s tym prevodom mi hovoril znamy, ktory tiez kupoval takto veci z podobneho Shopu takze tak. Radcej si najdem nieco na SK alebo kupim Neaku Kapu alebo Givi
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kupa Kufra!

#24 Príspevok od užívateľa VLADY » St Aug 12, 2009 7:35 pm

Ja som si objednával volakedy dávno z CZ priamo na SK raz alarm a druhý raz zvárací invertor, a klasika mi to išlo dobierkou a platilo sa navyše za prevod peňazí do CZ nejako cca 200-300Sk a kurz sa prerátaval aktuálnym kurzom poštovej banky.Takže až také zlé to nebude.Ak si to aj necháš poslať dakam na poštu k hraniciam CZ a že Ti to tam dakto vyzdvihne a opäť pošle Slovenskou poštou a dobierkou domov tak to o moc lacnejšie nebude a si myslím že na takú komplikáciu ani nikoho nenamotáš..len tak z ničoho nič pre pekné modré oči....Zdielam názor THeBaNDiT-ov . Je to tak skrátka silou mocou chceš šetriť a to hneď dvakrát...Tak si kup kufor tu na SK. Kappa je o dačo lacnejšia jak Givi a v pohodke kvalitka super a svetlo sa dá dorobiť vždy aj doma LEDky nalepovacie pásiky kúpiš hotové za pár E-čiek a opierku nemusíš mať hneď -dokúpiš časom ak nemáš hneď prašule na všetko .A inaktie origo svetlá tiež niesu dačo extra aby si si nemyslel, časom zvyknú blbnúť kontakty medzi deklom a spodkom kufra alebo kufrom a platňou, aj ak je to origo diel. ..nemám viac čo dodať.... :pardon:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Atrix24
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 9:52 pm
Skúter: Yamaha Majesty 125

Re: Kupa Kufra!

#25 Príspevok od užívateľa Atrix24 » St Aug 12, 2009 8:04 pm

Chanani a nepoznate neaky Shop kde by sa dal ten kufor Kappa objednat alebo popripade tam skocit. Som z Galanty :wink:
Naposledy upravil/-a Atrix24 v St Aug 12, 2009 8:46 pm, upravené celkom 1 krát.
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Linky"