Podtlakový ventil ARN125

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Podtlakový ventil ARN125

#26 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Aug 19, 2013 10:49 pm

A nemôže byť že rozoberieš karbec a plavák sa zdá v poriadku, ale pri zloženom je dakde v plavákovej komore problém a plavák sa zasekne a neotvorí prívod ???? aj také som videl ...aj že sa nezavrel a karbec pretiekol a aj že sa neotvoril a ostalo v karbe sucho........Ak Ti to znova spraví, skús po karbe pobúchať ...ak si skúšal a nepomohlo. už ma nič nenapadá... :unknown:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Nautilus
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Ut Apr 23, 2013 7:16 pm
Skúter: Keeway ARN 125
Bydlisko: Malacky

Re: Podtlakový ventil ARN125

#27 Príspevok od užívateľa Nautilus » Ut Aug 20, 2013 9:52 am

rozmyslal som uz nad vselicim ale keby plavak nepustal tak sa vyprazdni karburator ale hadicky zostanu plne nie? keby zostal otovoreny tak pretecie ale pri zhasnutom motori. u mna je problem ze to urobi za prevadzky hlavne v meste. najcastejsie vtedy ked idem dolu kopcom a nedrzim plyn zostanem dole na svetlach, na volnobeh ide a ked pridam plyn,, hotovo ale uz sa mi stalo aj to ze to urobilo pred kruhacom. blizil som sa ku kruhacu pustil som plyn a ked som chcel z neho vybehnut tak to pokulhavalo. vzdy akokeby sa stalo to ze ked pustim plyn a idem na prazdne otacky ze sa ten benzin niekam strati... a navyse stane sa to raz za cas aj po 200km

Užívateľov profilový obrázok
Nautilus
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Ut Apr 23, 2013 7:16 pm
Skúter: Keeway ARN 125
Bydlisko: Malacky

Re: Podtlakový ventil ARN125

#28 Príspevok od užívateľa Nautilus » Ut Aug 20, 2013 11:17 pm

pozeral som nejake nahradne diely a napadla ma este jedna vec. keby mala priruba karburatora poskodene tesnenie na nasávaní, to by nemohlo ovplyvnit podtlak? zase druha vec je ze by si motor tahal falosny vzduch a neslapal by dobre, mal som len slabo dotiahnutu objimku a uz to nechcelo naskocit, ale proste ma napadla dalsia vec.
Prílohy
príruba.jpg

Napísať odpoveď

Návrat na "Problemy (Maxi skútre)"