Sym Joyride 125 evo - upgrade

upravy, vylepsenia, samolepky...

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Duncho
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po Apr 13, 2015 1:53 pm
Skúter: SYM Joyride 125 EVO

Sym Joyride 125 evo - upgrade

#1 Príspevok od užívateľa Duncho » Po Aug 03, 2015 4:44 pm

Viem, ze SYM nie je velmi rozsirena znacka, rad by som vsak polozil otazku skusenejsim ci je mozne mu vykon aspon kusok zodvinut..??

Co sa tyka dynamiky skutra tak do tej by som rad investoval v podobe multivaru no inak som absolutny zaciatocnik co sa tyka skutrov ako takych.

Dakujem Vam vopred vsetkym, za akekolvek uzitocne podnety. :Search:

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sym Joyride 125 evo - upgrade

#2 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Aug 04, 2015 9:25 am

tym multivarom to zacina a konci. ledaze by si mal nejake extra moznosti a riesil nejaky vlastny vyvoj komponentov. najlepsi tuning je schudnut :)

Užívateľov profilový obrázok
bruno62tuci
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 809
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2014 11:36 am
Skúter: SYM Joyride 125 Evo
Bydlisko: Pov.Bystrica

Re: Sym Joyride 125 evo - upgrade

#3 Príspevok od užívateľa bruno62tuci » Ut Aug 04, 2015 2:49 pm

Ja ten skutrik mam a som snim spokojny ma uz 2.5roka a hore Javorinov na 70-80km pri mojich130kg.A po rovine da 105-110km nabehane 20000km a bez problemov. :Yahoo!:
Skratka je to fasa skutrik a cena je primerana. :Bravo:
Pokial mi chutna je to O.K

Užívateľov profilový obrázok
Duncho
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po Apr 13, 2015 1:53 pm
Skúter: SYM Joyride 125 EVO

Re: Sym Joyride 125 evo - upgrade

#4 Príspevok od užívateľa Duncho » St Aug 05, 2015 11:15 am

Bruno, ja netvrdím, že ten skútrik je zlý, niektoré veci by som tam ale hneď zmenil, keby to šlo.. Tiež si myslím, že čo do spoľahlivosti je dobrej úrovne no aj keď vážim trošku menej než ty, stále je pohýnanie napr. na križovatke také "lemravejšie", preto mi napadol ten multivar.. Nerd by som ale investoval do toho a prišiel na to, že to bude len zmena minimálna.

Zase raz som na Scooter Campe zistil, že by som xcel ísť o niečo rýchlejšie, no keďze už nejaký skúter mám a má nabehaných len 4 000 km, rád by som ho trošku zrýchlil, aspoň tak aby po ceste na dialnici netlačil do 10 tis. otáčok pri tých 110 km/h po rovinke.

K myšienke som dospel tak, že som sa na campe stretom so skútristami, ktorí majú zo 125cc spravených cca 150cc výkonu, preto si myslím, že by sa to malo dať spraviť.

Najradšej by som však počul niekoho, kto má s takouto úpravou najmä pozitívne skúsenosti.

Užívateľov profilový obrázok
bruno62tuci
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 809
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2014 11:36 am
Skúter: SYM Joyride 125 Evo
Bydlisko: Pov.Bystrica

Re: Sym Joyride 125 evo - upgrade

#5 Príspevok od užívateľa bruno62tuci » St Aug 05, 2015 8:27 pm

Kamarat minuly rok v Jaseni na zraze som debotoval s chlapcami zo skutet tuning. A debatovali o prerobeni
na 150 mojho scutrika a boli si ho aj obzret a dokonca som dostal info aj o cene a na moje prek vapenie mi to nedoporucili.No ponukli montaz spor variatoru a remena.Mam dojem ze tak to vravil.Tak sa skys ich spitat priamo ty.
Daj echo ako si dopadol. :o
Pokial mi chutna je to O.K

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Sym Joyride 125 evo - upgrade

#6 Príspevok od užívateľa BacaNR » St Aug 05, 2015 11:13 pm

nech das akykolvek valec aj 500cc vzdy ti to bude mat rovnako 10tis otacok pri 110 tacho. Ked chces menej otačok budes potrebovat dlhsie prevody ale aby to utiahlo tak aj vacsi valec :wink:
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Napísať odpoveď

Návrat na "Tuning (Maxi skútre)"