BOČÁK - zrušenie blokovania motora

upravy, vylepsenia, samolepky...

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: BOČÁK - zrušenie blokovania motora

#26 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ne Dec 04, 2011 12:28 am

to ten vsade ospevovany Vlady...to si ty??? :D :D sorry mam troska pomale vedenie :P

Užívateľov profilový obrázok
Lapko
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 600
Dátum registrácie: Ut Apr 08, 2008 7:40 pm
Skúter: Suzuki Burgman 400 K7 / Suzuki V-Strom 650 K7
Bydlisko: Trenčín- DCA

Re: BOČÁK - zrušenie blokovania motora

#27 Príspevok od užívateľa Lapko » Ne Dec 11, 2011 11:18 am

VLADY napísal:Tento môj výmysel čo som popísal som už prestal používať, a nahradil som ho mikrospínačom na škrtiacej klapke , tam kde je ovládacia kladka ,a od nej ide lanko na plynovú rukovät. Funguje to tak, že naštartujem na bočáku a motor beží na voľnobeh ....(a nemusím mať ručnú brzdu zatiahnutú,) lebo zapalovací obvod je prepojený cez kontakty toho mikrospínača, ale ak potiahnem za plyn že by som zabudol na vyklopený bočák, alebo dakto by len tak z roztopaše skúšal, tak ako sa pohne kladka na škriacej klapke, tak mikrospínač rozopne a vlastne sa motor zhasne lebo mu vypne zapalovanie . Mikrospínač je paralelne pripojený ku kontaktom spínača na bočnom stojane. :crazy:
Tento systém sa my zdá lepší ,lebo nemusím pri každom parkovaní aj kde to nieje treba zaťahovať ručnú brzdu ....A tým pádom je to aplikovateľné aj na menšejšé scootre, ktoré parkovaciu brzdu ešte nemajú. :good: :beer:
Tak to uz je aka parada :shock:
Keby som mal este Burgmana urcite by som ta stym otravoval :crazy:
podpis som si este nenastavil

robok
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 79
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 7:31 pm
Skúter: Yuki 250 V3
Bydlisko: Spišska Nova Ves

Re: BOČÁK - zrušenie blokovania motora

#28 Príspevok od užívateľa robok » Po Máj 28, 2012 1:33 pm

prave som odpojil snimač na bočak ale kontrolku som nechal zapojenu cize nastartovat ide v pohode aj ked je na bočaku.A ked je vysunty tak ma upozornuje kontrolka.

Napísať odpoveď

Návrat na "Tuning (Maxi skútre)"