Keeway Superlight 125

malé moto

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Marek 74
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 17, 2013 2:28 pm
Skúter: Yuki 50

Keeway Superlight 125

#1 Príspevok od užívateľa Marek 74 » Ut Jún 18, 2013 3:38 pm

Dobrý deň prajem nemá niekto skúsenosti s Keeway superlight 125 čo je to za motorečka či nieje poruchová a ako to je z dielami , Náhodou som sa dozvedel že to bude darček.Ďakujem


### tema presunuta do spravnej sekcie, Superlight 125 nie je ani do 100ccm, ani scooter ;) - THeBaNDiT

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Superlight 125

#2 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Jún 18, 2013 9:11 pm

Superlight bola mojou platonickou laskou, svojho casu som o nej velmi silno uvazoval (o verzii 150ccm), dizajnovo sa mi velmi velmi pacila, kto nevidel, tu je foto (kliknut na miniaturu, otvori sa vacsia foto):
keeway superlight 125.jpg

Na jednu stranu na znackove motorky nema, na druhu stranu by som povedal, ze ako motorka vydrzi dlhsie nez scootre cinskej provincie, len ju treba pravidelne servisovat a kontrolovat skrutky a pod.

Len este musim upozornit, ak by to bol nahodou vas pripad: ak mas iba B vodicak (alebo ten, komu ma byt darovana), nemoze(s) na nej jazdit, pretoze ako motorka nema automaticku prevodovku. S B-vodicakom je vodic opravneny riadit iba motocykle do 125ccm a 11kW s automatickou prevodovkou (teda scootre). Ak to nie je vas pripad, tak nic. :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Marek 74
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 17, 2013 2:28 pm
Skúter: Yuki 50

Re: Keeway Superlight 125

#3 Príspevok od užívateľa Marek 74 » St Jún 19, 2013 10:33 am

Dík tak to radšej neaku značkovú, už ma nebaví šprtať v čiňakoch a to z vodičským preukazom je mi jasné, mňa zaujímala celková motorka a údržba načo sa mám zamerať ale aj tak ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Superlight 125

#4 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Jún 19, 2013 1:31 pm

motor by mala byt kopia hondy so znizenym vykonom...co mam yukinu tak tam je vela dielov identickych s hondami motorkami spred 20rokov (zadny bubon je totozny ako na honde rebel, predna vidlica je tiez rovnaka co pouzivala honda na niektorych 125kach, rovnako sa tvari predny brzdic aj ked ten je uz skor cinska kopia, karbiky sa tvaria ako originalne z japonska...kde sa sidilo su hlavne gumene veci a plastove...az na strasidelny dizajn celkom dobre spracovanie a ako prva motorka ideal...honda je kus bitelnejsia a viac prepracovana...ale vela dielov sedi bez uprav z hondy na yuki a naopak :)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Napísať odpoveď

Návrat na "do 25kw"