Honda CBF 125 - Deltoro5784 (PREDANÉ)

malé moto

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Honda CBF 125 - Deltoro5784 (PREDANÉ)

#1 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » So Dec 12, 2009 3:11 pm

Predstavujem vám moju novú Hondu CBF 125. Nakoniec sa všetko podarilo a dnes som si ju dovoezol zo Svätého Jura. Motorka bola kupovaná v júni tohoto roku a preto som sa nakoniec rozhodol pre túto motorku, lebo je ešte v záruke. Pôvodne som chcel nejakého maxiskútra, dokonca som mal už vyhliadnutého nexusa 500 v čechách ale cena aj keď bola dobrá v prepočte asi 3 000 € bola nad moje možnosti. Potom som nečakane objavil túto ponuku a bola podľa mňa za dobrú cenu 1 400 €. Je síce padnutá na jednej strane ale odniesla si to iba smerovka a bočný plast je oškretý. Myslím že to nebude problém opraviť. Ešte som zistil že je zlomené zadné svetlo takže trochu hrkoce , ale aj to nejak vyriešim. Týmto určite neopúšťam rady skútristov, samozrejme zo všetkými čo sa stretávama v okolí ZM sa budem veľmi rád stretávať aj naďalej a jedného dňa by som sa rád vrátil k tomu čo som mal vysnívané.
Inak moje prvé dojmy s krátkej jazdy po ulici sú asi také, že motorka je neskutočne tichá. Na volnobeh ju neni počuť. Keď som naštartoval vedla nej skútra tak to je úplne brutal hlučné. Musím povedať že skúter sa mi zdá ovela lepší (ten hluk 2T sa mi páči) celkovo aj to trasenie bolo úplne super. Tu je to nejaké mŕtve, ale verím že si zvyknem. Tak zatial asi toľko.
Prílohy
IMG_0001.jpg
(258.56 KiB) 2610 stiahnutí
IMG_0002.jpg
(234.36 KiB) 1554 stiahnutí
IMG_0003.jpg
(198.89 KiB) 2610 stiahnutí
IMG_0005.jpg
(276.81 KiB) 2610 stiahnutí
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
PesFilipes
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2008 4:07 pm
Skúter: moto-Honda hornet cb600 f
Bydlisko: Tisovec

Re: Deltorova nová mašina

#2 Príspevok od užívateľa PesFilipes » So Dec 12, 2009 3:27 pm

no super tak predsa si ju zobral, celkom pekná mašinka a hlavne by mala byť spolahlivá a aj pohodlná
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
tengo
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 209
Dátum registrácie: So Júl 19, 2008 10:48 pm
Skúter: predaný
Bydlisko: Svätý Jur
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#3 Príspevok od užívateľa tengo » So Dec 12, 2009 4:00 pm

Gratulujem ku kúpe výbornej 203kg mašiny :)

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Deltorova nová mašina

#4 Príspevok od užívateľa Mitko » So Dec 12, 2009 4:01 pm

hmmm ja som to po tych Tvojich tajnostiach a podla dedukcie že opušťaš rady skutristov tipoval na hondu 250...nakoniec to je 125...no neviem či po roku jazdenia Ta to už nebude tahať na niečo vo vyššej kubature...a ako pišeš že je to "mrtve" tak to sa Ti nezda je to mrtve....alci ani nejak moc neuznava tieto 4T 125 objemy...ale jasne mal si nejaký rozpočet a ten si bol nutený dodržať a mimo to nie je nejak dobra doba mať vela penazi v moto...hlavne ked ho možeš využivať len určitu časť roka...
inak som zvedavý kedy začneš uvažovať o nejakom 180ccm valci od malossi do toho...... :D :D :D a ladaku 4road...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#5 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » So Dec 12, 2009 4:46 pm

Tuning určite nebude, už som sa poučil. Hlavne mi ide o to sa voziť. Viem že to nieje žiadne delo ale cestovná rýchlosť okolo 100 mi zatial bohate stačí a čo bude potom ukáže až čas. Inak ešte som zabudol spomenúť úžastnú spotrebu medzi 2,0 až 2,5 l na 100 km. To bol asi najdôležitejší argument na kúpu.
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Deltorova nová mašina

#6 Príspevok od užívateľa Mitko » So Dec 12, 2009 5:41 pm

V tomto pripade sa cestovna rychlosť rovna skoro maximalnej by som povedal... :D , ale v pohode hlavne , že Ti vyhovuje a splni svoj učel....spotreba je super to už je na urovni skoro ako ked naplniš zapalovač ZIP benzinom... :D
Tak nech Ti dlho služi a nikde Ta nenecha...teda aspon po dobu čo ju budeš mať
podpis som si este nenastavil

mino2
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Máj 18, 2007 9:10 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: R.Sobota

Re: Deltorova nová mašina

#7 Príspevok od užívateľa mino2 » So Dec 12, 2009 5:52 pm

Presne tuto som aj ja pozeral v inzeráte. Celkom fajn, ale poviem Ti že na tom nevydržíš dlho. Ja ked som kupil Suzu GS500 tak som bol unesený ale asi po 2-3 mesiacoch ked sa s tým zžiješ tak tak zisťíš že je to o ničom. Na povozenie mi to ale stačilo. Pekná mašinka ale či Ta nebude noha bolieť od neustáleho radenia. :D Blahoželám ku kupe.
Honda PS 150i

Užívateľov profilový obrázok
speedy751
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: Ne Jún 14, 2009 8:45 pm
Skúter: Gilera Runner 70cc
Bydlisko: Levice

Re: Deltorova nová mašina

#8 Príspevok od užívateľa speedy751 » So Dec 12, 2009 6:26 pm

ked si uz kupil 125ku mal si aspon apriliu rs125 extrema :) ale inak gratulujem ku kupe
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Deltorova nová mašina

#9 Príspevok od užívateľa Mitko » So Dec 12, 2009 9:18 pm

ale extrema je ak sa nemylim 2T a deltorovi asi nešlo o to mať nejaku besnu moto s brutalnou spotrebou...potrebuje moto na pohodlne pojazdy s priatelkou predpokladam a za prijatelnu spotrebu....
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#10 Príspevok od užívateľa viper » So Dec 12, 2009 9:37 pm

Gratulujem k novemu stroju.
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#11 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » So Dec 12, 2009 10:59 pm

Ďakujem všetkým. Presne tak potreboval som stroj na pohodové výjazdíky so skútristami (nato tá rýchlosť bohate stačí) a zároveň potrebujem mať čo najmenšie náklady na jazdenie. Samozrejme aprília 2T je úplne o niečom inom, ale nepotrebujem stroj na zabitie sa. Ja totiž na motorke ešte neviem jazdiť (v autoškole som spravil pár koliečok) a nato je táto motorka fajn. Takže budem asi jazdiť o dosť opatrnejšie ako na skútry, lebo sa musím z motorkou zoznámiť.
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
miiireeec
motorkár
motorkár
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Po Máj 26, 2008 12:13 pm
Skúter: Yamaha XT 660 X
Bydlisko: Detva

Re: Deltorova nová mašina

#12 Príspevok od užívateľa miiireeec » Ne Dec 13, 2009 1:46 am

neboj rýchlo ťa tá opatrnosť opustí a vyskúšaš zákruty, horské prechody a začne sa ti ten adrenalín páčiť a lákať stále viac a viac :)
Yamaha - ride the right bikes

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#13 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ne Dec 13, 2009 10:44 am

a ja si myslim, ze mu ta Hodnicka vydrzi k plnej spokojnosti... Jazdit 90-100 (vraj) v pohode dokaze a napriklad mne osobne viac netreba. Spotrebu ma podla mna najlepsiu tu na fore, s velkou nadrzou dojazd priam neskutocny. Je to ticha a nenarocna motorka, a to, ze je "Tu je to nejako mrtve..." - mal si na mysli vibracie alebo vykon? Mozno ju treba malicko popohnat do otacok... ale isto si zvyknes.

Ja som si na moju Aprilku 250ccm zvykol za mesiac dva a tiez si viem predstavit, ze by som v nej mal motor trebars 500ccm, no pravdupovediac - necitim tu potrebu. :) Na nase male Slovensko cestovka 90-100 po okreskach (aspon tu v nasom hornatejsom okoli) v pohode staci, idem s prudom. Vacsi motor by ma uz lakal nahanat sa s pretekarmi v plechovkach, a takto sa len kusnem do jazyka a nech si uteka (hladat strom/stlp) a idem si spokojne dalej. :)

Takze blahozelam ku kupe, verim, ze ju das uplne do poriadku a ze ta na cestach nesklame. A poriadne si ju poobzeram(e) na alciho zraze, verim, ze sa prides ukazat, i ked nie si vozidlovo skutrista. :D
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
palo1128
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 581
Dátum registrácie: St Mar 26, 2008 10:09 pm
Skúter: Honda SW-T 400
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#14 Príspevok od užívateľa palo1128 » Ne Dec 13, 2009 12:36 pm

Nenahnevaj sa ale spravil si najhorší obchod aký si mohol urobiť 125 pre 25 ročného chlapa je horšia voľba ako 50 . Behom pár dní zistíš že to nemá taký výkon ako by si chcel a začneš si nadávať že máš vek na to aby si mohol riadiť aj 2000 . Mám to vyskúšané ale ja som tú chybu nespravil .Myslíš si nová motorka a aj málo najazdené ale zamyslel si sa prečo je tomu tak? A slová že mne to stačí neobstoja lebo si ešte plný nadšenia z kúpi ,ktoré časom vyprchá. Ale dúfam že sa mýlim.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#15 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ne Dec 13, 2009 12:56 pm

ako moze byt pre 25r. cloveka 125ccm horsia nez 50ccm? Ved predsalen je rychlejsia nez ta 50ccm, nie? Na tejto Honde sa da bez nejakych problemov ist aj na Korziku v doprovode dospelych motoriek (test po 12tisic km: http://motoride.sk/?ID=3020), tak ja by som sa tejto motorky nebal... akurat ze seriove gumy casom vymenit za lepsie, pretoze seriove vraj na vode velmi nedrzia.

A ako aj deltoro sam pise "a čo bude potom ukáže až čas". Nekupil to za ziadnu hroznu cenu (ja som dal viac za moj Keeway Matrix), a to, ze je tychto Hond tak malo v inzeratoch, moze znamenat i to, ze majitelia zatial nemaju potrebu ich predavat. :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
BF999
skútrista
skútrista
Príspevky: 327
Dátum registrácie: So Nov 22, 2008 9:39 pm
Skúter: Keeway ARN 125
Bydlisko: Malacky

Re: Deltorova nová mašina

#16 Príspevok od užívateľa BF999 » Ne Dec 13, 2009 1:01 pm

Inak pekná motorka :) tak vela tých šťastných kilometrov :). A Palo, najväčšia blbosť ktorú človek môže spraviť je to, že by išiel z 50ccm scootru na silný cesťák. Takže toto bolo dosť rozumné.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
miiireeec
motorkár
motorkár
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Po Máj 26, 2008 12:13 pm
Skúter: Yamaha XT 660 X
Bydlisko: Detva

Re: Deltorova nová mašina

#17 Príspevok od užívateľa miiireeec » Ne Dec 13, 2009 1:36 pm

CBFka 100 ide v pohode....kapotáž robí svoje...má ju kamoška a jazdíme spolu tak viem..motor fakt tichý, kolesá sú na mňa moc úzke, super vec je plechová nádrž (možnosť umiestnik tankvak) a čo ja viem na vybláznenie to úplne stači... a tá spotreba :o ja mám vodičák na A do 25kW a na XTčke 125 ešte dáky ten rok odjazdím..
Yamaha - ride the right bikes

Užívateľov profilový obrázok
palo1128
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 581
Dátum registrácie: St Mar 26, 2008 10:09 pm
Skúter: Honda SW-T 400
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#18 Príspevok od užívateľa palo1128 » Ne Dec 13, 2009 1:50 pm

Nechcem nikomu vnucovať svoj názor ale keď sa človek zamyslí nad tým ako sa dnes ťažko zarábajú peniaze tak kupovať medzistupeň o ktorom viem že ma aj tak časom omrzí je vyložená hlúposť.A čo sa týka toho Talianska tam zájdeš aj na Babete.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#19 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ne Dec 13, 2009 2:37 pm

na Babete, ale v doprovode dospelych motoriek? ;) Ak by si cital ten clanok, na ktory som dal link o par prispevkov vyssie, docital by si sa v nom, ze:
V štvorčlennej honďáckej rodine boli za rodičov Transalp a CBF-600, úlohu dospievajúcich deti zaujali Dylan 125 a CBF-125, ktorú sedlala 17-násť ročná študentka. Ďalšie riadky píšem z pozície „vedúceho zájazdu“. CBF-ka poľahky zvládala celodenné 500 a viac kilometrové presuny, ako aj príkre stúpania do alpských sediel. Stačilo udržiavať tempo 80-100 km/h, vyhýbať sa prudkým zrýchleniam vo výjazdoch, krkolomným predbiehaniam a Hondička, vezúc si v kufri a vaku na zadnom sedadle všetko potrebné, v pohode s kolónou stíhala. V technických úsekoch a zjazdoch, kde sa rozdiel výkonov zmazával, sa dokonca s mladíckou nerozvážnosťou a drzosťou hnala dopredu.
takze rozhodne ziadne utrpenie, proste normalka cestovatel v ramci moznosti... :)


Inac s tymi peniazmi mas ciastocne aj pravdu, ale mam pocit, ze maloktory motorkar si po prvej motore (50ccm scootri) kupi rovno svoju idealnu "poslednu" moto. Medzistupne su uzitocna vec, clovek sa postupne vypracuje, zisti, co od motorky ocakava... Samozrejme, ze sa to da aj velkym skokom, ale s medzistupnami je to bezpecnejsie... Kupim, povozim sa, ked prestane stacit, tak predam, dolozim medzicasom nasetrene peniaze a kupim vacsie... atd. Nie kazdy moze dat na drevo velku ciastku na velku motorku.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
PesFilipes
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2008 4:07 pm
Skúter: moto-Honda hornet cb600 f
Bydlisko: Tisovec

Re: Deltorova nová mašina

#20 Príspevok od užívateľa PesFilipes » Ne Dec 13, 2009 3:33 pm

Ja súhlasím že to bol dobrý krok kúpiť túto motorku pretože ako sám autor témy napísal
Ja totiž na motorke ešte neviem jazdiť (v autoškole som spravil pár koliečok) a nato je táto motorka fajn. Takže budem asi jazdiť o dosť opatrnejšie ako na skútry, lebo sa musím z motorkou zoznámiť.
-chlapec sa nechce zabiť a potrebuje nabrať skúsenosti a na to mu plne postačí aj táto honda
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
palo1128
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 581
Dátum registrácie: St Mar 26, 2008 10:09 pm
Skúter: Honda SW-T 400
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#21 Príspevok od užívateľa palo1128 » Ne Dec 13, 2009 3:45 pm

Tak ako malí chlapec som mal pioniera a keď som sadol na kamarátovho simsona tak to bol rozdiel,potom som jazdil Jawa 250,350 a kadečo inšie po dlhšej prestávke som mal Keeway Hurican.Bol som s ním spokojný tak mesiac a kúpil som výfuk aby to išlo lepšie.Po nehode som kúpil Apriliu SR a to bolo iné delo . Kamarát si medzi tým kúpil Hondu CBR 125 išla 120km/h a bol som s nej nadšený pokiaľ som nesadol na suzuki gs 500 . Kamarát Cbr predal a kúpil nejakú aprilku 500-600 (neviem akú) lebo potrebuje Jazdiť a nie trápiť sa . A keď som si nedávno kúpil moju Suzuki vs 800 tak som pochopil čo je to bezstarostná jazda . Nemáš problém predbehnúť auto a keď príde kopec nezačne motor skapínať lebo nevládze. Nemám veľa skúseností ale jedno viem na pohodové jazdenie malí obsah nieje .
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Deltorova nová mašina

#22 Príspevok od užívateľa modreOKO » Ne Dec 13, 2009 5:27 pm

Pekná motorka aj podlamna ,,aj dobra cena,, drzim palce a nech dlho sluzi :)
tie drobnosti by si mal jednoducho odstranit, som zvedavy ;)
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

matrixko

Re: Deltorova nová mašina

#23 Príspevok od užívateľa matrixko » Ne Dec 13, 2009 6:49 pm

to ty si nakoniec kupil tu cbf ku kamos mu volal a povedal ze uz je predana inac jeden znami ma tez takuto cbf-ku len ciernu a ma krasny tach od spodu.a vela stastnych km prajem.

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#24 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » Ne Dec 13, 2009 7:12 pm

THeBaNDiT napísal:a ja si myslim, ze mu ta Hodnicka vydrzi k plnej spokojnosti... Jazdit 90-100 (vraj) v pohode dokaze a napriklad mne osobne viac netreba. Spotrebu ma podla mna najlepsiu tu na fore, s velkou nadrzou dojazd priam neskutocny. Je to ticha a nenarocna motorka, a to, ze je "Tu je to nejako mrtve..." - mal si na mysli vibracie alebo vykon? Mozno ju treba malicko popohnat do otacok... ale isto si zvyknes.

Ja som si na moju Aprilku 250ccm zvykol za mesiac dva a tiez si viem predstavit, ze by som v nej mal motor trebars 500ccm, no pravdupovediac - necitim tu potrebu. :) Na nase male Slovensko cestovka 90-100 po okreskach (aspon tu v nasom hornatejsom okoli) v pohode staci, idem s prudom. Vacsi motor by ma uz lakal nahanat sa s pretekarmi v plechovkach, a takto sa len kusnem do jazyka a nech si uteka (hladat strom/stlp) a idem si spokojne dalej. :)

Takze blahozelam ku kupe, verim, ze ju das uplne do poriadku a ze ta na cestach nesklame. A poriadne si ju poobzeram(e) na alciho zraze, verim, ze sa prides ukazat, i ked nie si vozidlovo skutrista. :D
Dík Bandit určite sa rád ukážem na zraze ak ma tam ešte budete chceť aj keď už niesom skútrista. Tým mŕtvým som mal na mysli to že je to tiché a neni ten stroj cítiť. Skúsim to vysvetliť teraz na focuse keď už bol v tuningu to revalo a celé sa to triaslo a to bolo natom to pravé, že som ten skúter cítil celým telom boli to emócie z 2 taktu. Tu jednoducho necítim nič. Výkonovo je to určite lepšie ako 70 cc motor na focuse. Samozrejme je to predčastné hodnotiť, lebo som na nej prešiel sotva pár km , nato bude čas neskôr.
To čo tu macher spomína že to bola zlá kúpa pre 25 ročného chalana, možno z časti súhlasím , ale ja som bol velmi tiesnený financiami a strašne som chcel o stupeň lepšie vozidlo ako som mal lebo ma bavý chodiť na výjazdíky s priateľkou a tam focus proste žmýkam na plné gule a viem že mu to moc neprospieva. Zároveň musím povedať že som asi typovo ako Bandit, rád si cestu vychutnávam a nepotrebujem sa pretekať. Z toho som už vyrástol. Pre mňa je prvoradá bezpečnosť a hlavne keď mám v rukách aj život priateľky. Nemyslím si že by bolo dobré mať silnú motorku a žiadne skúsenosti. To by sa mohlo vypomstiť. Tak preto táto volba. Aspoň zatial

Edit: Čo sa týka gúm tak musím vymeniť zadnú gumu, lebo je totálne zodrátá. Je v podstate hladká. A rovno vymením aj prednú za nejakú lepšiu značku ako tam je teraz nejaká indická TVS. My to pripomína čo som mal na focusovi Kendy :bad:
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
Naghost15
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 616
Dátum registrácie: Ut Feb 03, 2009 5:33 pm
Skúter: Suzuki GSX-R 600
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Deltorova nová mašina

#25 Príspevok od užívateľa Naghost15 » Ne Dec 13, 2009 8:47 pm

tak ako sledujem túto diskusiu vidím že nechces lietať po cestách, na to aby si sa pohode povozil to stačí sused mal to iste a dal tam fuk- Viper bola to brutalita a mal to aj odskrtene lebo aj to je zaskrtene niekde a jemu to slapalo tích 120-125 ...
ale ja som mal tiež pred touto motorkou 70ccm takže niesom žiadni Valentino Rossi ale bezproblémov sa na tom jazdí..sak uvidíš nabudúci rok si kúpis silnejšie..
ináč GRATULUJEM k novej motorke vela štastních km -ov...
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "do 25kw"