No možno budem teraz vyzerať ako blbec ale na to, že na motorke som sedel raz v živote tak by som sa na začiatok uspokojil aj s babetou, pokiaľ by mala krajší dizajn a miesto pre dvoch

inak cenu by som dal tak do 500€ čo som aj našiel. Nejakých opráv by som sa nebál, technicky zručný som a mám aj známych čo sa hrabú v motorkách skoro od detstva:D
Len mi teraz prosím nepíšte, aby som si teda kúpil jawu alebo nejaké čínske h**no keď som napísal že by mi stačila aj babeta, len som chcel vysvetliť, prečo nechcem veľa investovať. Pokiaľ by ste mi navrhli v tejto cenovej relácii iný skúter, ktorý by bol lepší ako peugeot, nemám problém.
Inak už som mal vyhliadnutý aj keeway hurricane, len problém bol v tom, že s mojimi 190 cm som búchal riadidlami o kolená.