10 pravidiel pre „priateľa“ mojej dcéry

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

10 pravidiel pre „priateľa“ mojej dcéry

#1 Príspevok od užívateľa lil_b » Po Sep 04, 2006 9:20 pm

10 pravidiel pre „priateľa“ mojej dcéry

1. V žiadnom prípade - ani náhodou, ani omylom - NIKDY neparkuj pred vchodom do mojej garáže. Ak by sa tak stalo - nižšie uvedené pravidlá sa pre teba v tej chvíli stávajú irelevantné.

2. V mojej prítomnosti sa nikdy nedotýkaj mojej dcéry. Môžeš sa na ňu pozerať- pohľad povolený povyše pliec. Oči a ruky, ktoré nedáš preč od mojej dcéry, budú odstránené.

3. Viem, že mladíci v tvojom veku si pokladajú takmer za povinnosť nosiť nohavice takým spôsobom, že pôsobia ako keby chceli každú chvíľu spadnúť. Nepripúšťaj si to, prosím, príliš osobne, ale ty aj všetci tvoji priatelia ste úplní kreténi. Napriek tomu by som chcel byť k tebe ústretový, a preto ti predkladám tento návrh: Môžeš predstúpiť pred dvere môjho domu s odhaleným skvelým spodným prádlom a vzhľadom na tvoje pavúčie nožičky s príliš veľkými nohavicami bez toho, aby som sa rozčúlil. Ale aby som sa ubezpečil, že tvoje nohavice v priebehu rendezvous s mojou dcérou ani náhodou z teba nespadnú, tak ti ich k telu priklincujem.

4 Určite ti už niekto vysvetlil, že sexuálny styk bez ochranných prostriedkov môže v dnešnej dobe predstavovať smrteľné riziko. Čo sa týka sexu s mojou dcérou - tak ja som ochranným prostriedkom. A čo sa týka smrteľného rizika - tým som tiež.

5. Vo všeobecnosti naše okolie očakáva, že sa budeme bližšie spoznávať - čo znamená, že sa budeme rozprávať o športe, politike a bežných denných udalostiach. Tak na to zabudni. Prajem si len jedno, aby som sa od teba dozvedel, kedy mi privedieš moju dcéru späť - presnejšie očakávam, že použiješ nasledovné slová: "skoro", "o chvíľu".

6. Si bezpochyby sympatický chlapík a určite by si sa mohol dohodnúť aj s inými dievčatami. S tým úplne súhlasím - pokiaľ s tým súhlasí aj moja dcéra. V inom prípade buď taký ústretový a láskavo sa stretávaj len s mojou dcérou - až pokiaľ ťa nebude mať plné zuby. Ak bude kvôli tebe plakať - rozplačem ja teba.

7. Nesťažuj sa a neposkakuj ako tajtrlík len preto, že už hodinu alebo dlhšie čakáš v chodbe na moju dcéru. Kto chce prísť presne na začiatok filmového predstavenia v kine, nemá si dohodnúť žiadne rande. Moja dcéra práve chystá na svoje rande a môže jej to trvať veľmi, veľmi dlho. Radšej buď užitočný - napríklad mi môžeš vymeniť olej v aute.

8. Nasledujúce miesta sú absolútne nevhodné na stretávanie sa s mojou dcérou: miesta, na ktorých sa vyskytujú postele, pohovky, válendy a gauče alebo akýkoľvek iný nábytok, ktorý je mäkší ako drevená stolička; neosvetlené miesta, miesta, na ktorých sa tancuje, miesta, na ktorých vládne veselosť; prekúrené miestnosti, ktoré priam vyzývajú na nosenie ľahkých tričiek, tielok - inými slovami čohokoľvek iného ako sú hrubé svetre, podšívané vetrovky. Vyhýbaj sa filmom romantického a sexuálneho obsahu - filmy, v ktorých hlavnú úlohu hrá motorová píla, sú ok. V poriadku sú aj priame prenosy hokejových zápasov ako aj zábava v kruhu tvojich rodičov.

9 V žiadnom prípade mi neklam. Aj keď na teba pôsobím ako príliš dôležitý namyslený starý ujo, ktorý má očividne svoje najlepšie roky už dávno za sebou. Ale ak sa to týka mojej dcéry - tak v takom prípade som vševedúci, veľmi pomstychtivý mytologický BOH. V prípade, že sa pýtam kam idete a s kým - máš len jednu príležitosť povedať mi pravdu, celú pravdu a nič iné ako pravdu. !V mojom vlastníctve je guľovnica, brokovnica, veľká lopata a príliš veľa voľného miesta na záhrade. Nehraj sa so mnou!

10. Maj strach, veľký strach. Vždy, keď tak zamyslene sedím a nervózne čakám na návrat svojej dcéry - vtedy vždy začnem premýšľať. Vtedy sa mi vynárajú spomienky na časy, keď som slúžil v cudzineckej légii, a ozývajú sa vo mne hlasy, ktoré ma nabádajú, aby som vyčistil zbrane. Akonáhle zastavíš autom pred mojím domom a vypneš motor - zdvihni ruky nad hlavu. Zároveň nahlas vyslov HESLO, ktoré mi oznámi včasný návrat mojej nedotknute dcéry - bez ďalšieho váhania naštartuj a odíď. Tvoje odprevadenie mojej dcéry k dverám domu nie je potrebné. Bojovo vyzerajúca postava v okne som totiž ja!

:)
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"