SPZ na skuter ?

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
honda_SFX50

#126 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » St Jan 30, 2008 11:21 pm

jj preeeeeesne toto si myslim ze na slovensku sa robia omnoho vacsie priestupky ako spz-ky na scootre sak kolko vodicou jazdi bez vodicaku na kradnutom aute a este s alkoholom v krvi a co je popri tom spz-ka na scootri? staci nenarazit na nejakeho blbca a sa nomrlane dohodnut nebyt zbytocne drzi a nemalo by sa nic zle stat

Užívateľov profilový obrázok
FoXiK
motorkár
motorkár
Príspevky: 1890
Dátum registrácie: Pi Apr 27, 2007 3:31 pm
Skúter: Yamaha Slider
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať užívateľa:

#127 Príspevok od užívateľa FoXiK » St Jan 30, 2008 11:24 pm

ano ale howoris tak jak keby to bola normalna vec lenze vacsina je takych ze ti to tak neprijme... to neni helma ale nieco co musis mat.. Helma je len pre tvoje zdravie ( napr. ) toto nie... :!: :roll: co uz no ...
ZVL Babetta 210 ---> ATV semi-auto 110ccm ---> Jawa 175 ---> Yamaha Slider 70cc 10PS full tuning ---> Aprilia Shiver 750

FastHaly

#128 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Jan 31, 2008 2:33 pm

mPershing-a co ma zalozit novu temu o tom kto dostal pokutu aby si ho tam spi*oval ???vsak sa normalne pita
inac najlepsie je postretnut normalnych policajtvou a ne dopravakou dopravakom sa vyhibam ale normalny ma uz dva krat zastavili a raz pokuta ale ne za SPZ to nepitali ani nepozerali ,a ked ma chytia budu pitat SPZ daju velku pokutu tak mi neostane nic ine len predat scootra pochybujem ze rodicia zaplatia mnoo ale svet sa mi nezruti omg pre mna to je len scooter

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#129 Príspevok od užívateľa theruck » Št Jan 31, 2008 2:36 pm

dr.snake napísal:to som neznal :D
a jaku vybavu mam mat? asi nic ne? ked nemam spz? ci jak babeta? hustilku a kluc na sviecku/lekarnicku mi vraj ani vestu netreba som citaldakde co?
ked mas do 45 km/h tak nemusis mat ziadnu vybavu

Užívateľov profilový obrázok
4BALL
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 640
Dátum registrácie: St Aug 30, 2006 12:44 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Svidník
Kontaktovať užívateľa:

#130 Príspevok od užívateľa 4BALL » Ne Feb 24, 2008 3:37 pm

NEJDEM SA HADAT ALE VO STVRTOK SOM BOL V AUTOSKOLE A
TAM TO VRAVEL ZE DO 50 NEMUSI MAT SPZ ...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#131 Príspevok od užívateľa dr.snake » Ne Feb 24, 2008 3:49 pm

potom neviem ked si kupis novy skuter 50ccm v yamahe abo adamsmoto abo hockde v riti vyfasujes znacku,to ten pako z autoskoly nech ti powie,ze preco :D
podpis som si este nenastavil

honda_SFX50

#132 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Ne Feb 24, 2008 3:53 pm

ja som tiez pobehal autoskoly v kazdej mi povedali ze netreba, policajti uz boli vela krat za mnou videli ze nemam nezastavili ma, cital som ine fora tiez bolo ze pod 50ccm netreba takze ja uz si s spz problemy nerobim nemam a hotovo

Užívateľov profilový obrázok
Snehulak
skútrista
skútrista
Príspevky: 251
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 9:07 pm
Skúter: Gilera Runner 180cm3 Carbom
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

#133 Príspevok od užívateľa Snehulak » Ne Feb 24, 2008 4:25 pm

CUS chlapy tak dneska ma zastavily 2 hliadky a od obydvoch mi jasne bolo povedane špz netreba pokial sa jedna o moto do 50ccm
takže značky netreba !!! teba pokial sa vám chce tvrdnuť na DI a vyhadzovať 1500 sk :)

a ešte mi aj daly fukať čo mi bolo dosť smiešne kedže nemam ešte scoot zabehnuty a chodim na nom do 40km/h :lol:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#134 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Feb 24, 2008 4:34 pm

No ono je to tak že tý policajti to ani sami nevedia :) .. lebo aj mňa dnes zastavili a to ho ešte nemám prihlásený vôbec :lol: mám iba poistku a technický a to je vše .. no a samozrejme vodičák :D .. a ten policajt si vypýtal len potvrdenie o zaplatení poistky a technický preukaz a ja som mu to dal .. pozrel poistku pozrel technický a nebol žiadny problém ... a ešte sviniar aký bol :lol: chcel vedieť či mi svieti zadné svetlo a brzdové svetlo a smerovky :lol: :roll: ..to som ešte nezažil ... a vzadu videl že nemám značku a vôbec mu to nebolo divné normálne povedal že mám pokračovať v jazde :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#135 Príspevok od užívateľa dr.snake » Ne Feb 24, 2008 4:37 pm

este raz vam povie naposledy......kazdy skuter hoc aj 50-ka potrebuje slovensky technicky preukaz..talianksy technicky ani fakura neni ziaden relevantny doklad k motocyklu....potom mozem mat aj 250ccm skuter a mmozem jazdit ak mam k nemu vytlaceny taliansky TP ako na 50-ku doma v tlaciarni lebo nas policajt nema a ani nemusi poznat taliansky schwreiaciarsky abo aky TP a aj by pidndu vedel ci skuter je 50ccm abo 100 abo 250..on nie je poviny pozant 100 modelov skutrov..pre neho je cudzi TP len papier na vytretie rite...chapes???? abo si magor????
cize L1 do 50ccm a do 45km musi byt na slovensku a na slovenskych cestach evidovana slovenskym TP ...a v sucastnej dobe s SPZ a STK
na ceste okrem traktorika co ide raz za rok vyoravat ujo kompere a presuva sa vsetky motorove vozidla musia mat STK co chodia po ceste,a stk nedostanes ak nemas TP slovensky
a to ze vacsina fizlov toma na haku to je jedno..mozno do casu..mozno do kratkeho.... :D
najlepsie urobis ak pojdes na fizlaren a nech ti daju na papiery a orazia ze tvoj skuter nepotrebuje SPZ..potom sa ohlas jak budes mat ten papir a dam ti 5 baby
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#136 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Feb 24, 2008 4:47 pm

Jostobb napísal:No ono je to tak že tý policajti to ani sami nevedia :) .. lebo aj mňa dnes zastavili a to ho ešte nemám prihlásený vôbec :lol: mám iba poistku a technický a to je vše .. no a samozrejme vodičák :D .. a ten policajt si vypýtal len potvrdenie o zaplatení poistky a technický preukaz a ja som mu to dal .. pozrel poistku pozrel technický a nebol žiadny problém ... a ešte sviniar aký bol :lol: chcel vedieť či mi svieti zadné svetlo a brzdové svetlo a smerovky :lol: :roll: ..to som ešte nezažil ... a vzadu videl že nemám značku a vôbec mu to nebolo divné normálne povedal že mám pokračovať v jazde :wink:
smerovky moze konrtolovat??? ked mu povem ze mavam rukou staci ne??no hlavne ze do mna hustil jeden ze poitsku nemozu kontrolovat heh som si myslel ze mozu

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#137 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Feb 24, 2008 5:04 pm

no ak máš scooter vybavený smerovkami čo asi aj musíš mať .. tak ti musia ísť ... rukou ukazuješ iba ak ideš napr : na bicykli :wink: alebo ak sa ti ešte niekde na ceste pokazila a nemá náhradnú tak môžeš ukazovať ale aj tú musíš kúpiť a vymeniť :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
4BALL
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 640
Dátum registrácie: St Aug 30, 2006 12:44 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Svidník
Kontaktovať užívateľa:

#138 Príspevok od užívateľa 4BALL » Ne Feb 24, 2008 5:35 pm

hlavne je TP jak pissal qyxza
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#139 Príspevok od užívateľa theruck » Po Feb 25, 2008 1:16 am

takze ja som asi debil ze mam cislo lebo netreba ho a vyhodil som za to peniaze na DI.
este raz aj pre tych intelektualne slabsich

Kód: Vybrať všetko

Prihlasovanie vozidiel do evidencie 
§ 88

(1) Všetky vozidlá, [b]o ktorých orgán schvaľujúci technickú spôsobilosť vozidla alebo typ vozidla rozhodol, že musia byť evidované a opatrené evidenčným číslom, sa musia prihlásiť do evidencie na okresnom dopravnom inšpektoráte [/b]príslušnom podľa miesta trvalého pobytu alebo podľa sídla držiteľa vozidla.

(2) Vozidlo, ktoré doteraz nebolo prihlásené do evidencie podľa odseku 1, je vlastník vozidla povinný osobne prihlásiť, a to do siedmich dní po jeho nadobudnutí; pritom uvedie, kto má byť zapísaný v dokladoch vozidla ako držiteľ vozidla.

(3) Ak osoba uvedená vlastníkom podľa odseku 2 nie je totožná s vlastníkom vozidla, vlastník vozidla je povinný do siedmich dní sa dostaviť na okresný dopravný inšpektorát aj s touto osobou. Inak sa v dokladoch vozidla ako držiteľ vozidla zapíše jeho vlastník. Ak je vlastníkom vozidla fyzická osoba, ktorá nespĺňa podmienky ustanovené pre držiteľa vozidla v odseku 4, ako držiteľ vozidla sa zapíše zákonný zástupca vlastníka.

(4) Držiteľom vozidla smie byť len fyzická osoba staršia ako 15 rokov, ktorá je spôsobilá na právne úkony, alebo fyzická osoba oprávnená na podnikanie, alebo právnická osoba, alebo jej organizačná zložka, ktorej vedúci je podľa osobitného predpisu /33/ oprávnený robiť všetky právne úkony týkajúce sa tejto zložky. Ako držiteľ vozidla smie byť v dokladoch vozidla zapísaná len jedna osoba.

(5) Okresný dopravný inšpektorát pridelí vozidlu evidenčné číslo; prihlásenie vozidla zaznamená do technického preukazu vozidla a držiteľovi vozidla uvedenému vlastníkom vozidla podľa odseku 2 vydá osvedčenie a tabuľku s evidenčným číslom (ďalej len "evidenčný úkon"), ak tomu nebránia zákonné dôvody.

(6) Povinnosť podľa odseku l sa nevzťahuje na novovyrobené vozidlá, ktoré sú určené na predaj a ktorých vlastníkom je právnická osoba alebo fyzická osoba oprávnená na podnikanie a ktorých výroba alebo predaj je predmetom podnikateľskej činnosti právnickej osoby alebo fyzickej osoby oprávnenej na podnikanie.

Kód: Vybrať všetko

Podľa ustanovenia § 88 zákona NR SR číslo 315/1996 Z.z. o premávke na pozemných komunikáciách v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon") prihlasovanie vozidiel do dopravnej evidencie vykonáva okresný dopravný inšpektorát PZ SR podľa miesta trvalého pobytu vlastníka (držiteľa vozidla). Do dopravnej evidencie sa musia prihlásiť vozidlá, o ktorých orgán schvaľujúci technickú spôsobilosť rozhodol, že musia byť evidované a opatrené evidenčným číslom.



Podľa ustanovenia § 113 písm. a) a § 106 zákona, technickú spôsobilosť jednotlivo dovezeného vozidla schvaľuje príslušný Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie (ďalej len "Obvodný úrad dopravy"), podľa miesta trvalého pobytu vlastníka vozidla.



Podmienky pre schválenie technickej spôsobilosti ustanovuje § 100 vyhlášky MDPT SR, číslo 116/1997 Z.z. o podmienkach premávky vozidiel na pozemných komunikáciách v znení neskorších predpisov (ďalej len "vyhláška") a "Dodatok č.1" z 12. februára 2002, ktorým sa mení a dopĺňa Metodický pokyn č. 1/1997 z 28. apríla 1997 pre postup staníc technickej kontroly súvisiaci sa schvaľovaním technickej spôsobilosti jednotlivého vozidla na premávku na pozemných komunikáciách pri stavbe, dovoze, prestavbe a po vyradení vozidla z evidencie dopravného inšpektorátu (ďalej len "Dodatok č. 1").

Kód: Vybrať všetko

(5) O schválení technickej spôsobilosti jednotlivého vozidla
(§ 99 a 100) sa vydá rozhodnutie, vyhotoví základný technický opis
jednotlivého vozidla a vypíše technický preukaz. Ak ide o vozidlo,
ktoré nepodlieha evidencii, vypíše sa základný technický opis
a technické osvedcenie vozidla.
6) 
Rozhodnutie o technickej spôsobilosti schváleného vozidla sa vypracúva v troch vyhotoveniach. Jedno vyhotovenie rozhodnutia sa odovzdá alebo zašle držitelovi vozidla. Druhé vyhotovenie sa zašle po nadobudnutí právoplatnosti okresnému dopravnému inšpektorátu príslušnému podla miesta trvalého pobytu alebo sídla držitela vozidla. Tretie vyhotovenie sa založí do spisu o vozidle. 
(7) 
Po schválení technickej spôsobilosti sa o každom schválenom vozidle osobitne založí spis o vozidle, do ktorého sa priebežne zakladajú všetky materiály súvisiace so schválením technickej spôsobilosti vozidla. Základné technické opisy vozidla sa vedú osobitne podla prideleného císla konania uvedeného na rozhodnutí a podla kategórie vozidla. 
(8) 
Schválenie technickej spôsobilosti jednotlivého vozidla alebo osvedcovanie plnenia technických podmienok jednotlivého iného vozidla sa potvrdzuje vydaním technického preukazu vozidla alebo technického osvedcenia vozidla. Pri osvedcovaní plnenia technických podmienok iných vozidiel sa postupuje obdobne. 
(9) 
Overovaniu plnenia ustanovených technických podmienok nepodliehajú ostatné vozidlá (§ 2 ods. 15), vozidlá uvedené v § 3 a pracovné stroje samohybné, ktoré môže ovládat len pešo idúca osoba a ktorých konštrukcná rýchlost neprevyšuje 6 km.h-1, jednonápravové traktory, ktoré nie sú konštrukcne prispôsobené na pripojenie prívesu, ktoré môže ovládat len pešo idúca osoba a ktorých konštrukcná rýchlost neprevyšuje 6 km.h-1. Pri premávke na pozemných komunikáciách musia splnat ustanovené podmienky pre príslušnú kategóriu vozidla. 
no a podstatne je toto

Kód: Vybrať všetko

(15) Do kategórie R patria ostatné vozidlá, ktoré nemožno zaradit do kategórie L, M, N, O, T a S. 
a toto

Kód: Vybrať všetko

§ 3   

Druhy vozidiel

(1) Vozidlá na úcely tejto vyhlášky sa clenia podla druhu na

a) motocykle, b) trojkolky a štvorkolky, c) osobné automobily, d) autobusy, e) nákladné automobily, f) špeciálne automobily, g) tahace, h) prípojné vozidlá, i) traktory, j) pracovné stroje, k) ostatné vozidlá. 

(2) 
Motocykel je motorové vozidlo kategórie L1, L3 alebo L4 urcené obvykle na prepravu osôb (dalej len "dvojkolesové vozidlo"). 
(3) 
Trojkolka je motorové vozidlo kategórie L2 alebo L5 urcené na prepravu osôb alebo vecí. 
(4) 
Štvorkolka je motorové vozidlo kategórie L so štyrmi kolesami, ktorého konštrukcia má charakter motocykla a tieto parametre: 
a) lahká štvorkolka, ktorej hmotnost v nenaloženom stave (pohotovostná hmotnost a hmotnost vodica) neprevyšuje 0,35 t (pri vozidle s elektrickým pohonom sa nezapocítava hmotnost akumulátorov), najvyššia konštrukcná rýchlost neprevyšuje 50 km.h-1 a zdvihový objem motora neprevyšuje 50 cm3, ak je vybavená spalovacím motorom. Pri použití iného druhu motora nesmie najvyšší cistý výkon prevyšovat 4 kW. Takéto vozidlo sa považuje za vozidlo kategórie L2,

b) štvorkolka, ktorej hmotnost v nenaloženom stave (pohotovostná hmotnost a hmotnost vodica) neprevyšuje 0,40 t a 0,55 t pri vozidle urcenom na prepravu tovaru (pri vozidle s elektrickým pohonom sa nezapocítava hmotnost akumulátorov) a najvyšší cistý výkon motora neprevyšuje 15,0 kW. Takéto vozidlo sa považuje za vozidlo kategórie L5.

(5) Osobný automobil je motorové vozidlo kategórie M1.

(6) 
Autobus je motorové vozidlo kategórie M2 alebo M3; môže byt jednopodlažné alebo dvojpodlažné, a to aj v klbovom vyhotovení, konštrukciou a svojím vybavením urcené na niektoré druhy prepravy osôb (mestskú, prímestskú alebo dialkovú). (7) Nákladný automobil je motorové vozidlo kategórie N. 
(8) 
Špeciálny automobil je motorové vozidlo kategórie N urcené na vykonávanie špeciálnych cinností; nie je urcené na prepravu. 
(9) 
Tahac je motorové vozidlo kategórie N urcené na tahanie návesu alebo prívesu. 
(10) 
Prípojné vozidlo je nemotorové vozidlo kategórie O. 
(11) 
Traktor je motorové vozidlo kategórie T. 
(12) 
Pracovný stroj samohybný je motorové vozidlo kategórie S. 
(13) 
Ostatné vozidlá sú vozidlá kategórie R a patrí do nej najmä bicykel, rucný vozík, záprahové vozidlo a vozík pre zdravotne postihnuté osoby. 
cize bud budes mat papier z ovodneho uradu ze tvoje vozidlo ma nejake technicke parametre a rozhodnutie ze nepodliehas evidencii alebo budes mat technicak a znacku od policajtov. s tym papierom co mas z talianska alebo zo svajciarska si mozes vytret rit. policajti s tym nic nemaju a kazdemu co nema papiere odporucam ist na obvodny urad sa spytat ze ci vas skuter podlieha evidencii. kedze k tomu nemas ziadne papiere som zvedavy na zaklade coho tak rozhodne zvlast ak sa taky skuter nikdy na slovensku nepredaval

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#140 Príspevok od užívateľa Jostobb » Po Feb 25, 2008 8:17 pm

Ale nechápem prečo sem snake zaplietol cudzý technický :lol: ale fajn no ... ja mám všetko slovenské ale v každom prípade sa pôjdem spýtať :) a ak bude treba prihlásiť no tak čo už vystaviť faktúru o kúpe nie je problém :lol: Ale je zaujímavé to že veľa policajtov ako som sa tak presvedčil ... že ani nevedia čo má byť na Špz a čo nie :oops:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#141 Príspevok od užívateľa dr.snake » Po Feb 25, 2008 8:22 pm

lebo vela LUDI SA PREUKAZUJE TALIANSKYM TECHNICKYM....a to je nic pre nasho fizla...tomu mozes sa rovno hygienickymi vreckovkami preukazat
podpis som si este nenastavil

degeš-

#142 Príspevok od užívateľa degeš- » Po Mar 03, 2008 8:28 pm

No a kedže mám Taliansky TP tak sa to dá nejako prihlásit aby to malo slovenský TP ??? Lebo dnes som schytal za 2000sk a už ma to fakt nebaví, zaplatil by som tomu kto by mi to vysvetlil tak ako to má naozaj byť !!! a ešte jedna vec, z Ktorej Pič.... má zohnat kúpno predajnú zmluvu a COC. ?!?!?!

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#143 Príspevok od užívateľa dr.snake » Po Mar 03, 2008 9:02 pm

kupno predajnu zmluvu si vytlacis sam na PC
ak mas velku kopiu taliankseho staci prelozit /netreba coc /ale treba mat odhlasku taliansku o vyradeni z evidencie v it
podpis som si este nenastavil

degeš-

#144 Príspevok od užívateľa degeš- » Po Mar 03, 2008 9:11 pm

No tak tá odhláška, to bude asi problém čo ?

pecs83
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Feb 11, 2008 8:09 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

#145 Príspevok od užívateľa pecs83 » Po Mar 03, 2008 9:29 pm

dr.snake napísal:kupno predajnu zmluvu si vytlacis sam na PC
ak mas velku kopiu taliankseho staci prelozit /netreba coc /ale treba mat odhlasku taliansku o vyradeni z evidencie v it
neviem či máš úplne pravdu z talianska sa mi zdá, že treba furt COC, pretože v talianskom tp je málo informácii o moto alebo aute a preto na výpis nového SK tp treba COC, kde sú informácie
COC netreba z Rakúska alebo napr. ČR

degeš-

#146 Príspevok od užívateľa degeš- » Po Mar 03, 2008 9:51 pm

A kde ja zohnat COC ????

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#147 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Mar 03, 2008 9:55 pm

netreba coc ale len doplnenie udajov do technicaku...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

pecs83
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Feb 11, 2008 8:09 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

#148 Príspevok od užívateľa pecs83 » Po Mar 03, 2008 11:24 pm

alcatelko napísal:netreba coc ale len doplnenie udajov do technicaku...
jednoducho nejaký výpis registračných údajov, určite nie hoci aký zdrap papiera...ale nehádam sa, že už to nemusí byť coc


a kde hľadať?! daj do googlu coc..alebo u slovenského predajcu, importéra značky, poprípade nejaké súkromné osoby čo sa tým zaoberajú..

viem, že napr. yamaha mala priamo na stránke kolonku coc a pod.

Užívateľov profilový obrázok
FoXiK
motorkár
motorkár
Príspevky: 1890
Dátum registrácie: Pi Apr 27, 2007 3:31 pm
Skúter: Yamaha Slider
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať užívateľa:

#149 Príspevok od užívateľa FoXiK » Ut Mar 04, 2008 11:54 pm

pecs83 napísal:
alcatelko napísal:netreba coc ale len doplnenie udajov do technicaku...
......
viem, že napr. yamaha mala priamo na stránke kolonku coc a pod.
neviem ci mala ale nema teraz :roll: ale to je jedno
alcatelko napísal:netreba coc ale len doplnenie udajov do technicaku...
alci co tym myslis doplnenie udajov do technicaku?? :shock: :? odkial ale? z coho ?
ZVL Babetta 210 ---> ATV semi-auto 110ccm ---> Jawa 175 ---> Yamaha Slider 70cc 10PS full tuning ---> Aprilia Shiver 750

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#150 Príspevok od užívateľa theruck » St Mar 05, 2008 10:57 am

pozri si to hore co som ja pisal

Zamknuté

Návrat na "Voľná Diskusia"