Piaggio code color

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
JRM66
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2016 9:51 pm
Skúter: Beverly 250-RST BV-300 Tourer BV-350 ST
Bydlisko: Ta Prešof

Piaggio code color

#1 Príspevok od užívateľa JRM66 » Po Apr 02, 2018 11:29 pm

Všetko uzamknute tak to zaplevelim takto: Borci potrebujem zistiť kto by vedel alebo mohol podať infošku kde zoženiem vhodnú farbu na new piaggio konkrétne ide o kod farby 760/B matná strieborna, neviem kto by to vôbec mohol mať v ponuke ak aj je u niekoho tak max do roku 2010 a to ešte nie úplne. Potrebujem totiž lakovať predný úplne novy štít a som v rozpakoch ake je to skoro nemožne zohnať aj v dobe googlu, ak to nezoženiem tak sa obávam že to asi prelakujem komplet na inú dostupnú farbu! Dakujem za informacie.
Aktuálne Piaggio BV 250RST, Liberty 125 pracant, BMW R850R klasika.

Užívateľov profilový obrázok
orange
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Ut Aug 07, 2012 10:37 am
Skúter: piaggio zip 125
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Piaggio code color

#2 Príspevok od užívateľa orange » Ut Apr 03, 2018 8:47 am

treba najst predajnu autolakov, kde chodia kupovat farby na auta. tam ti to namiesaju presne podla kodu farby, odporucam, zobrat zo sebou aj kus nalakovaneho plastu, kedze kazda farba ma svoje pododtiene.

Užívateľov profilový obrázok
Saleny
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Po Aug 08, 2016 10:11 pm
Skúter: Gilera runner 125

Re: Piaggio code color

#3 Príspevok od užívateľa Saleny » St Apr 04, 2018 8:00 pm

Presne ako pise kolega ked som potreboval na auto farbu ktora bola uz aj ina ako original odmerali pôvodnu farbu nejakym pristrojom potom to šup do stroja a ten namiesal presne ten odtien farby a este aj do sprayu sa to dalo dat potom ked som niekde oskrel stacilo prestreknut.

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"