Strana 1 z 1

Piaggio code color

Napísané: Po Apr 02, 2018 11:29 pm
od užívateľa JRM66
Všetko uzamknute tak to zaplevelim takto: Borci potrebujem zistiť kto by vedel alebo mohol podať infošku kde zoženiem vhodnú farbu na new piaggio konkrétne ide o kod farby 760/B matná strieborna, neviem kto by to vôbec mohol mať v ponuke ak aj je u niekoho tak max do roku 2010 a to ešte nie úplne. Potrebujem totiž lakovať predný úplne novy štít a som v rozpakoch ake je to skoro nemožne zohnať aj v dobe googlu, ak to nezoženiem tak sa obávam že to asi prelakujem komplet na inú dostupnú farbu! Dakujem za informacie.

Re: Piaggio code color

Napísané: Ut Apr 03, 2018 8:47 am
od užívateľa orange
treba najst predajnu autolakov, kde chodia kupovat farby na auta. tam ti to namiesaju presne podla kodu farby, odporucam, zobrat zo sebou aj kus nalakovaneho plastu, kedze kazda farba ma svoje pododtiene.

Re: Piaggio code color

Napísané: St Apr 04, 2018 8:00 pm
od užívateľa Saleny
Presne ako pise kolega ked som potreboval na auto farbu ktora bola uz aj ina ako original odmerali pôvodnu farbu nejakym pristrojom potom to šup do stroja a ten namiesal presne ten odtien farby a este aj do sprayu sa to dalo dat potom ked som niekde oskrel stacilo prestreknut.