LeoVince Touring

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
velis1983
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Aug 11, 2013 7:43 pm
Skúter: Piaggio Zip 50 2T

LeoVince Touring

#1 Príspevok od užívateľa velis1983 » Ut Apr 02, 2019 8:34 pm

Seruste, má niekto z Vás tento výfuk? Jedná sa mi o to, že k výfuku mi prišli aj valčeky6,5g a pružiny do spojky modré. Tieto valčeky sú vhodné na montáž výfuku taký ako prišiel, s reštrikciou, alebo ich nasadiť po odrezaní horespomenutej reštrikcií? Ešte jedna otázka: teraz tam mám multivar, valčeky 6,5g, kontrastná biela, spojkove pružiny originál, bude sa to hodiť k tomuto výfuku bez úprav? Piaggio ZIP 50, 2010. Ďakujem za užitočné odpovede
Nikto Vám nedá to, čo Vám ja slúbim :o
Piaggio Zip 2t - 2008
Piaggio Zip 2t - 1996
Simson Elektronic S51 - 1984

Užívateľov profilový obrázok
mira58
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 83
Dátum registrácie: So Feb 08, 2014 7:50 pm
Skúter: CPI Oliver Sport 70 LC

Re: LeoVince Touring

#2 Príspevok od užívateľa mira58 » Pi Apr 05, 2019 6:20 am

Výfuk mám použitý - verzi minarelli a zjišťoval jsem podobný info. Dospěl jsem k tomu, že trysku netřeba měnit (stejně doporučuju kontrolu svíčky). Válečky na mina jsou prý 4,7g, já dával Stage6 variátor a 4,5g byly lehký, 5g lepší, takže váha cca sedí. On je to celkem takový nenáročný fuk na ladění. Nejjednodušší bude to vyzkoušet a uvidíš 👍
meglio pazzo che perfettino del cazzo

Užívateľov profilový obrázok
velis1983
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Aug 11, 2013 7:43 pm
Skúter: Piaggio Zip 50 2T

Re: LeoVince Touring

#3 Príspevok od užívateľa velis1983 » Pi Apr 05, 2019 7:51 pm

Ďakujem, zajtra sa do toho pustím, využijem materiál, čo mám a uvidím. Budem sledovať hlavne sviečku, aby som mu neuskodil, ostatné sa časom doladí, ale nemyslím, že niečo pokazim, keď to k tomu dali. Ešte nahodíme nový remeň, pôvodný má 11tis km, filter a brzdovú kvapalinu. Na denné dochádzanie do práce 20 km musí byť všetko tip top
Nikto Vám nedá to, čo Vám ja slúbim :o
Piaggio Zip 2t - 2008
Piaggio Zip 2t - 1996
Simson Elektronic S51 - 1984

Užívateľov profilový obrázok
velis1983
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Aug 11, 2013 7:43 pm
Skúter: Piaggio Zip 50 2T

Re: LeoVince Touring

#4 Príspevok od užívateľa velis1983 » Ne Apr 07, 2019 8:03 pm

Takže mám to za sebou a vyzerá, že úspešne. Leo dom nahodil, triska 63, valčeky aj pružinky som dal tie, čo boli v balíku, čiže 6,5 g a pružinky tmavomodré. Rozjazdy super, záber spojku pri vyšších otáčkach. Max rýchlosť som ešte neskúšal, kvôli triske, aby som ho náhodou nezadrel. Doteraz bývala čierna, po skúšobnej jazde asi 5 km bola tehlová. Potom cesta domov 25 km, po návrate sa už farba sviečky nemenila, krásne vypálená do hneda. Treba sviečku naďalej kontrolovať? Keďže na plný plyn som ešte neziel, no do tiahleho kopca, kde som ledva išiel 60 som vybehol z lahka rýchlosťou 75. Takže si myslím, že výfuk bola veľmi dobrá investícia a môj skutrik postúpil o level vyššie. Aspoň nebudem už brzdou v premávke a kde bude treba šprintovať, tam budem vedieť využiť rezervu výkonu, kt.som týmto vyfukom dostal.
Nikto Vám nedá to, čo Vám ja slúbim :o
Piaggio Zip 2t - 2008
Piaggio Zip 2t - 1996
Simson Elektronic S51 - 1984

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"