KTO UZ MAL NEHODU?

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

KTO UZ MAL NEHODU?

#1 Príspevok od užívateľa Speedfight » Pi Mar 09, 2007 10:55 pm

ja som mal dve jednu na moto a druhu na aute ale na aute som nesoferoval ja a ani raz sa mi nic nestalo a ta na aute bola vazna

aja1131

#2 Príspevok od užívateľa aja1131 » Pi Mar 09, 2007 11:22 pm

Ja som sa našťastie jednej menšej nehode vyhla...normálne som si to rúbala po hlavnej ulici,keď zrazu nejaký debil čo ma nevidel začal na aute cúvať z okraju cesty kde parkoval...ja hneď brzda trúba a ešte som mu aj zaklopala na okno a opýtala sa či mu j**e a chudák chlapec bol z toho celý vyklepaný(asi mal čerstvo vodičák)a zmohol sa len na:HOP...som mu dala menší výplach a išla som ďalej... :D
Naposledy upravil/-a aja1131 v Pi Mar 09, 2007 11:29 pm, upravené celkom 2 krát.

scrat

#3 Príspevok od užívateľa scrat » Pi Mar 09, 2007 11:28 pm

Na skutriku žiadna a na aute naburaných cca. za 350.000,- :D

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

#4 Príspevok od užívateľa Speedfight » Pi Mar 09, 2007 11:30 pm

scrat napísal:Na skutriku žiadna a na aute naburaných cca. za 350.000,- :D
na akom aute a ako sa to stalo

scrat

#5 Príspevok od užívateľa scrat » Pi Mar 09, 2007 11:43 pm

Nissan Primera 2.0dSLX. prvý krat hodiny v 120tke a pristatie v poli, druhy krat som zaparkoval v 60tke druhemu v kufri, treti krat vbehol trošku do jarku a trafil betonovu ruru a štvrty krat to už bolo s Chrysler LeBaron 2.5i Turbo nekukol som sa do zrkadielka pri prechadzani z jedneho pruhu do druheho...

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

#6 Príspevok od užívateľa Speedfight » Pi Mar 09, 2007 11:44 pm

scrat napísal:Nissan Primera 2.0dSLX. prvý krat hodiny v 120tke a pristatie v poli, druhy krat som zaparkoval v 60tke druhemu v kufri, treti krat vbehol trošku do jarku a štvrty krat to už bolo s Chrysler LeBaron 2.5i Turbo nekukol som sa do zrkadielka pri prechadzani z jedneho pruhu do druheho...
pekne a uraz bol neaky?

scrat

#7 Príspevok od užívateľa scrat » Pi Mar 09, 2007 11:47 pm

NIE, ani škrabanec. Okrem toho napalenia v 60tke do kamošovho kufra. Viezol som tri čajočky a tie vzadu sa samozrejme nepriputali tak ked som po oprave auta isie prvy krat vytepovat nasiel som krasne otlačenu pusinku na opierke vodiča :D

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

#8 Príspevok od užívateľa Speedfight » Pi Mar 09, 2007 11:51 pm

scrat napísal:NIE, ani škrabanec. Okrem toho napalenia v 60tke do kamošovho kufra. Viezol som tri čajočky a tie vzadu sa samozrejme nepriputali tak ked som po oprave auta isie prvy krat vytepovat nasiel som krasne otlačenu pusinku na opierke vodiča :D

:D ani ja som nebol priputany a sedel som v predu bol naraz buchol som sa o pristrojovu dosku a potom par kotrmelcov myslim z autom a zrazu som bol na zadnych sedadlach

DracikVTH

#9 Príspevok od užívateľa DracikVTH » So Mar 10, 2007 12:00 am

Ja som mal na aute jednu taku no mozno vaznu ale z dobrym koncom. S kamosom sme si dali sprinta na jednom letisku. a asi pri 130 km/hod. som zistil ze letisko konci. Tak ja na Seate rychlo brzda a kamos na Peugote hodinky a smykom az na pole. On trochu ... geometriu a ja som spalil nove zimne gumy. A na scootri zatial baz nehody.

G

#10 Príspevok od užívateľa G » So Mar 10, 2007 12:07 am

Ja mam tiez zopar....na mazde 323 mi skocila srna, na octavii do mna naburalo vychadzaju auto z benzinky, na mazde 3 mi motorkar otrieskal moje spatne zdrkadlo o bocne sklo.....na skutri som sa vyvalal na ceste, ked som pri rychlejsom otacani sa smykol na hlavnom stojane......s tymi autami nikdy nebola moja vina....a dufam, ze terajsie auto ostane cele :D

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

.

#11 Príspevok od užívateľa Speedfight » So Mar 10, 2007 12:11 am

:%)
Naposledy upravil/-a Speedfight v Št Mar 26, 2009 5:44 pm, upravené celkom 1 krát.

scrat

Re: .

#12 Príspevok od užívateľa scrat » So Mar 10, 2007 12:14 am

Speedfight napísal:co som prezil ja tak tam bola skoda asi takato :D kapota predne svetla, hmlovky, smerovky,naraznik lavy hlinnikovy disk chladic klima odtrhnuta predna naprava motor posunuty dozadu celne sklo strecha zadne prave dvere + okno...................
no ja som mal zatial najvacsi účet zo servisu na 117.000,- :)

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#13 Príspevok od užívateľa alcatelko » So Mar 10, 2007 12:34 pm

na moto 1 vaznejsi pad,par mensich a kopa krizovych situacii ked mi nedali prednost a pod. na aute ani skrabanec... :D
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

.

#14 Príspevok od užívateľa Speedfight » So Mar 10, 2007 1:01 pm

mne na moto sa stala taka ze asi v 40km/h som napalil kamaratovy do skutru stal na neosvetlenej ceste a neskoro som ho zbadal :D

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: .

#15 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Mar 10, 2007 1:14 pm

Speedfight napísal:mne na moto sa stala taka ze asi v 40km/h som napalil kamaratovy do skutru stal na neosvetlenej ceste a neskoro som ho zbadal :D
no dobre, ale ako to dopadlo? To by ma zaujimalo... :idea: ;)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

Re: .

#16 Príspevok od užívateľa Speedfight » So Mar 10, 2007 1:56 pm

THeBaNDiT napísal:
Speedfight napísal:mne na moto sa stala taka ze asi v 40km/h som napalil kamaratovy do skutru stal na neosvetlenej ceste a neskoro som ho zbadal :D
no dobre, ale ako to dopadlo? To by ma zaujimalo... :idea: ;)
no tak ze jemu som zozadu trafil vyfuk on nemal ziedne skody a ja som rozbil lavy bok cely

geetee

#17 Príspevok od užívateľa geetee » So Mar 10, 2007 3:04 pm

no tak som sa parkrat skyblil, prvikrat po 45km, mi cyklista vbehol do cesty, raz som siel tak 70 v poli na speede po zatve a som nevidel ze je kolaj, a zrazu scoot zmenil smer a zastavil (co sa mna netykalo :D ) chvala bohu bolo naprsane tak len plesk bo blata a stebiel.
a parkrat moja blbost.
a raz som to postavil na predne kamos zastavil za mnou a ja som pristal do neho :gt1: ja som mu rozstrieskal komplet scoot variom, a ja ani skrabanec :D
Obrázok

aj blatnik som nacal nakopavackou a utrhli sa uchyty na predne svetlo :D

Užívateľov profilový obrázok
Speedfight
cyklista
cyklista
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 10:10 pm
Skúter: neuvedený
Kontaktovať užívateľa:

.

#18 Príspevok od užívateľa Speedfight » So Mar 10, 2007 5:39 pm

no pekne

Užívateľov profilový obrázok
kika
skútrista
skútrista
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Pi Mar 03, 2006 6:12 pm
Skúter: Gilera Runner 125 ST
Bydlisko: Bratislava

#19 Príspevok od užívateľa kika » So Mar 10, 2007 8:05 pm

ja som mala na skutri len jednu nehodu - zozadu ma nabralo auto, sofer ma zevraj nevidel :evil: nastastie ziadne skody na zivotoch, len na skutriku a navyse sa kvoli tejto mnou nezavinenej nehode hadam s poistovnou uz asi 4mesiace :? takze po dalsej nehode uz netuzim
podpis som si este nenastavil

skrupo

#20 Príspevok od užívateľa skrupo » Ne Mar 11, 2007 1:24 am

Ja som mal na aute celovku s Fiat Ducato.
Na moto som mal ked som si prechadzal krajinou neznamou a kukal som ako to tam vypada a nevsimol som si, ze sa blizi ostra zakruta a vpalil som rovno do zvodidiel.
Hmm, zla tema:)

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#21 Príspevok od užívateľa qyxza » Ne Mar 11, 2007 11:16 am

aj ja sa pridám... na autách pár ťukancov ale nebola to ani raz moja chyba, raz ako spolujazdec s kolegom na firemnom aute sme nedobrzdili na ceste mimo mesta a zaparkovali sme do pred nami odbočujúceho auta (svietilo slnko do oči a nevidel kolega smerovku) ja samozrejme nepripútaný, rýchlosť sme tiež nemali predpísanú :-) výsledok? naša felicia pick-up total rozmlátený celý predok, ja som hlavou vyrazil čelné sklo teda len pravú stranu pred vodičom, a na Espere do ktorého sme to napasovali len pár škrabancov na nárazníku - nechápal som a ani policajti ktorí prišli... no a na skútri som sa len raz skoro vyválal v meste, keď popršalo som odbočoval a bol tam prechod pre chodcov, pridal som a na bielej zebre mi uletelo zadné koleso otočil som sa do protismeru ale ustál som to...ešte že nič oproti nešlo. a aby som nezabudol... raz som to položil tak že som hlavou, teda vlastne prilbou ... o obrubník. odvtedy hamba nehamba prilba na hlave aj keď je vonku 5O stupňov. nebyť prilby asi by to so mnou zle dopadlo.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Mar 11, 2007 11:31 am

No tak sa aj ja pridám :) . Nehoda na aute bola taká trochu trápna ale predsa . išli sme ku starkej (Kordíky) a pred dedinou je strašný strmák a tam je v zime vždy 1.5 a viac m. snehu . a tak si ideme a zrazu nás začalo šmýkať a môj brat rýchlo na brzdu ale to už náš šúchalo smerom do zadu po kopci a tak sme nabrali asi 40km rýchlosť takže sme cúvali dole kopcom no a na naše neštastie sa tam cesta na spodku krúti a tak my sme to rovno v tej rýchlosti napiekly do zvodidiel . škody : len trchu pohmliaždený a zlomený nárazník :wink: ....a na scooote no tak vychádzal som s parkoviska a žienka ma púšťala a tak ja som vypiekol a nejako mi nevydalo a tak som pre istotu stlačil brzdu ale smola bola že prednú a tak som to položil :lol: škoda: zničil som šlapky :lol: :D ....a ešte raz ma skoro vyj..alo ....som si išiel a taká klopená zákruta do kopca bolo popršané a ja som si pribrzdil pred zákrutou ale mi to už nejako nevychádzalo s rýchlosťou tak som si pridal a nejako ma predbehol zadok :lol: ...ale napokon som vykril
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

#23 Príspevok od užívateľa kukolarik » Ne Mar 11, 2007 11:45 am

Ja na scoote zatial bez nehdy, raz takmer, ked som siel po vyjazde z dialniece, predomnou krizovatka, ja na hlavnej. Z prava vychadzal kamion, ale bol som dost daleko, tak som pribrzdil na 80km/h a som si tak v duchu vyratal, ze akurat prejdem. Ked sa mi odkyl vyhlad na cestu vidim, ze kamion nielen mne, na hlavnej, blokoval vyhlad, ale z lava vychadzala tatrovka. Ja som sa mienil smyknut tesne za kamionom, takze v poslednej chvili som uvidel tatrovku, przda predna zadna naplno, koleso predne zadne smykovalo, no par cm od zadneho kolesa som to ubrzdil... nasledne ... stareho v tatrovke, ze ci je ko*ot, on ze ma nevidel. Ja jemu ze jasne ze ma nevidel, ked tam siel kamion, lenze ked ide z vedlajsej na hlavnu, ma sa presvedcit ze nik neide po hlavnej. Takze mal pockat, ze kamion mu uvolni vyhlad a nalsedne ist, ne zarovno snim...
No a auto som rozbil totalku, BMW 324TD, siel som do Skovej zakruty, v prvej pravotocivej zadne koklo chytilo smyk, ... ma o pravy obrubnik, nasledne smyv v lavotocivej az ma otocilo o 180 stupnov ana lavo bola branka, na dvoch ocelovych stlpoch. Tie som presne trafil prednou a zadnou napravnou, co sposobilo, ze naprava sa jednoducho zlomila.
V servise povedali, ze nova naprava stoji viac nez cele auto, takze sa rozpredalo na suciastky a nemecka kupilo druhe...
Ja som samozrejme priputany nebol, takze na suplo o voland, hrudnik si to odniesol, ale asi tyzden sa mi tazsie dychalo, inak nic...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ne Mar 11, 2007 12:52 pm

nechcem do nikoho vrtat, len: ludia, priputat sa v aute je rovnako dolezite, ako dat si na motorke na hlavu prilbu... :!: :scratch: ;)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

yrex

#25 Príspevok od užívateľa yrex » Ne Mar 11, 2007 2:47 pm

THeBaNDiT napísal:nechcem do nikoho vrtat, len: ludia, priputat sa v aute je rovnako dolezite, ako dat si na motorke na hlavu prilbu... :!: :scratch: ;)
sluhaj ja sa priputavam aj ked cuvam, no jedneho pekneho dna som si pristavil auto u kamosa pred domom. Unho sme sa trochen sprasili a ja ti sadnem do auta kuknem do laveho spatneho nikde nic, do praveho nikde nic, do normalneho spatneho ties nic. Tak tu zaradim R pustim spojku a us len kukam na kamosa jak mi kive ze stok. Bolu pocut take pekne silne prasknutie, trochen ma to ubrzdilu nadvihlo ako by som nieco presiel. A cuduj sa svetu. Bola to znacka daj prednost v jazde. Svina tak stala ze som ju ani v jednom spatnom nevidel a pritom bola 1m od auta :lol:

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"