Znacky skutrov

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znacky skutrov

#51 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Okt 28, 2013 2:08 pm

to nie je znacka...to je nalepka na cina skutri...proste: just another no name china scooter
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
waikik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2013 10:51 pm
Skúter: .."len reťáz pánové,sorry"....Honda NC 750 S
Bydlisko: Miňovce,okr Stropkov

Re: Znacky skutrov

#52 Príspevok od užívateľa waikik » Po Okt 28, 2013 2:38 pm

Takže k značke Tauris.MAl som ju defacto ešte preda asi dvoma mesiacmi,konkrétne Tauris Avenida 125.Budem sa snažiť byť objektívny.Najazdil som na ňom cca 1100 km a ž do momentu,kedy ma nechal na ceste a ja som ho chválabohu domov tlačil "len" asi 3 km.Aby som bol ozaj objektívny,tak spočiatku suter bol v pohode..a dovolím si tvrdiť,že dokonaca pohodlnejši a určite vyzeral aj dospelejšie oproti skutru čo mám teraz./Honda PCX 150/.Čierny,vysoký,velikánske sedadlo,16-ky kolesa..,nepoznalo zlú cestu,,no fakt pohodlna jazda...,lenže.Asi po 150 km od kúpy ahľa..,odbočujem,zapnem smerovky a hold prd velebnosti.len svietili a blikať ani bohovi.Zašiel som k predajcovi,no ako na potvoru tam blikali ha,ha..Po ceste domov...tipnite si,že čo...neblikaju.a to bolo stále dokolečka.Ale že sa mi defacto rozsypal motor,tak to ma už dojalo.Po výmene oleja /500 km/ je pravdou,že som mu dával plný plyn/rozumej max.90 km/h,no to by malo vydržať..či?..A tak išiel na reklamanciu a predajca bol tak "ustretový",že daný "mäsokombinát" TAURIS odo mňa odkupil a ja som za mesiac vozenia prišiel o 200€.o tolko mi dali menej oproti kupnej cene.Bolo to asi tak,že ber,alebo nechaj tak.A tak som to zobral.Už som Taurisu nejako neveril,aj ked cca po mesiaci ho opravili. A tak som zobral tie prachy,doložil "nepekných" 1450 € a kupil pcx....A modlím sa,aby HONDA nezostala nič dlžna povewsti,lebo ozaj som nemal v pláne dať za skutrika 2500€....len zostavam vo viere,že su dobre investovane..snad Honda je zarukou akej takej kvality...váš názor?.........a na zaver...dizajn TAURIS avenida je defacto Honda SH.....a poviem vám...viac mi sedel ako PCX..a hlavcne...ozaj to bol ku s stroja..ten TAURIS....ale asi robený z nekvalitných komponentov...Alebo som len ja mal šťastie na vadný kus?:..
"Dobří holubi se vracejí...."......HONDA again....

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znacky skutrov

#53 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Okt 28, 2013 3:04 pm

ver ze tych 1200e si nedoplacal za znacku ale za pouzity material...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
waikik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2013 10:51 pm
Skúter: .."len reťáz pánové,sorry"....Honda NC 750 S
Bydlisko: Miňovce,okr Stropkov

Re: Znacky skutrov

#54 Príspevok od užívateľa waikik » Po Okt 28, 2013 3:18 pm

akých 1200€ ? a za aký materiál?...prepáč,no akosi nerozumiem...Jááj...akože nie že použitý na tom TAURISE...počas toho ,čo som ju vlastnil..ale akože za ten použitý na tom PCX?..akože kvalitataívne by malo byť na nej použitá kvalitnejšie plasty,možno oceľ a celkovo materiál?....TAkže som urobil dobre,že som dal tolko penazi za skutra a šiel do HONDY?.váš názor?..
Naposledy upravil/-a waikik v Po Okt 28, 2013 3:29 pm, upravené celkom 1 krát.
"Dobří holubi se vracejí...."......HONDA again....

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znacky skutrov

#55 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Okt 28, 2013 3:24 pm

waikik napísal:A tak som zobral tie prachy,doložil "nepekných" 1450 € a kupil pcx....A modlím sa,aby HONDA nezostala nič dlžna povewsti,lebo ozaj som nemal v pláne dať za skutrika 2500€....
sorry 1450e doplatok za hondu pcx...a material akoze material z coho je vyrobena...cinania dokazu vyrobit z recyklovaneho materialu cokolvek...skoda len ze na niektore diely sa skratka pouzivat nesmie...to cinanov netrapi
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Znacky skutrov

#56 Príspevok od užívateľa theruck » Po Okt 28, 2013 6:55 pm

waikik napísal:akých 1200€ ? a za aký materiál?...prepáč,no akosi nerozumiem...Jááj...akože nie že použitý na tom TAURISE...počas toho ,čo som ju vlastnil..ale akože za ten použitý na tom PCX?..akože kvalitataívne by malo byť na nej použitá kvalitnejšie plasty,možno oceľ a celkovo materiál?....TAkže som urobil dobre,že som dal tolko penazi za skutra a šiel do HONDY?.váš názor?..
no ved sam pises ze ten tauris bol lepsi tak si asi neurobil dobre ked si si kupil skuter ktory ti nesedi. co si kupoval nasilu?

Užívateľov profilový obrázok
waikik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2013 10:51 pm
Skúter: .."len reťáz pánové,sorry"....Honda NC 750 S
Bydlisko: Miňovce,okr Stropkov

Re: Znacky skutrov

#57 Príspevok od užívateľa waikik » Po Okt 28, 2013 7:01 pm

tak to nie..asi som to zle napísal...akože derave cesty filtrovali tie hrubšie a väčšie koelsá dobre,no to bolo asi všetko..Čo sa týka dielenskeho sparacovania,tak tam je HONDA od TAurisu na hony vzdialena..a hlavne..dnes som sme tam s nim "zaklopil" a akože zahrieval gumy...a to je už ozaj iná liga...Tauris už sa vlnil a ako keby padal na starnu,no Honda sa chovala krásne a prirodzene..a o záťahu motora ani nevravieť..PCX 10 kw..Tauris zo 125-ky "vydoloval" neskutočných 5.9 kw...ozaj sa oplatí ísť do značkoveho skutra...a nie na zahodenie je aj určitá prestíž....lepšie sa odpovedá na otázku,že aký máš skuter.....,že je to HONDA...ako nejaký TAURIS:.....
"Dobří holubi se vracejí...."......HONDA again....

Užívateľov profilový obrázok
BrAtKo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 555
Dátum registrácie: Ne Mar 31, 2013 11:46 am
Skúter: Honda PCX 150
Bydlisko: Bratislava

Znacky skutrov

#58 Príspevok od užívateľa BrAtKo » Po Okt 28, 2013 7:30 pm

A preco si kupil pcx a nie sh kedze sh sa ti podobalo na ten tauris co si mal som myslel ze ten dizajn sa to pacil. Inak je stale perfektne a tak kazdy den jazdim do prace a spat teraz na nesen a Honda ma 5149km na tachu bez jedinej chybicky ta nenecha neboj nikde.

Užívateľov profilový obrázok
waikik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2013 10:51 pm
Skúter: .."len reťáz pánové,sorry"....Honda NC 750 S
Bydlisko: Miňovce,okr Stropkov

Re: Znacky skutrov

#59 Príspevok od užívateľa waikik » Št Okt 31, 2013 6:50 pm

takže asi takto....Pri PCX som sa bál menších kolies a aj ich hrubky..,to je celé..Dizajn je fajn a ako som už aj sám zistil,tie kolesá nie su žiadny problem..A motor?..to nepotrebuje komentár..porovnávať s čínou?...Nemožné.
"Dobří holubi se vracejí...."......HONDA again....

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"