Rady ohladom vyberu skutra + rady pre zacinajuceho

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Trance-sk
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Po Mar 08, 2010 3:19 pm
Skúter: Peugeot Speedfight 2 LC 2004
Bydlisko: Nová Baňa

Rady ohladom vyberu skutra + rady pre zacinajuceho

#1 Príspevok od užívateľa Trance-sk » Ne Mar 28, 2010 9:40 pm

Nazdar chalani, toto je moj prvy prispevok na tomto fore, so skutramy som zacal len nedavno, Aprilia SR 50 2001 ... skuter uzasny, avsak siel rychlo prec, kedze bol bez TP ...

Chcem sa spytat, ake znacky, ake modely sa oplatia ... Ta Aprilia sa mi nehorazne paci ale inzeratov na nu je velmi malo, s TP potom uz skoro nic ...

Je mi jedno aka znacka ale rozpocet je do tych 700€ s tym, ze to nebude nove, rocnik v podstate jedno, hlavne ma zaujimaju nazory na Keeway, CPI a podobne znacky. Oplati sa vobec dat za to tie peniaze ?? Njaradsej by som ostal pri tej Aprilii (zatial som vsak nic nenasiel), paci sa mi Piaggo NRG, Peugeot Speed-fight a podobne typy ...

Budem rad za akekolvek nazory, este dodam, ze sa chcem odviezt stylovo, chcem aby to tahalo a aby to bol pozitook, nie servisy kazdy mesiac :D

vdaka :)


// este ma teraz napadlo ... ked je v inzerate udane, ze ku skutru su trebars talianske papiere a potvrdenie o zaplateni cla ... da sa to prihlasit ? treba asi aj KO robit co ??

Vzladom nato, ze sa nam tu mnozia temy ohladom kupy skutra a nebavi ma to mazat alebo presuvat, tak tuto temu dam ako oznamenie, cize bude na vrchu a sem smerujte vsetky otazky ohladom kupy. Ine temy ohladom rad budu MAZANE - TomasARN
Naposledy upravil/-a Trance-sk v Ne Apr 04, 2010 9:42 pm, upravené celkom 1 krát.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
davtex
motorkár
motorkár
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 5:37 pm
Skúter: Yamaha FZ6N
Bydlisko: Nitra - Stare mesto

Re: Rada - aka znacka

#2 Príspevok od užívateľa davtex » Ne Mar 28, 2010 10:42 pm

Najprv k tomu prihlaseniu. Je to vzdy velky risk. V napr. talianskom technicaku musi byt peciatka o odhlaseni z evidencie a mala by byt k tomu aj kupno-predajna zmluva. Je tam velke riziko, ze skuter je kradnuty. Ak je aj vsetko OK a skuter prejne aj kontrolou originality, cely tento spas vyjde na cca. 300e(KO, STK, SPZ...). Musis behat po roznych uradoch a dost dlho to trva. Lepsie je kupit skuter uz prehlaseny alebo skuter kupovany na Slovensku. Vela ludi sa ta bude snazit presvedcit, ze SPZ nepotrebujes, nie je to pravda.

K tym cinskym skutrom. Vyhodou je cena, kopa nahradnych dielov a opravit je to jednoduche. Nevyhodou je hlavne mensi vykon a zla kvalita. Ked jazdis iba v meste, vykon je dostatocny. S tou tvojou Apriliou sa to ale porovnavat neda. Kupis si cisnky skuter a budes potom nadavat,ze je to slabe, investujes do toho dalsich 600e a pojde to tak ako znackovy skuter v serii.

Neexistuje ziaden dovod okrem ceny, preco by si si mal kupit Cinu. Tvojim problemom ale cena je, a zohnat skuter za 700e s papiermi moze byt problem.

Pozeral by som sa po znackach ako Yamaha, Malaguti, Piaggio, Aprilia, MBK, Peugeot, Gilera a pod.

Autobazar mi momentalne akosi nefunguje, tu su nejake co som nasiel ja. Necakaj dobry rocnik.

http://www.autobazar.sk/inzerat/116595/suzuki-katana/
Nepoznam.
http://www.autobazar.sk/inzerat/70389/i ... ormula-50/
Neviem aky to ma motor.
http://www.autobazar.sk/inzerat/22912/hero-puch-winner/
:D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Rips.
motorkár
motorkár
Príspevky: 1043
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2009 3:21 pm
Skúter: Kawasaki er6n 2010

Re: Rada - aka znacka

#3 Príspevok od užívateľa Rips. » Ne Mar 28, 2010 10:48 pm

Ten italjet je trojstupnový automat s objemom 500ccm ? :D :D :D
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#4 Príspevok od užívateľa Mitko » Ne Mar 28, 2010 11:09 pm

hmm dobru apriliu do 700e??? vela šťastia...a ešte sa chceš voziť štylovo bez servisnych zasahov....:)
tuto by si možno zjednal za 850-800 ečok http://aprilia-sr.autobazar.eu/50-id1474795.html
inak potom ak sa chceš "štylovo" povoziť dobre horské bicykle začinaju od 600 ečok....
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rada - aka znacka

#5 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Mar 28, 2010 11:44 pm

za 700e mas neosa na papieroch a este ti ostane na nejaku udrzbu...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
davtex
motorkár
motorkár
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 5:37 pm
Skúter: Yamaha FZ6N
Bydlisko: Nitra - Stare mesto

Re: Rada - aka znacka

#6 Príspevok od užívateľa davtex » Po Mar 29, 2010 12:10 am

Rips. napísal:Ten italjet je trojstupnový automat s objemom 500ccm ? :D :D :D
To som si nevsimol :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Trance-sk
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Po Mar 08, 2010 3:19 pm
Skúter: Peugeot Speedfight 2 LC 2004
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - aka znacka

#7 Príspevok od užívateľa Trance-sk » Po Mar 29, 2010 5:23 am

Mitko napísal:hmm dobru apriliu do 700e??? vela šťastia...a ešte sa chceš voziť štylovo bez servisnych zasahov....:)
tuto by si možno zjednal za 850-800 ečok http://aprilia-sr.autobazar.eu/50-id1474795.html
inak potom ak sa chceš "štylovo" povoziť dobre horské bicykle začinaju od 600 ečok....
netreba byt ihned sarkasticky :) nemyslim, ze ked si ty zacinal, a nevyznal si sa, tak ta tiez uzemnili horskym bicyklom ...

mne je jasne, ze to nie je len tak. Ta Aprilia ma vysla 300€ vsehovsudy, chcel som sa povozit, mal som to po dedine, jednoducho vzdy som ten skuter chcel aspon vyskusat ...

Teraz vsak neviem ... zoberme si priklad

Kód: Vybrať všetko

http://www.autobazar.sk/inzerat/99651/keeway-f-act-50/#
podla mna je to velmi pekny skuter, je to Keeway, cize cina ak som spravne pochopil :) .. jazdit budem v meste, v lete na brigadu, cize kazdy den rano a vecer tie tri kilometre ... pokial je ten skuter v dobrom stave, mozu ma cakat tazkosti alebo sa to da ? ja zase nepotrebujem maximalku niekde okolo 100vky, raz by som aj tak chcel prejst na nejaku poriadnu cestnu motorku, toto bude na prevazanie sa a ked kde tu bude treba ...

dalej ... ked uz nahodou do toho budem chciet vrazat ... daju sa aj taketo skutre "tuningovat" ??

ako naozaj, ja som sa doteraz v lete vozil na babette :D pokial isla, nebol problem a v podstate, na to, na co bola mi uplne stacila...

a za posledne, pokial sa teda da vozit aj na nejakych lepsich cinach, ktore su to ?? videl som tu na fore keeway focus porobeny za 830€ zo ZM, co je pre mna privela ale tiez to vyzera na celkom fajn skutrik ...

ako teda chalani ?
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#8 Príspevok od užívateľa Mitko » Po Mar 29, 2010 7:24 am

si sam sebe odporuješ....ja na rozdiel od teba som si najprv tyžden čital forum kym som sa niečo opytal a nie že je tu 10 tem aky skuter kupiť a ty založiš novu o tom istom. alcatelko ti napisal o neosovi za 700 ečok ale ty hned daš dalšiu otazku na keeway. ved si kup keeway ked nevieš čitať čo Ti ludia pišu. ja som ti dal link na aprilku, alci ti poradil neos a ty si si vybral keeway tak čo chceš riešiť??? a najprv napišeš že nchceš chodiť 100kou a dalšia veta je že či sa to da tunovať.....?!
na keeway asi 100kou nepojdeš nikdy a ak nahodou niekedy tak Ta ten tuning bude stať 2-3x cenu celeho skutra.
Pišeš že ta aprilka stala 300ečok to je sice pekne ale tak na behanie po poli. akonahle začneš na nej jazdiť po komunikacii a chytia ta policajti maš po vodičaku ak nejaky vobec maš a pokuta hned v cene skutra. a hned si na 600ečkach a bez vodičaku. takže , že si kupil apriliu za 300eur ktora je nepoužitelna nie je nejaký argument na kupu lacneho skutra...
a ten focus čo pišeš predpokladam je deltorov a keby si dobre čital forum tak by si vedel čo tam je upravene a kolko na tom aj tak prerobi ked to predava za 830...na margo tej babety...asi by si mal v tomto trende pokračovať...myslim že ta Ti spraví najlepšiu službu pokym si teda nekupiš tu cestnu moto "velku" len tam ceny začinaju od 3000ečok vyššie.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rada - aka znacka

#9 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » Po Mar 29, 2010 8:03 am

Ano ten focus zo ZM je môj a predávam ho s ťažkým srdcom lebo potrebujem peniaze. Strata ako sviňa ale čo už. Neviem však či by to bol skúter pre teba. Výkon to má slušný ale aj spotreba je už dosť slušná a taktiež to treba sem tam aj udržiavať. Pokial chceš značkový bezúdržbový skúter tak do 700 € zoženieš niečo bez papierov ale ako ti už davtex písal rátaj ďalších 300 € na úradné opletačky.
Pýtal si sa na keeway a CPI. Sú to motoricky identické skútre, diely medzi sebou pasujú akurát plasty majú iné. Kvalitatívne je to tá lepšia čína ale určite si to vyžaduje údržbu a plasty niesú kvalitné ako na talianoch. Ale zase stojí to menej. Ten môj bude mať 4 roky a je stále pokope a odvezie ma na hocijaký dlhý výlet. Musíš si ty vybrať čo chceš. V každom prípade či už pri číne alebo talianovy bude ti 50 cc raz málo a prejdeš na vyššiu kubatúru.
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
Trance-sk
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Po Mar 08, 2010 3:19 pm
Skúter: Peugeot Speedfight 2 LC 2004
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - aka znacka

#10 Príspevok od užívateľa Trance-sk » Po Mar 29, 2010 8:21 am

Mitko :No, tak podme ... za prve : Nic som ti neurobil, preto pokial mas zo sebou problem, ries si ho. Nemam 15, nedokoncil som prave zakladnu a preto nevidim dovod aby si ma osocoval. Forum som cital, samozrejme, vsade je kopa rovnakych tem ale akzdy chce nieco ine. Pokial je tu tema, kde uzivatel hlada skuter presne do rozpoctu 700€, ma rovnake poziadavkky ako ja, a ma uplne tie iste otazky ako ja, tak sa ospravedlnujem :).Link, ktory si mi dal ty, je s cenou 950€. Napisal som, ze moj rozpocet je 700€ maximalne. Pokial do tej ceny nezozeniem adekvatny skuter, nic sa nedeje, ruky si koli tomu nedorezem.

Alcatelko sice pisal o Neosovi za 700€ ale to je vsetko. Aky rocnik ? kde ho za tie peniaze zohnat ? Pozeral som inzeraty, nikde som vsak nevidel cenu okolo 700€.

Napisal som, ze nepotrebujem rychlu jazdu a ci sa to da tuningovat. Ano, ale nenapisal som, ze to chcem hned po zakupeni, a ze to vobec chcem. Pytal som sa na moznost nie na to ako sa do toho ihned pustit :) Noazaj ma nebavi vyjadrovat sa ku vsetkym tvojim "argumentom" ale dalej. Apriliu mi ponukol kamarat za par €, vedel som, ze je to na dedinu, nevahal som, chcel som si ju vyskusat, vedel som, ze sa jej aj tak zbavim. Paniaze sa mi vratili, povozil som sa a to je vsetko. Kedze chcem jazdit v meste, hladam nieco ine. Jasne som to tam napisal, neviem co chces :) ano Focus je deltorov, videl som, co je na tom porobene, videl som, ze prerobi. Kto, co do niecoho investuje dalsie a dalsie peniaze, casom neprerobi ? :)

Pokial je jedina tvoja "inteligentna" rada : Ostan pri babette a setri, tak ti naozaj pekne dakujem za pomoc :)

Ozval som sa tu s prosbou o radu, nie o to aby mi niekto arogantne vysvetloval, ze sa tomu adekvatne nerozumiem. Pokial mi niekto dokaze nieco normalne napisat, budem vdacny :) Ja sam o Keeway nemam zaujem, pytam sa vsak, ci je to pojazdne, ci sa to kazi velmi casto a ci su to naozaj uplne vyhodene peniaze, ja som tym vobec nezavrhol Neosa a podobne.


// deltoro dakujem :) jo, tvoj by som asi urcite nevyuzil. Videl som zoznam tych uprav, skuter vyzera naozaj super. Je mi jasne, ze jeho cena by bola uplne niekde inde, keby si ho mohol predat za plnu sumu. Skuter bez papierov nechcem. Na cestu radsej s tym svedomim, ze mam vsetko ok.

Co sa udrzby tyka, v tom snad by nebol taky velky problem. Ked nieco chcem, tak sa o to aj staram uz. Vysisa kubatura (125) by bola fajn, ale v tomto case by to u mna cinilo dalsich minimalne 200€ navyse, kedze nemam vodicak na vyssie skupiny. Mam len AMko (+ samozrejme B).
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#11 Príspevok od užívateľa Mitko » Po Mar 29, 2010 10:45 am

ty nebudeš mať v živote ani skuter ani moto tak to vidim ja.
takých ako Ty je plny internet 20 tem a peniaze vo vrecku žiadne. len reči prazdne. arogantne to asi len pre teba vyzera. to len prezentujem moj nazor na teba a na Tvoju temu.
Tak chalani poradte "kamošovi" niečo "štylove"...a lacné....najlepší by bol inzerat pre Teba : darujem značkový skuter do dobrych ruk.... na to by si hned reagoval že??
a ten link na aprilku som ti dal že je tam možnosť ceny dohodov ale Ty si sa ani neobťažoval mu zavolať a vieš prečo?? lebo podla mna nemaš ani polovicu tej ceny čo si pisal tych 700e.
a alkatelko Ti nenapisal presne preto podla mna lebo takych zaujemcov o radu tu bolo už za tie roky halda a nakoniec nebolo nič z toho. takže ho aj chapem že ho to už nebaví...inak na neos za 700 kamoš musiš čakať to nie je len že si si zmyslel a teraz Ti tu ludia nahadžu linky na super kupu.
a inak tu na fore plati :na hlupu otazku aj hlupa odpoved....keby si sa trošku zamyslel tak vidiš "kolkí" reagovali na Tvoju otazku??? zo staršich učastnikov na fore nikto!!! asi Ti nemusim vysvetlovať prečo....
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rada - aka znacka

#12 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Mar 29, 2010 11:15 am

Trance-sk napísal:
Alcatelko sice pisal o Neosovi za 700€ ale to je vsetko. Aky rocnik ? kde ho za tie peniaze zohnat ? Pozeral som inzeraty, nikde som vsak nevidel cenu okolo 700€.
rocnik 98-2004 cca sa da v tej sume splasit...ja som kupoval za 620e 98cka najazdene realnych 12tis km...mal par much ktorych oprava stala 50e, inac skuter jemne potuneny,v skoro novom laku...
ale dve roky pred tym za podobnu sumu som bral aj 2003 rocnik (cista seria,6000km)
linky ti hadzat nebudem nakolko sa da inzercia prejst za chvilku ked vies co hladas...min rok ked som ho kupoval tak takychto bolo asi 5 v inzeratoch od 500e do cca 800e...
a ked teraz taky nie je tak bude zajtra, pozajtra...tazko sa impulzivne kupuje skuter...vecsinou si ten spravny treba vycihat...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#13 Príspevok od užívateľa Mitko » Po Mar 29, 2010 12:20 pm

No aby som nebol v tvojich očiach len ten zlý a arogantný tak napriklad neos už prerobený na vodnika a tunovaný s špz cena 500euri: http://yamaha-neos.autobazar.eu/70-id1443340.html to je v cenovej relacii ja to sice take ake to je ale je na značkach.
trebalo sa zaujimať cez zimu o taketo veci teraz v sezone ak aj bude ponuka nebude za taký peniaz, keždí sa chce povoziť ked je už teplo. treba sledovať inzerciu a ako alci vraví "vyčihať" ten spravny čas....
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Trance-sk
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Po Mar 08, 2010 3:19 pm
Skúter: Peugeot Speedfight 2 LC 2004
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - aka znacka

#14 Príspevok od užívateľa Trance-sk » Po Mar 29, 2010 1:39 pm

v mojich ociach :D ... ja proti tebe nic nemam :) .. islo mi len o to, ze sa to aj normalne da povedat ... ten link co si poslal som aj ja rano nasiel, pisal som mail, ci je to aktualne popripade mu vecer zavolam, vyzera ako vyzera az take strasne to nie je ... nastriekat plasty na nejaku normalnu farbu by som si vedel dat ...

este ma zaujima tento inzerat ...

Kód: Vybrať všetko

http://yamaha-aerox.autobazar.eu/50-id1500187.html
dotycny napisal, ze : je bez potreby SPZ, v TP 50ccm ale ma tunning na 100ccm.treba vidiet a vyskusat ... to je predpokladam kravina na oblbnutie co ?? lebo ako cenovo by mi to vyhovovalo ...

plus pri tomto

Kód: Vybrať všetko

http://yamaha-aerox.autobazar.eu/50-id1370471.html
pokial by som ho naozaj prihlasil, kolko priblizne by ma to teda vyslo navyse ?? tak ako pisal davtex v prvom prispevku 300€ ?
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#15 Príspevok od užívateľa Mitko » Po Mar 29, 2010 1:54 pm

na take , že netreba špz a stači poistka to hned zlož telefon to sa ani nebav dalej...je treba špz na všetko.
prihlasenie počitaj tak ako pisal davtex 250-300ečok určite + dosť je to behania hlavne ak natrafiš na nejakých uradnikov čo su zaťažený na papierovačky...najlepšie je mať niekoho kto v tom vie "behať" a riešiť to cez neho. ale ak nik nie je musiš to obehať sam.
Ten s tym prvym aeroxom to bude expert na toho pozor tuning 100ccm. take valce na 2T 50ccm tuning skutre asi ani nebyvaju a ak, tak sa volaju Big Bore 80, 85, 89ccm
skor to vyzera že to bude aerox 100ccm original a on to prezentuje ako 50ku preto pisal že netreba špz. tam je problem špz + navyše ak je to 100ccm lebo byvaju aj take roxy tak nesplnaš ani vodičak AM.
evidentne problemy.....ani neuvažuj o nom.
Ten druhy by aj bol len cena 600skut + 300 prihlasenie a to je už mimo Tvoj rozpočet.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
davtex
motorkár
motorkár
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 5:37 pm
Skúter: Yamaha FZ6N
Bydlisko: Nitra - Stare mesto

Re: Rada - aka znacka

#16 Príspevok od užívateľa davtex » Po Mar 29, 2010 3:10 pm

Neos so SPZ, prerobeny na vodnika, 70ccm, Giannelli ci co to ma za 500e? Sa mi nejako nezda.
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#17 Príspevok od užívateľa Mitko » Po Mar 29, 2010 4:22 pm

on ho daval dakedy davnejšie za 1000eur. ale ma ho v ponuke už dlho a asi nik nema zaujem, asi podla vzhladu nie je nik ochotny ho zobrať si myslim ja teda. neviem konkretne čo to je zač ale
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
davtex
motorkár
motorkár
Príspevky: 1105
Dátum registrácie: Po Júl 13, 2009 5:37 pm
Skúter: Yamaha FZ6N
Bydlisko: Nitra - Stare mesto

Re: Rada - aka znacka

#18 Príspevok od užívateľa davtex » Po Mar 29, 2010 6:35 pm

V kazdom pripade to vyzera na velmi zaujimavu ponuku.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
majo1357
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 563
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 8:22 pm
Skúter: aerox
Bydlisko: Nitra

Re: Rada - aka znacka

#19 Príspevok od užívateľa majo1357 » Po Mar 29, 2010 10:30 pm

Trance-sk napísal:

Kód: Vybrať všetko

http://yamaha-aerox.autobazar.eu/50-id1500187.html

Kód: Vybrať všetko

http://yamaha-aerox.autobazar.eu/50-id1370471.html
aerox1: staci pozriet na dekel varia , prednu masku , obsah 100 ccm , AC a hned je kazdemu jasne ze to je obycajna stovka , a papiere zahranicne kto vie s akeho ineho aeroxa 50 ccm
ked mas rad prirodu tak si ho spracuj na 300 eur a voz sa po polnych cestach
aerox2: preco to neprihlasia vsetci co pisu o tal tp ved je to jednoduche nie ? ze by im chybali vsetky papiere? naca ja chodim na stk , platim poistku...ked mi staci len tp ?
najradsej mam teketo inzeraty , a policajti tiez niesu blbi , nedaj Bože ked sa ti stane nehoda alebo budes aspon svedok....bez sk tp a ecv na cestu nijako...
lup si toho neosa , vodnik , tuning trocha , dobre sa tam sedi dvom a za 500 e ? aj s tp ? to si kupim aj ja ked pojdem okolo trnavy ...
aerox70, 307hdi , možná dohoda na všetkých inzerátoch

Užívateľov profilový obrázok
Trance-sk
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Po Mar 08, 2010 3:19 pm
Skúter: Peugeot Speedfight 2 LC 2004
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - aka znacka

#20 Príspevok od užívateľa Trance-sk » Ut Mar 30, 2010 10:32 am

Na toho Neosa sa mi zatial nepodarilo dovolat, stale je mimo dosahu, uvidim ak sa podari, pojdem ho pozriet ... este som nasiel jednu SR 50 Apriliu 2002 DiTECH velmi krasna, aj co sa vzhladu tyka, minimalne poskodena a motor tam mi hovoril, ze je variator malossi, malossi vyfuk a este nejake veci ... cena je tam sice 900€ ale pojdem sa nan pozriet, vyzera uzasne ...

inak vdaka za rady :)
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#21 Príspevok od užívateľa Mitko » Ut Mar 30, 2010 10:43 am

ak je di- tech a je tam malossi ladak tak to ani neber. ditech znamena vstrekovanie a tam ked davaju ladaky tak je to nie dobre lebo sa rozšteluje zmes. navyše ked sa ti vstrekovanie pokazi je len asi malo možnosti to opraviť lebo skuter treba dať na diagnostiku a ta sa robi na Slovensku asi ibe vo Zvolene a bohvie kde ešte maju na to počitač. si pozri kolko inzeratov je na ditech skutra každí to chce predať kym je to pojazdne...čiže moja rada vstrekovačku radšej nie...pri poruche si za diewly pekne zacaluješ lebo predajca dobre vie že nemaš inu možnosť len kupiť origo diely. di tech sa prestal vyrabať prave pre tieto neduhy a aprilia sa opäť vratila ku karburatorovej verzii.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Trance-sk
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Po Mar 08, 2010 3:19 pm
Skúter: Peugeot Speedfight 2 LC 2004
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Rada - aka znacka

#22 Príspevok od užívateľa Trance-sk » Ut Mar 30, 2010 12:10 pm

skoda :/ ... vyzera uplne prekrasne ...

co potom Honda SFX 50ccm ??

Kód: Vybrať všetko

http://motocykle.bazos.sk/inzerat/3468887/Honda-SFX-50ccm.php
800€, prvy majitel, vsetko ide ako ma, dava k tomu sportovy filter, 2004ka ...

oplati sa ??

// ako vidim, tak skuter na fore uz je :D
podpis som si este nenastavil

Mitko
motorkár
motorkár
Príspevky: 1321
Dátum registrácie: Št Mar 05, 2009 12:14 pm
Skúter: Aprilia sr street
Bydlisko: Sliač

Re: Rada - aka znacka

#23 Príspevok od užívateľa Mitko » Ut Mar 30, 2010 12:34 pm

nechcem Ti kaziť neustale radosť ale Honda nemala nejak vynimočne motorčeky...neviem či to nie je nahodou motor morini a to teda nie je bohvie aka vyhra...da sa to aj tunovať , ale dostupnosť dielov nič moc. zameraj sa viac na motor minarelli alebo piaggio ktore maju možnosť velkej volby sučiastok nahradnych od viacerych firiem čiže aj cenovo si diely možeš potom vybrať podla "velkosti" penaženky. pre motor morini si velmi nenavyberaš a aj cena dielov preto tomu bude zodpovedať...čo je nie rozširene za to sa plati...
podpis som si este nenastavil

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rada - aka znacka

#24 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Mar 30, 2010 12:36 pm

Skutre ste tu uz rozobrali, ja len zareagujem na to, co padlo o existujucich temach. Je tu vela rovnakych tem, ak nie je presne taka, ako ty hladas, tak daj svoju otazku do tej existujucej temy a budu sa zaoberat tvojou otazkou.
kedze sa jedna o zbytocnu, duplicitnu temu, tak prispevky budu presunute do starsej temy a tato tema zrusena

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rada - aka znacka

#25 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ut Mar 30, 2010 12:52 pm

http://peugeot-trekker.autobazar.eu/50-id1174518.html - kilometre smrdia, no stejne si ho pôjdeš omrknúť..
http://peugeot-vivacity.autobazar.eu/100-id911394.html - nejaký 70cc valec :no: no ak dodá aj pôvodný 50cc tak nebude problém podľa mňa, kilometre tiež nevoňajú...
http://peugeot-vivacity.autobazar.eu/50-id1365148.html - treba obvolať, či má papiere, stav km...

B. :pardon:

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"