[Preview/recenzia] Lacný BT interkom - dojmy a skúsenosti

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#376 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Št Júl 05, 2012 1:59 pm

jedny také slúchadlá mám ešte doma ak by niekto potreboval, s tým mikrokonektorom.. len tak pomimo.. :)

Užívateľov profilový obrázok
Bobo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 573
Dátum registrácie: Št Máj 03, 2007 2:29 pm
Skúter: BMW R 1200 RT
Bydlisko: MA (teda skôr okolie)

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#377 Príspevok od užívateľa Bobo » Št Júl 05, 2012 9:50 pm

Dnes som previedol ostrý test sady, čo mi objednal Vlady. S mojou manželkou sme boli trochu vyvenčiť burgoša cez strelnicu a Vrbovce na Starej Myjave v Dalmácii - poniektorí členovia vedia, kde to je.... :beer: Nabehali sme 180 km a intercom pracoval k všeobecnej spokojnosti. Do 90 za hodinu je počuť úplne perfektne, potom do cca 120 je to v pohode, a pri 140 - viac som neskúšal - sa dá rozumieť, ale treba zvýšiť trochu hlasitosť. No ale, veď kto jazdí tak friško? Trochu sa v tom ozýva šust vetru zo zadnej prilby, ale dnes večer fučalo jak sprosté, takže pri normálnom počasí by to malo byť OK. A na záver mi neostáva nič iné, ako zase raz poďakovať Vladymu za zaobstaranie tejto sady
KYMCO XC 250, SUZUKI Burgman 650, BMW R 1200 RT

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#378 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Júl 05, 2012 9:59 pm

ja sa este trosku popytam, ako je to vlastne s tymi tlacidlami (nech sa mam na co tesit :happy-jumpeveryone:):

1.) ak tomu dobre rozumiem, telefon ma dve tlacidla a otocne koliesko? :?:
2.) je koliesko otacacie doblba, alebo je len polootocne (teda pootocim a ked pustim, vrati sa nazad)? :?:
3.) ako sa interkom zapina/vypina? :?:
5.) predne tlacidlo sluzi na zacatie/ukoncenie hovoru s interkomom B? :?:
5.) ako sa interkom prepina na komunikaciu s interkomom C? :?:
6.) tlacidlo vo vnutri kolieska (oznacene telefonom) spusta hlasove vytacanie resp. prehravanie hudby? :?:
7.) co sa ovlada kolieskom pri kratkom pootoceni? Hlasitost alebo skok pesnicky na dalsiu/predoslu? :?:
8.) co sa ovlada kolieskom pri dlhom pootoceni (podrzani)? Hlasitost alebo skok pesnicky na dalsiu/predoslu? :?:

Za odpovede vopred dakujem. :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Bobo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 573
Dátum registrácie: Št Máj 03, 2007 2:29 pm
Skúter: BMW R 1200 RT
Bydlisko: MA (teda skôr okolie)

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#379 Príspevok od užívateľa Bobo » Št Júl 05, 2012 10:18 pm

THeBaNDiT napísal:ja sa este trosku popytam, ako je to vlastne s tymi tlacidlami (nech sa mam na co tesit :happy-jumpeveryone:):

1.) ak tomu dobre rozumiem, telefon ma dve tlacidla a otocne koliesko? áno
2.) je koliesko otacacie doblba, alebo je len polootocne (teda pootocim a ked pustim, vrati sa nazad)? :?: polootočné
3.) ako sa interkom zapina/vypina? :?: tým malým tlačítkom vpredu
5.) predne tlacidlo sluzi na zacatie/ukoncenie hovoru s interkomom B? :?: áno
5.) ako sa interkom prepina na komunikaciu s interkomom C? :?: zatiaľ neodskúšané
6.) tlacidlo vo vnutri kolieska (oznacene telefonom) spusta hlasove vytacanie resp. prehravanie hudby? :?: vytočí posledné volané číslo, resp sa s ním prijme alebo odmietne hovor, prípadne zapne prehrávanie hudby
7.) co sa ovlada kolieskom pri kratkom pootoceni? Hlasitost alebo skok pesnicky na dalsiu/predoslu? :?: skok na ďalšiu
8.) co sa ovlada kolieskom pri dlhom pootoceni (podrzani)? Hlasitost alebo skok pesnicky na dalsiu/predoslu? :?: hlasitosť

Za odpovede vopred dakujem. :)
Dúfam, že sú moje informácie správne, ak nie, opravte ma... :pardon:
KYMCO XC 250, SUZUKI Burgman 650, BMW R 1200 RT

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#380 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Júl 05, 2012 10:37 pm

dakujem za odpoved... to s tou hlasitostou/preskakovanim skladby tu uz ktosi pisal... ale chcel som si byt isty...

Aj ked musim priznat, ze logicky by mi asi viac vyhovovalo ovladat hlasitost kratkymi pootoceniami, a prepinat skladby dlhymi pootoceniami, ale je to isto len o zvyku... :D
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Bobo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 573
Dátum registrácie: Št Máj 03, 2007 2:29 pm
Skúter: BMW R 1200 RT
Bydlisko: MA (teda skôr okolie)

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#381 Príspevok od užívateľa Bobo » Št Júl 05, 2012 10:57 pm

Je to naozaj len o zvyku. A musím ešte dodať, že prevedenie a estetický dojem je veľmi slušný. Montáž do manželkinej Caberg Konda trvala cca 5 min, do mojej LS2 Delta asi 1 hodku. Musel totiž som vybrať lícnice a do nich mierne zafrézovať vybrania pre sluchátka. Nakoniec ale všetko zapasovalo pod výstelku, takže v podstate ani nie je vidno, že tam nejaké sluchátka sú.
Prílohy
05072012101.jpg
(846.7 KiB) 1 stiahnutie
05072012103.jpg
(765.13 KiB) 1 stiahnutie
05072012104.jpg
(905.4 KiB) 1 stiahnutie
KYMCO XC 250, SUZUKI Burgman 650, BMW R 1200 RT

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#382 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Júl 05, 2012 11:25 pm

len pre zaujimavost, narazil som na NETe na podobny model interkomu aj s displejom a FM tunerom... :)

http://www.amazon.com/VCAN-Blinc-M2-Blu ... im_sbs_e_1

Obrázok
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Bobo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 573
Dátum registrácie: Št Máj 03, 2007 2:29 pm
Skúter: BMW R 1200 RT
Bydlisko: MA (teda skôr okolie)

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#383 Príspevok od užívateľa Bobo » Št Júl 05, 2012 11:35 pm

Veľkosťou je to asi rovnaké, ale miesto na displej je pravdepodobne na úkor baterky. Tento má výdrž podľa popisu 4 hodiny hovoru, ten môj vraj 8. Dnes bol zapnutý 5 hodín a stále sme kecali a bol v pohode.
KYMCO XC 250, SUZUKI Burgman 650, BMW R 1200 RT

Užívateľov profilový obrázok
Luthar
motorkár
motorkár
Príspevky: 1992
Dátum registrácie: Ut Aug 03, 2010 11:11 pm
Skúter: Derbi GP1i 250
Bydlisko: Bratislava

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#384 Príspevok od užívateľa Luthar » Št Júl 05, 2012 11:36 pm

Hmm to mate super ze sa pocujete az do takej rychlosti. Ja sa pocujem tak max do 80 km, a potom ledva kadze druhe slovo, ale to bude hlavne tym ze nemam ziadne plexy :-)

odosrané pošvovým holubom

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#385 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Júl 05, 2012 11:47 pm

Ja len doplním, že interkom odolal 4 búrkam za jeden deň, dažde to boli výdatné :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#386 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Júl 05, 2012 11:49 pm

duky, a o ktorom pises? O tom novom ci o tom 6-interkomovom? Akosi uz stracam prehlad, kto co ma... :D
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#387 Príspevok od užívateľa duky5 » Pi Júl 06, 2012 12:38 am

6rmi :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#388 Príspevok od užívateľa viper » Pi Júl 06, 2012 6:52 am

Na dialnici mam odskusane pocuvanie hudby cez tento interkom okolo 140kmh a v pohode :)
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#389 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Júl 06, 2012 7:50 am

A už je to tu.....nie že by som sa nudil ale pozrel som mu do búdky. :unknown: Z dôvodu aby som vedel, či by sa nedalo spraviť že na nabíjanie by sa dajako dakde vyviedol extra konektor. Predsa len je pohodlnejšie mať na nabíjanie extra zásuvku a nie pokaždé vyberať slúchatkový konektor...a aj, že tým čínskym káblikom od headsetu moc neverím. Plošný spoj je veľmi pekný na nerozoznanie od nejakého značkového výrobku, osadený SMD na automatickej linke , takže ozaj nemám dojem že sme kúpili nejakú čínsku lacnú atrapu. Ale chcel som upozorniť že mám pocit že to uchytenie pomocou tých dvoch výstupkov bude časom problém, pretože sú na zadnom deklíku pripevnené len cez tie dva malé šroubíky a cca 2-3 závity...nie že by to teraz aspoň teda mne samému za nova nedržalo, ale časom sa to predsa len môže vyvaklať ,( Bobo má takú skúsenosť...) Takže navrhujem tie plastové výstupky tam ešte poistiť prilepením sekunďákom...predsa len istota je istota. :pardon:
A k utesneniu a vodotesnosti mám tiež troška výhrady.Po obvode je síce na deklíku tesnenie ale konektor je samotný neutesnený...ale zas voda netečie hore akedže konektor je na spodnej strane malo by to stačiť. Samotné ovládacie koliesko je tiež neutesnené klasicky tesnením - O-krúžkom alebo pod. lebo ide ľahko točiť a má aj vôlu v uložení. Jedine že tam konštruktér dovnútra spravil nejaký labyrint. Preskúmam to v robote, keď s abudem snažiť vybrať von plošný spoj bez poškodenia ostatku. Je dosť možné že na tomto výrobca šetril a plošák je možno aj používaný v nejakm značkovom zariadení, kde je asi lepšie vymyslené a dotiahnuté to utesnenie.Ale zas ja v daždi moc nejazdím, a pár kvapiek dažďa tomu istotne neuškodí... :D
Prílohy
P1040670.JPG
(156.86 KiB) 547 stiahnutí
P1040666.JPG
(145.33 KiB) 547 stiahnutí
P1040665.JPG
(141.06 KiB) 547 stiahnutí
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#390 Príspevok od užívateľa VLADY » St Júl 11, 2012 11:38 am

Takže v rozobratí som pokročil. :pardon: Ide ten plošák krásne vybrať celý von. Drží to len na tej výstupnej oske otočného prepínača , ktorá je vsunutá v koliesku ovládania.Takže stačilo jemne zapajsrovať v oblasti konektoríka - drží to tam ozaj cca 2 mm. A vnútri je Li-pol baterka ktorá by mala mať podľa uja Googla kapacitu 300mAh. To číslo 052530 sú vlastne rozmery v mm . 5x25x30 mm.
A kedže mi nedalo, tak pozeral som aj dačo s väčšou kapacitou a vyrába sa označenie 052535 ktorá by sa tam mala dať ešte vtesnať lebo je len o 5mm dlhšia a toľko miesta sa tam nájde, a čo je hlavné, a mala by mať kapacitu 400mAh. Takže by to potom malo ešte väčšiu výdrž. Ak takú baterečku dakde nájdem v ponuke na internete, že by sa dala zohnať za pár dolárov, tak by som to asi aj skúsil . A koliesko ovládania nieje nijak utesnené tesnením alebo dačím podobným ako som predpokladal, je to tam len nastrčené v diere ktorá je v krabičke, a tie styčné plochy nejak namastené silikonovým olejčekom. Takže ak bude silno moc pršať, tak sa tam voda môže dostať. A pri pohľade do vnútra vidieť v tej krabičke taký rámček , zrejme predprípravu na osadenie nejakého displeja, namiesto tých dvoch signalizačných LEDiek ...takže buď sa taká verzia vyrába alebo je v pláne ...
Prílohy
P1040684.JPG
(130.27 KiB) 524 stiahnutí
Naposledy upravil/-a VLADY v St Júl 11, 2012 11:55 am, upravené celkom 2 krát.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#391 Príspevok od užívateľa duky5 » St Júl 11, 2012 11:50 am

verzia s displejom bude nieco podobne ako postol hore bandit :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#392 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Júl 21, 2012 12:10 pm

Interkomy mam doma (objednaval som 4.7., odo dna objednavky po vyzdvihnutie na poste preslo 16 dni), uz sa veselo nabijaju (manual tak striktne radi pred prvym pouzitim). Malicko som prekvapeny, ze to ma len jeden typ uchytu, a totiz cez sponu - moja predosla stara dvojsada mala aj sponovy uchyt, aj dalsi nalepovaci (vratane lepiacich vrstiev, ktore sa sice aj tak odlepili, takze som ich poriesil obojstrannou paskou a drzia dodnes).


Uvidim, ako si s tou sponou poradi moja nova prilba, ale prinajhorsom tu sponu odskrutkujem a samotny uchyt nalepim obojstrannou paskou... :)


EDIT: otazka - ako hlasia interkomy, ze su nabite? Pretoze ked som ich zapojil po vybaleni z krabice do nabijacky, tak ich cervene LEDky postupne svietili silnejsie a slabsie, silnejsie, slabsie (take plynule rozsvecovanie a pohasinanie) a teraz po 30 minutach uz nezosilnuju/nezoslabuju, iba tak poslabsie svietia. Manual hovori, ze pocas nabijania LEDka svieti a ked je interkom nabity, LEDka zhasne. Mam cakat, kym zhasne? :D
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#393 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » So Júl 21, 2012 12:20 pm

čakaj, mne to niekedy nabíja aj 4 hodiny
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#394 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Júl 21, 2012 12:25 pm

jj, ono sa v navode pise, ze nabijanie uplne vybiteho interkomu moze trvat 4 hodiny, ale pozastavil som sa nad tym, ze zozaciatku to tak pravidelne (a efektne) pulzovalo, teraz to uz len slabo svieti... :) (pockam 4 hodiny, neponahlam sa, a budem mudrejsi :))
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#395 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » So Júl 21, 2012 1:16 pm

To moze byt aj predzvest toho, ze to coskoro zhasne nadobro. :grin:
Myslim, ze to nebolo zamerom autora, mas asi feature navyse..

Sent from my smartphone

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#396 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Júl 21, 2012 1:24 pm

tak hlasim, ze po necelej hodine od zastrcenia nabijacky uz diody nesvietia vobec, takze ked nesvietia, je nabite...


tak som sa pustil do parovania s mobilom (Samsung Galaxy S s Androidom vo verzii 2.2.1) a poviem vam, neprebiehalo to vobec hladko :D. Zapol som interkom do parovacieho modu (cervena-modra-cervena-modra...) a v mobile som nasiel T-COM (nahoda, ze? :D) a dal parovat... a nic, interkom zacal blikat namodro, ale sparovany nebol... pripadne mi pri niektorom z dalsich pokusov vyhodilo, ze parovanie neuspesne, nespravny PIN (pricom ten som nemal nikde moznost zadat). OK, kycham zatial na to, idem sparovat interkomy spolu:


Jeden i druhy naraz do parovacieho rezimu, stlacim tlacidlo "interkom" (male cierne vpredu) a nic, k parovaniu nedoslo, blika na jednom modra, na druhom modra-cervena... Skusal som cely postup opakovat velakrat, bez uspechu. OK, navod hovori o tom, ako v pripade neuspesnych parovani vyresetovat pamat parovania... spravil som, parujem dalsi pokus, opat nic... :D Na nejaky 5. pokus uz sa konecne nasli a uz komunikuju... :good:


Vratil som sa k parovaniu s mobilom, a to uz tiez nastastie prebehlo bez problemov, tak dufam, ze si vsetko sadlo. :good:


Pustil som sa do testovania prehravania hudby - interkom v mobile (android) nastaveny na prehravanie zvukov medii (zaskrtnuta volba). Tlacidlom s modrym telefonom sa zapina a vypina hudba, kratkym pootocenim kolieska sa pusta predosla/nasledujuca skladba (podla smeru otocenia kolieska), dlhym potocenim sa pridava/ubera hlasitost. A bonus, dlhym podrzanim tlacidla s modrym telefonom sa zacne vytacat posledne volane cislo (som zvedavy, ako to bude fungovat, v prvej verzii interkomov z tejto temy mi to niekedy fungovalo, inokedy nie - este s hlupym Sony Ericcsonom). Skoda, ze to nemoze fungovat tak, ze dlhym stlacenim tlacidla by sa mi aktivovala hlasova volba na mobile - bolo by to konecne dokonale...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#397 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » So Júl 21, 2012 1:33 pm

No vyzerá to sľubne že sa dá aj počúvať aj vytáčať posledné číslo. Ja si musím vybrať či budem počúvať mp3 alebo vytáčať. Ako hovoríš, keby sa dlhým stlačením modrého tlačidla aktivovalo hlasové vytáčanie, bolo by to asi dokonalé a zrejme by to bol posledný krok aby som sa odhodlal to kúpiť. Zatiaľ ostávam u starých. :)
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#398 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Júl 21, 2012 3:58 pm

dalsia aktualita: nedari sa mi vobec rozbehat hlasove vytacanie... na povodnych interkomoch fungovalo po kratkom stlaceni tlacidla s telefonom (ak bol mobil v rezime bez prenosu zvuku medii) a dost som to vyuzival, clovek si vytoci hocjake cislo so zoznamu, ku ktoremu si nahral hlasovu znacku... no a na tychto novych interkomoch to iba urobi tuuut a nic, aplikacia rozpoznavania hlasu (v mojom pripade plateny Voice Speed Dialer) sa vobec nespusti. Dlhe podrzanie v oboch rezimoch vytaca posledne volane cislo...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#399 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » So Júl 21, 2012 5:44 pm

A v návode o tom niečo nepíšu?
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lacný BT interkom - prvé dojmy a skúsenosti

#400 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Júl 21, 2012 6:05 pm

nie, o hlasovom vytacani nic... nemam teraz poruke moj stary interkom, aby som vyskusal, ci vobec ten program aktualne funguje - so starym interkomom som naposledy vytacal cez hlasove vytacanie 12.7. (update programu bol 10.7. a teraz nepamatam, ci som updatoval pred alebo po tom poslednom vytacani)

Avsak ak by bol problem v tom programe (a nie v interkome), tak potom by mi nukalo aspon klasicke hlasove ovladanie zabudovane v mobile... a ono nic. A predpokladam, ze o nejakom upgrade firmweru si mozeme nechat iba zdat.
Az sa vrati brat z dovolenky, otestujem to na jeho SGS2 s Androidom 2.3.x, mozno v tom je pes zakopany...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"