restrikce a karburator

tu sa prezentujte, čmárajte a podobné veci

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
tomotomo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Sep 03, 2010 9:22 pm
Skúter: vonroad 50

restrikce a karburator

#1 Príspevok od užívateľa tomotomo » Pi Sep 03, 2010 9:39 pm

Cau, mam problem se skutrem, je to Vonroad 50, restrikce byla nastesti jen ve skrutce tam kde se taka za plyn na karburatoru, sroubek na pruzince jsem povytahl, aby se dalo vice otocit plynem a hura! pohoda to litalo 60 a 70 a do kopce kolem 40, nevytahoval jsem to uplne, tohle mi stacilo. Proc ale pisu je to, ze od druheho dne mam problem se startovanim, nechce naskoci, az po chvili z niceho nic teda naskoci.. Za jizdy, pokud jsem ho dal do vyssich otacek, tak skubal a dusil se a chcipal motor, a pak nesel nastartovat a pak po chvili zase ano, ale skubal a chcipal a netahl porad, tak jsem ho prestal tocit do velkych otacek, pouze maximalne tak jak to bylo pred tim nez jsem pohnul s tim sroubkem... ted to vypada tak, ze ma pored problemy nastartovat, pak nastartuje a po par metrech chcipne a pak zase nechce nastartovat a kdyz teda konecne jedu, tak je vsechno ok, neskube, nechcipe, ale po par kilometrech opet nanovo a to uz jsem sroubek vratil a netocim ho tak vysoko, maximalka je ted kolem 45 -50. nevyznam se v tom, delal jsem to na radu v tomhle foru, ted mi to pripada ze je neco s karburatorem, nebo to dava blbou smes nebo ja nevim, podle toho co pisu doufam ze mi bude nekdo moci poradit. Pomuzu si vycistenim vzduchovyho filru? kde ho najdu? nebo naladenim karburatoru? menit trisku se mi nechce.. Dekuji za odpoved. PS: jina restrikce na Vonroadu neni, zadny krouzek na variatoru, zadny dratek, zadny dlouhy koleno vyfuku nebo slepy strevo, ani nic podobnyho, aspon myslim, psali jste to tady. Dekuju

Napísať odpoveď

Návrat na "Voľná Diskusia"