Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
alert_01
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ut Máj 14, 2013 6:03 am
Skúter: Honda Forza 125
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#26 Príspevok od užívateľa alert_01 » St Máj 15, 2013 10:54 am

tomu rozumiem ale ja som ho pochopil tak ze ten kryt tam drzi na sroboch dlhsich s valcekmi.. ale tenbox drzi len na tom kryte nie na tych predlzenych sroboch.. a to je pre mna samovrazda tiez.
Honda Forza 125 2018-
Keeway Silverblade 125 EFI 2015-2016

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#27 Príspevok od užívateľa VLADY » St Máj 15, 2013 12:57 pm

Nič nedrží na tom kryte ....šak na to je tam kreslený ten obrázok-vrtací plán, kde je nakreslené ako a kde sa tie diery majú vrtnúť, a cez diery sú prestrčené tie rozperné trubky a v nich šrouby do rámu scootra, aplatňa je až pár mm nad tým celým pôvodným držiakom-madlom a aj tou krytkou plastovou čiernou prevŕtanou. Ohľadom tých šroubov...tie dva predné šrouby sú pôvodne krátke a držia origo držiak-madlá na ráme scootra ...tie sa dajú preč a dajú sa tam dlhšie a tie držia vlastne novú hornú platňu a cez tie distačné valčeky pritláčajú na rám scootra aj ten origodržiak-madlo. A teda vrchná platňa drží o rám scootra a nie len o pôvodný držiak-madlá.A ten čierny krycí prevrtaný plastový deklík čo tam je origo nacvaknutý tam ani nemusí byť . Ten je tam len z estetického hladiska. To som takto tomu rozumel od prvopočiatku. len tie dva hlavné predné šrouby som myslel že sú šroubnuté len do toho pôvodného držiaku-madla, že sú tamm nato dajaké diery. To ja mám na mojom scootri v podstate tak isto, akurát že ja mám tie nanovo vrtané diery na rozperné valčeky vrtané priamo do vrchu plastoveho horného krytu a šrouby mi idú tiež do rámu akurát ja tie madlá mám extra lavú a pravú starnu.
Takže tam by mala ísť tak istom uchytiť origo Givi platňa ...tá je zo spodku celá dierovaná a dier tam je na výber ako maku. Akurát treba zväčšiť diery v podložkách ktoré sa dávajú na GIVI platňu z hora pod hlavičky šroubov, nakolko je to robené na M6 šrouby. A medzi origo GIVI platňu-držiak kufra a rozperné trubky by som dal nejaké velkoplošné podložky aby bola od spodku väčšia plocha. A až ak sa netrafia diery na GIVI platni-držiaku s dierami na scootri, tak až potom vyrezávať plechovú medziplatňu. A ten tvar vôbec netreba brať nejak presne na MM a už vôbec nie presne podla tohotvaru ako je ten plast krycí čierny na pôvodnom držiaku-madle čo je na scootri. Ten kufor to prekryje. Dôležité sú rozteče dier na šrouby a aby to nebolo šroubnuté nejako krížom že plechová platňa aj bude na scootri rovno, ale na nej už držiak kufra bude nejak šrégom. A posledná vec hentaké dačo musí vedieť spraviť každý priemerný zámočník vyseknúť zo 4-5 mm plechu, prípadne ohnúť Učko a mohlo by to byť potom aj z tenšieho plechu možno aj z nejakej 2.5 alebo 3.0 mm, a obrúsiť hrany a vyvrtnúť diery .....robota na hodinku - max dve....A strekneš si to čiernym sprejom aj sám .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
miloxxx21
skútrista
skútrista
Príspevky: 317
Dátum registrácie: Ut Apr 30, 2013 8:20 pm
Skúter: Piaggio mp3 lt 400 ie
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#28 Príspevok od užívateľa miloxxx21 » Št Máj 16, 2013 11:09 am

nie ved som to visie pisal dieri aj srouby su durch cez cierny dekel aj cez sivi plast co je sucastou madla.
piaggio mp3 lt 400 ie

Užívateľov profilový obrázok
balu75
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Apr 17, 2013 10:09 pm
Skúter: KEEWAY SILVERBLADE 125 EFI
Bydlisko: Hubice

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#29 Príspevok od užívateľa balu75 » Št Máj 30, 2013 8:49 am

Ahojte, pridavam sa k vlastnikom tohoto skútra, kupil som si ho koncom aprila v duefratelli v Šamoríne. S moto som spokojní až na zopár detailov. Zatial som na nom nabehal cca 800km...
spotreba vychadza okolo 3L/100km
k tým detailom: prave zrkadlo sa neda resp. neviem nastavit tak aby to drzalo, v hornom klbe je tak volne ze to nedrzi,
so spodu moto kvapka chladiaca kvapalina, nic extra ale ked zastavim padne par kvapiek a potom nic,
všetky tieto veci budem reklamovať pri 1000km servise... pak uvidime :)
mal by som jednu otazku na vas, kolko paliciek vam ukazuje merac teploty vody, u mna za studena i za tepla stale jednu palicku

dik

Balu

Užívateľov profilový obrázok
miloxxx21
skútrista
skútrista
Príspevky: 317
Dátum registrácie: Ut Apr 30, 2013 8:20 pm
Skúter: Piaggio mp3 lt 400 ie
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#30 Príspevok od užívateľa miloxxx21 » Št Máj 30, 2013 6:39 pm

u mna tiez jednu ci je tepli alebo studeny a skusal som ho aj do kopca z Ruzomberka do D.Kubina a spät.
piaggio mp3 lt 400 ie

Užívateľov profilový obrázok
balu75
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Apr 17, 2013 10:09 pm
Skúter: KEEWAY SILVERBLADE 125 EFI
Bydlisko: Hubice

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#31 Príspevok od užívateľa balu75 » Pi Máj 31, 2013 8:46 am

milo dik, tak to je asi v poriadku
v manuáli pisu, ze kým je to medzi C a H je to ok, a nad 115°C by sa mala rozsvietit červená kontrolka vody...
inak mohli to nakalibrovať tak aby pri 90°C ukazovalo dve paličky aby sa vedelo kedy je motor zohriaty ...

Užívateľov profilový obrázok
alert_01
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ut Máj 14, 2013 6:03 am
Skúter: Honda Forza 125
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#32 Príspevok od užívateľa alert_01 » Pi Máj 31, 2013 3:20 pm

tak vitaj v klube ;-)

ja ma spotrebu tak cca 2,8 lae kedze ten tacho ukazuje asi o 8,5% nizsiu rychlost ale to mas aj pri aute.. takze real je mozno 3,1.. ale som spokojny. Zatial nic netecie.. olej som dal menit po 500km ale dal som 10w50 plnu syntetiku..

jedinu vec co som pri 500km reklamoval ze mi trosku v jedom mieste sucha zadny kotuc... zadne koleso sa netoci volne, po celej drahe.. objednali mi novy kotuc, cakam kym pride potom si ho pridem dat vymenit...

akej farby ho mas?
Honda Forza 125 2018-
Keeway Silverblade 125 EFI 2015-2016

Užívateľov profilový obrázok
balu75
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Apr 17, 2013 10:09 pm
Skúter: KEEWAY SILVERBLADE 125 EFI
Bydlisko: Hubice

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#33 Príspevok od užívateľa balu75 » So Jún 01, 2013 11:38 am

Dik :-)
Farba je biela...
Vcera mi dosiel variator J-Costa, po garancke si to dam namontovat potom mozem napisat recenziu , pocity...
Z obchodu kde som to kupoval mam slubene ze ked stym nebudem spokojny vratia mi peniaze. Povodne
som chcel multivar ale predajca ma presvedcil o tom ze na 125-ky je J-Costa to najlepsie. Ty uz mas ten vy vyfuk namontovany?

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#34 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Jún 01, 2013 1:16 pm

balu75 napísal:Z obchodu kde som to kupoval mam slubene ze ked stym nebudem spokojny vratia mi peniaze.
tak to mas idealne dohodnute, lepsie sa ani neda :good:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Luthar
motorkár
motorkár
Príspevky: 1992
Dátum registrácie: Ut Aug 03, 2010 11:11 pm
Skúter: Derbi GP1i 250
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#35 Príspevok od užívateľa Luthar » So Jún 01, 2013 1:19 pm

J-costa je pekne naprd, moc dlhu zivotnost mat nebude...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Užívateľov profilový obrázok
alert_01
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ut Máj 14, 2013 6:03 am
Skúter: Honda Forza 125
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#36 Príspevok od užívateľa alert_01 » So Jún 01, 2013 7:42 pm

balu.. biela je fajn! ;-)
som zvedavy na ten variator.. ja tu uz mam mensiu kopku dielov ;-) "racing" ale vyfuk este doma nemam.. ;-( je na ceste z talianska, podla cisla DHL je prave v rakusku zaciatkom buduceho tyzdna ho mam doma a nahadzujem!,
Honda Forza 125 2018-
Keeway Silverblade 125 EFI 2015-2016

Doktorko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Jún 15, 2013 3:26 pm
Skúter: Keeway SilverBlade 125 EFI

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#37 Príspevok od užívateľa Doktorko » So Jún 15, 2013 3:29 pm

Zabiehali ste tento skúter podla knižky čo ste k nemu dostali ?? lebo ja som si ho kúpil a spravil som okolo 400 km jazdou medzi 40 - 50. v manuale je max 40.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#38 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Jún 18, 2013 5:18 pm

Tie manuály kecajú...nieje asi normálne hentaký zábeh pri dnešných technológiách...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
alert_01
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ut Máj 14, 2013 6:03 am
Skúter: Honda Forza 125
Bydlisko: Bratislava

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#39 Príspevok od užívateľa alert_01 » So Jún 22, 2013 8:45 pm

... ako ta j-costa? ;-) spokojny?

co sa tyka zabehu, ako hovori Vlady, su to kecy ;-)
Honda Forza 125 2018-
Keeway Silverblade 125 EFI 2015-2016

Užívateľov profilový obrázok
silverblade 125
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Sep 13, 2012 10:18 am
Skúter: Keeway Silverblade 125
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#40 Príspevok od užívateľa silverblade 125 » Pi Aug 23, 2013 8:38 am

no ja ho mam už rok aj pol...taktiež so ho kupoval... v BBmoto v BB.,.. mam nabehane 1025 km...a po 1000 km sa vam niečo rozosvieti... haha a ina sranda.... rozosvieti sa kontrolka oleja... tak jak keby ste mali malo oleja ...ale nieje to tym...po 1000 km vas to iba upozorni na vymenu...ale potom ako to vymazat odtial?? ja už viem jak.. ak niekto chce pomožem potom :-) a ludia olej si vymente skor nie ako po 1000 km..ja som ho menil ked som mal 600 km... a ide zatial super... na malu vadu..niečo mi rezonuje vzadu ...ale to si pozrem ked zude čas...tak s amajte pekny den
silverko Silverblade

buco
chodec
chodec
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So Aug 17, 2013 9:55 pm
Skúter: silverblade

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#41 Príspevok od užívateľa buco » Ut Sep 03, 2013 12:58 am

Tak chlapci ja vam poviem nieco o mojom silverblade. Kupil som ho bbmoto v Banskej Bystrici na konci jula a do dnesneho dna mam na nom najazdenych 3400 km myslim si ze to je dost nato ze mesiac aj tri tyzdne stravil v servise. Teraz vam to popisem vbodoch ako a pri kolkych kilometroch sa co posralo: 1000km- vecer pred tym dnom ako som mal dohodnutu prehliadku som sa vratil z puchova uz po ceste som pocul suchot zo zadneho kolesa dobre vravim si zajtra to vyriesia to som este nevedel co ma caka ked som prisiel do bb zastavil som sa u kolegu a dal som scooter na hlavny stojan ale skutrik sa zrazu stocil slahol kapotazou o asfalt a hlavny stojan sa tak zarval do kolesa ze sme ho nevedeli stade vytrhnut dvaja cuduj sa svete s cinanka nam odleteli sraubicki ktore mali drzat hlavny stojan este ze som sa nezabil dole sturcom lebo tam drzal len na tych pruzinkach. Skuter obity na druhy den privazam do bbmoto a spisujem reklamaciu popri tom som si dal vymenit olej a chlapci zistuju cuduj sa svete ze zadny kotuc aj z platnickami je v cudu ja sa zamyslam ako je to mozne po 1000 km takze dve reklamacie naraz fajn vravim si leto v plnom prude a moj novy skuter vprdely tak aj bolo 3tyzdne som ho nevidel .po troch tyzdnoch si vitazoslavne prichadzam po skuter vymenili mi zadny kotuc platnicky dali mi nove sraubicky na hlavny stojan ale omlatene kapotaze nic. Beriem si skuter a odchadzam na nom na dovolenku do terchovej vsetko na nom fachalo ale ten hlavny stojan som dal dole aby som ho nemal obity aj zdruhej strany .A teraz navrat s dovolenky 1660km prichadzam domov odstavujem doma na dvore po asi pol hodine prichadza moj kamarat peter a hned si zomna robi srandu ze kedy idem zase do servisu pitam sa preco a on odpoveda len tak ze pod skutrom mas asi pol litra oleja vravim si no super dalsia reklamacia. Prve co som spravil tak som vytiahol risku od oleja ale po vyteceni pol litra bola nad maximom cuduj sa svete davan prst do otvoru a ovoniavam fajne to co vytieklo oleja tak dotieklo benzinu.skuter som teda zaniesol spisal reklamaciu a mesiac som ho zase nevidel .po 27 dnoch sa vratil neviem co snim tak dlho robili v tom komarne ale dobre je tuz z ase slape teraz ma 3400km este zatial nic neodislo tak dufam ze uz to tak zostane.Tolko k mojim skusenostiam so silverbladom
A tym co si ho kupia prajem stastnu ruku pri kupe inak jazdi to fakt dobre len tie kopce co su okolo bb treba tam namontovat airsal 153ccm frknut tomu nejaky dobri variator co pasuje na hondu sh 125i najlepsie asi polini pozor jeden z najdrahsich ale kvalitny a bude z toho perfektny stroj s dobrim vykonom za super peniaze.
Uz nebudem mat podpis lebo mam naklaveznici s rovno nad z

Užívateľov profilový obrázok
miloxxx21
skútrista
skútrista
Príspevky: 317
Dátum registrácie: Ut Apr 30, 2013 8:20 pm
Skúter: Piaggio mp3 lt 400 ie
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#42 Príspevok od užívateľa miloxxx21 » St Sep 04, 2013 8:30 pm

Čaute niečo podobne s tím hlavným stojanom sa stalo aj mne len mne odpadol jeden šroub a tiež mi to držalo len na strunke a prišiel som na to až keď som dával skúter na hl.stojan v servise oprava bez problemov. Najazdených 3850 km od polovice mája. Zatiaľ bez problemov. Neviete mi poradiť kde by som zohnal vysie predne plexisklo aspoň o 20 cm.
piaggio mp3 lt 400 ie

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#43 Príspevok od užívateľa VLADY » St Sep 04, 2013 9:27 pm

Možno aj nikde nakoľko to nieje moc rozšírený model...skús GIVI či nevyrába. Alebo pomôcť si nejakým prídavným na spôsob deflektora... :pardon:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

buco
chodec
chodec
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So Aug 17, 2013 9:55 pm
Skúter: silverblade

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#44 Príspevok od užívateľa buco » St Sep 04, 2013 10:37 pm

milko to si tam nedavaj lebo ta to spomali a poriadne.ps mam taky dojem ze som ta stretol ked som sa vracal v juli z terchovej a obchadzal som tu luxusnu panelku.
Uz nebudem mat podpis lebo mam naklaveznici s rovno nad z

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#45 Príspevok od užívateľa VLADY » St Sep 04, 2013 11:05 pm

Spomalí aj nespomalí....ak chytí dobrý vietor a teda od chrbta alebo z boku tak to môže aj pomôcť ....len zas aby neboli potom slabé brzdy :ROFL:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

buco
chodec
chodec
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So Aug 17, 2013 9:55 pm
Skúter: silverblade

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#46 Príspevok od užívateľa buco » St Sep 11, 2013 8:30 pm

Vlady mam taky dojem ze vsetci servisuju svoje silverblejdy ale k tomu plexi sklu videl som to na kamaratovej honde ale to sa sraubovalo na vrch a malo to asi 30cm a vyzeralo to strasne.
Uz nebudem mat podpis lebo mam naklaveznici s rovno nad z

Užívateľov profilový obrázok
miloxxx21
skútrista
skútrista
Príspevky: 317
Dátum registrácie: Ut Apr 30, 2013 8:20 pm
Skúter: Piaggio mp3 lt 400 ie
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#47 Príspevok od užívateľa miloxxx21 » So Okt 12, 2013 10:16 pm

Ahojte mam taký problem na mojom skútri v servise po 4000 km na prehliadke mi niečo spravili s počitačom čo je na palubovke ukazuje mi zle km aj rýchlosť a nevedia na to prísť čo tam boli za čísla. Potreboval by som od vás keby ste mi odfotili displej aj s timi číslami bol by som vám veľmi vďačný. Do menu na displeji sa dostanete tak že zapnete kľúč ako pri štartovaní a hneď stisnete naraz obidva čierne trojuholníky a podržíte kým nenaskocia tie čísla. Sú to tri rady cisel horný, stredný a dolný rad a to potrebujem odfotit, alebo odpisat v takom poradi ako som to napisal dakujem.
piaggio mp3 lt 400 ie

Užívateľov profilový obrázok
miloxxx21
skútrista
skútrista
Príspevky: 317
Dátum registrácie: Ut Apr 30, 2013 8:20 pm
Skúter: Piaggio mp3 lt 400 ie
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#48 Príspevok od užívateľa miloxxx21 » Po Feb 24, 2014 10:35 pm

Ahojte takže problem s počítačom na silverblade som vyriešil napokon sam.Po návšteve servisu som navrhol majiteľovi aby dal do skútra ktorí mal na predajni baterku a po nahodení sa ukázali správne čísla na počítači skútra a tu sú:
1777
PL 06
FU-A
Možno to niekomu pomôže.
piaggio mp3 lt 400 ie

Užívateľov profilový obrázok
miloxxx21
skútrista
skútrista
Príspevky: 317
Dátum registrácie: Ut Apr 30, 2013 8:20 pm
Skúter: Piaggio mp3 lt 400 ie
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#49 Príspevok od užívateľa miloxxx21 » Ne Apr 20, 2014 9:14 pm

Ahojte dnes som absolvoval jazdu v daždi a chcem upozorniť vsetkych majiteľov keeway silverblade 125 efi že jazda na pneumatikach ktoré sú na tomto skutry od výroby je dosť nebezpečná smyka sa a to riadne. Takže pozor!!!!!! a za dažďa pomaly a opatrne. Veľa šťastných kilometrov.
piaggio mp3 lt 400 ie

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s Keeway SILVERBLADE 125

#50 Príspevok od užívateľa KRAES » Ne Apr 20, 2014 11:51 pm

Zdravíčko, tak práve tuto skúsenosť som získal v sobotu 19.04., keď ma tiež zastihol dážď, a v jednej zákrute, ktorá sa ani nedá rýchlo prejsť za sucha a išiel som skoro krokom, mi našťastie len ľahko ušiel zadok. Ale na to aby som sa zľakol, to stačilo. Tak to vyzerá, že do budúcnosti asi budem musieť investovať do nových kvalitných plášťov. Momentálne ma trápi asi nevyváženosť kolies, pri rýchlosti o kolo 60-70km, to máličko trasie, vyvažovacie olova som na diskoch nenašiel, tak to asi nebude vyvážené.
Naposledy upravil/-a KRAES v Po Apr 21, 2014 12:49 pm, upravené celkom 1 krát.
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné otázky a odpovede"