Problém s Elektrikou Keeway SM50 (TX50, x-ray)

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
kuko56
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Mar 28, 2017 7:07 pm
Skúter: KEEWAY SM50

Problém s Elektrikou Keeway SM50 (TX50, x-ray)

#1 Príspevok od užívateľa kuko56 » Ut Mar 28, 2017 7:19 pm

Ahojte, mám problém s elektrikou na mojom keeway. Dopratal som to domov koncom novembra takže na vozenie to už nebolo. Ked som ho doviezol bateria bola mrtva ale startoval svietil všetko ako bolo treba. Keď som teras na jar pripojil novú bateriu a naštartoval som z nej odpálilo regler. Vymenil som regler aj cdi preistotu ale prestalo mi svietiť predné svetlo. Zadné, smerovky, truba brzdové svietia aj z baterky aj po odpojení baterky ked naštartujem tak sa rozsvietia. Ked som meral výstup zo zapaľovania tak nameriam iba 4.8V keď pridám napol plynu vytiahne to na 7.2V vtedy začne predné svetlo trochu žhaviť vlákno ale inak nič.

Zapaľovanie som zatiaľ nesťahoval lebo musím pozhánať sťahovák. Myslíte že prepálilo cievky? Ale zas na páku to štartuje aj všetko ostatné ide akorát to predné svetlo nesvieti. Žiarovka je dobrá.

Ďakujem za rady.

Užívateľov profilový obrázok
orange
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Ut Aug 07, 2012 10:37 am
Skúter: piaggio zip 125
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problém s Elektrikou Keeway SM50 (TX50, x-ray)

#2 Príspevok od užívateľa orange » St Mar 29, 2017 9:53 am

pozri ukostrenie a kable pri baterke. vyhod sedacku s lavorom a popozeraj kabelaz, ci si nemal chlpatu navstevu v kabloch

kuko56
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Mar 28, 2017 7:07 pm
Skúter: KEEWAY SM50

Re: Problém s Elektrikou Keeway SM50 (TX50, x-ray)

#3 Príspevok od užívateľa kuko56 » St Mar 29, 2017 6:46 pm

No kabeláž je rozhádzaná celá, pod sedlom lavor nieje lebo je to motorka nie skuter. tých 4,8 - 7 V nameriam na konektore čo ide zo zapaľovania a to isté aj na baterke. zo zapalovania mi idú 3 kable. čierny - , modrobiely to je snímač a biely +

No a na žiarovke mám 1,5 - 2V

Napísať odpoveď

Návrat na "Skútre do 110 ccm"