Gilera Runner SP 50 !!!PROBLEM!!!

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
samo833
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Júl 25, 2013 2:44 pm
Skúter: Gilera Runner 50 SP

Gilera Runner SP 50 !!!PROBLEM!!!

#1 Príspevok od užívateľa samo833 » Pi Jún 08, 2018 10:03 pm

Ahojte, už dlhšie sa zapodielam problémom môjho skútru Gilera Runner SP 50 r.v. 2014 . Na skútri som jazdil dve sezóny tak mierne, najazdil som a furt je tam najazdené cca 7500km. Po dvoch zimách ako skúter stál, pravdaže som ho občas prevetral. Vyskytol sa mi problém že keď naštartujem prvý krát skúter za deň tak ide ako hodinky, no keď vypnem motor a znovu ho naštartujem skúter pri rozbehu začne dusiť (vyzerá to akoby dostal veľa benzínu) a dusí to asi pri 7000 otáčkách, ked sa už rozbehne ide až po rýchlosť tých 78-80 km/h a točí 9100-9200 otáčok. V tomto momente začne dusiť a vynechávať a nevie dať maximálny výkon ale hlavne to dusí a nechápem prečo. Predtým mi skúter kludne točil až do 10 300 otáčok. Je to všetko v serií. Niekde som sa dočítal že to môžu robiť ošúchané valčeky vo variatore tak som ich skúsil vymeniť za nové no nepomohlo. Neviete mi niekto poradit, alebo nestretol ste sa niekto s podobným problémom? Začína ma to už dost štvať lebo chcem skúter predať len nechcem to niekomu takto dalej posunúť. Ďakujem za odpoveď. :)

Napísať odpoveď

Návrat na "2T Piaggio"