rozmer predneho grilu na SF2 LC

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
sweeper
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2010 2:34 pm
Skúter: Peugeot Vivacity 50 Sportline, Peugeot Speedfight 2 LC
Bydlisko: Piešťany

rozmer predneho grilu na SF2 LC

#1 Príspevok od užívateľa sweeper » St Sep 10, 2014 7:57 am

ahojte viete mi prosim niekto zmerat cca rozmery predneho grilu pred chladicom na SF2 LC? kupil som si totizto alu mriezku ktoru chcem dat namiesto toho predneho grilu na mojho SF2 ktory je vsak teraz u foxika doma a ten je na dovolenke takze k nemu budem mat pristup az ked sa vrati domov... potrebujem vediet aky rozmer mriezky budem potrebovat odstrihnut kedze som nejake kusy doma nasiel len neviem ci budu dostatocne velke a ci teda budem musiet niekde taku mriezku kupovat alebo nie. chcem tam dat nieco takehoto tvaru namiesto original grilu alebo tym aspon prekryt origo gril a zapustit to donho
http://www.maxi-xtreme.co.uk/p-Peugeot_ ... e-579.aspx
aby to vyzeralo asi ako tento spredu
https://www.youtube.com/watch?v=ymODjclOTrw
Peugeoty
Speedfight 2 LC (Malossi Multivar (5g), Malossi Fly Clutch (cervene pruzinky, fialova kontra), Gianelli Extra Chrome, Arreche 17,5(70 tryska))

Vivacity Sportline 2003 seria (tatkov)
Yamaha BW´S , Keeway F-ACT City (strykove)

Užívateľov profilový obrázok
sweeper
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2010 2:34 pm
Skúter: Peugeot Vivacity 50 Sportline, Peugeot Speedfight 2 LC
Bydlisko: Piešťany

Re: rozmer predneho grilu na SF2 LC

#2 Príspevok od užívateľa sweeper » St Sep 10, 2014 8:05 am

a este ak by ste boli niekto taky dobry a zmerali mi kto mate priblizne rozmery tych nerezovych naslapov na podlahu - nechcem si ich kupovat za 40€ ked si ich mozem dat podla seba vypalit laserom v robote rovno z antikory
Peugeoty
Speedfight 2 LC (Malossi Multivar (5g), Malossi Fly Clutch (cervene pruzinky, fialova kontra), Gianelli Extra Chrome, Arreche 17,5(70 tryska))

Vivacity Sportline 2003 seria (tatkov)
Yamaha BW´S , Keeway F-ACT City (strykove)

Napísať odpoveď

Návrat na "Optika a vzhľad"