Piaggio NRG BLUE

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#51 Príspevok od užívateľa qyxza » Št Máj 17, 2007 3:11 pm

FastHaly napísal:
qyxza napísal: samochvála smrdí... tvrdiť že vie niekto "velmi dobre" jazdiť...nooo skús ísť na závody a uvidíš či jazdíš dobre alebo nebodaj velmi dobre. a velmi dobre asi ťažko keď si sa vysypal :-)
ked ma sponzorujes preco nie a preco ten co jazdi velmi dobre sa nemoze vysipat akoze napr. Valentino Rossi sa este ani raz nevysipal ???
nauč sa gramatiku a potom sa môžme spolu baviť... neviem ako môžeš porovnávať seba a Rossiho... kludne ťa budem sponzorovať... nálepiek mám dosť :gt1:
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#52 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 3:12 pm

qyxza napísal:
FastHaly napísal:ked ma sponzorujes preco nie a preco ten co jazdi velmi dobre sa nemoze vysipat akoze napr. Valentino Rossi sa este ani raz nevysipal ???
nauč sa gramatiku a potom sa môžme spolu baviť... neviem ako môžeš porovnávať seba a Rossiho... kludne ťa budem sponzorovať... nálepiek mám dosť :gt1:
gramatiku sa ucit od znova nejdem a s tymi nalepkami ste uz pekne trapny haha

ripper

#53 Príspevok od užívateľa ripper » Št Máj 17, 2007 3:17 pm

inac videli ste ho u niekto? mozno je to 15-rocny fakan co robi zo seba velkeho pretekara. aj u nas su taky maju najazdene po dedine 1000 km a uz su frajeri... a ked polepis plasty a vylestis nalepky tak mozme dat pretek kludne pridem za tebou

FastHaly

#54 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 3:29 pm

ripper napísal:inac videli ste ho u niekto? mozno je to 15-rocny fakan co robi zo seba velkeho pretekara. aj u nas su taky maju najazdene po dedine 1000 km a uz su frajeri... a ked polepis plasty a vylestis nalepky tak mozme dat pretek kludne pridem za tebou
oka oka kludne a 15 rocny fagan iste nesom mam 16 a to som uz dospeli jo chapes a Rožňava neni dedina ale velmi velke mesto tak pozor

ripper

#55 Príspevok od užívateľa ripper » Št Máj 17, 2007 3:34 pm

este mi povedz ze nosis kapucnu chodis hulit a mas gate tak akoby si mal nasrane a uz odpadnem od smiechu

bulldogshop.sk

#56 Príspevok od užívateľa bulldogshop.sk » Št Máj 17, 2007 3:40 pm

ale no chlapci.....sme skutristi musime drzat spolu....jeden ma 16 druhu 40 nie je to jedno. Chalan si trosku porobil skutrik teraz padol a rozbil ho.....treba ho podporit a nie do.ebat ze je blaznivy pubertiak.....ved v jeho veku sme boli rovnaky....tiez bol kazdy z nas majster sveta az kym sme nedostali od zivota pohube. Tak ho nechajme si tuto etapu zivota vychutnat

FastHaly

#57 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 4:10 pm

heh aspon niekto a inac ako nikomu nedoslo ze si robim srandu je jasne ze neviem jazdit najlepsie jazdim ako kazdy z vas a toto co som napisal ze nepadam napisal som to lebo som mal vtedy nervy na G a nakoniec to vyzera tak ze to neni moja chyba ale tych ktory mi menili pneu

ripper

#58 Príspevok od užívateľa ripper » Št Máj 17, 2007 4:47 pm

hh.sak si pisal ze si riadil jednou rukou nabehol si na jamu-----chyba pneuservisu :?:

Užívateľov profilový obrázok
Inscene
skútrista
skútrista
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Št Feb 22, 2007 11:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

#59 Príspevok od užívateľa Inscene » Št Máj 17, 2007 6:21 pm

hej zla geometria :)) no 16 rocny dospelak ..aj ja chcem byt ...mam 18 ale podla mna dospely nebudem ani 25 hehe
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#60 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 6:23 pm

ripper napísal:hh.sak si pisal ze si riadil jednou rukou nabehol si na jamu-----chyba pneuservisu :?:
ano lebo tou cestou som chodil casto a ja mam vzdy taky tyk a ze jednou rukou a nikdy sa este nic nestalo a raz som aj theruckovi pisal bo sa ma pital ci uz guma dosla ja ze hej ale ze ked som bol dat vymenit tak po jazde mi predne koleso sa zacalo drhnut a v ten den sa mi to tak isto stalo asi dva krat tak to vyzera ze aj vtedy ale zas mal som si to dat do poriadku ale myslel som si ze sa to uz nestane

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#61 Príspevok od užívateľa momoo » Št Máj 17, 2007 6:57 pm

... aspon sa tato tema trosku rozvinula :roll:
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#62 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 7:27 pm

no jo i ked skoro vsetko hadka a teraz hlavne pre roznavcanov kto je v roznave lakrnikom kto mi nastrieka scoot neviete ?? alebo sa maml do toho pustit sam

Užívateľov profilový obrázok
Inscene
skútrista
skútrista
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Št Feb 22, 2007 11:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

#63 Príspevok od užívateľa Inscene » Št Máj 17, 2007 8:04 pm

hej zacni sam.... jakkkk sa tesimmm.. nezabudni na motip za 200sk a ides ..naco plnic...naco box.. garaz a striekas ...potom pofot detaily tvojej prace..
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#64 Príspevok od užívateľa momoo » Št Máj 17, 2007 8:41 pm

inscene totiz velmi frajeri ze aky ma lak a za kolke tisice pritom zan dal len trojku ... inscene ty niesi frajer ale ten co to striekal cize frajerkin tatka ... pokial ti scoot nenastriekal tak si ani nevedel co je plnic :evil:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Inscene
skútrista
skútrista
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Št Feb 22, 2007 11:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

#65 Príspevok od užívateľa Inscene » Št Máj 17, 2007 8:48 pm

nahodov vedel som co je plnic... nevedel som vsetky tahy okolo toho ale to je nepodstatne...len som chcel povedat to ze ked na to nemas naradie miestnost (bez prachu) a poriadnu farbu tak vysledok nikdy nebude dokonaly...si myslis ze preco farba ma porsche stoji tolke tisice...lebo je to rucne lestene a brusene ... to je najviac zaplatena robota na tom...farba plnic lak su len zlomky
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Inscene
skútrista
skútrista
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Št Feb 22, 2007 11:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

#66 Príspevok od užívateľa Inscene » Št Máj 17, 2007 9:17 pm

no ty sa tomu rozumies... porshe je rucne lestene a brusene ...preto tam niesu zrniecka...tym sa vlastne odstranuju...preto to stoji tolke love..hot rod sa robia inak oni pouzivaju uretanovu farbu cca 9 vrstiev...potom 3 zbrusia..a je to ako zrkadlo.. oni skoro nikdy nedavaju metalizu
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#67 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 9:27 pm

Inscene napísal:hej zacni sam.... jakkkk sa tesimmm.. nezabudni na motip za 200sk a ides ..naco plnic...naco box.. garaz a striekas ...potom pofot detaily tvojej prace..
ja viem mas pravdu v tej miestnosti ale ja som to hlavne myslel ci sa velmi nepreplatim ako keby som to sam striekal a neviem ci vobec v roznave je niekto kto sa tomu venuje

a inac sakra ja som tuto temu nezakladal na hadky tak prosim ja som len chcel ukazat skut

ripper

#68 Príspevok od užívateľa ripper » Št Máj 17, 2007 9:46 pm

no myslim ze take mesto ako roznava ma urcite aspon 1 lakyrnika

FastHaly

#69 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Máj 20, 2007 5:46 pm

zhanam nejaky bazar ako je mobile.de ale nech je to v taliansku v googli som nic nenasiel vedel by mi niekto poradit please

ripper

#70 Príspevok od užívateľa ripper » Ne Máj 20, 2007 9:48 pm


brady

#71 Príspevok od užívateľa brady » Ne Máj 20, 2007 10:14 pm

V RV su lakirnici a skus sa spytat aj Okusha,ked ho troska poznas mozno by ti to spravil

FastHaly

#72 Príspevok od užívateľa FastHaly » Po Máj 21, 2007 1:59 pm

brady napísal:V RV su lakirnici a skus sa spytat aj Okusha,ked ho troska poznas mozno by ti to spravil
jj nieco mi hovorili ye okush strieka a aky lakyrnici napis mi cez SS nejaky kontakt dik

Napísať odpoveď

Návrat na "Optika a vzhľad"