Piaggio NRG BLUE

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
geetee

#26 Príspevok od užívateľa geetee » Po Apr 16, 2007 10:38 pm

FastHaly napísal:
mPershing napísal:OT:ber ten, ktory ma viac nalepiek... :gt2:
sakra to tam mam na skute naozaj tolko vela nalepiek??? :) a ako ked mi niekto k vyfuku ponukne bendu nalepiek tak jednoznacne idem do toho
ja ti predam gianelli a dam ti plny suflik nalepiek ktomu :gt1: (vazne)

G

#27 Príspevok od užívateľa G » Ut Apr 17, 2007 6:33 pm

ten prvy prispevok bol cisto ironicky

FastHaly

#28 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 6:33 pm

heh pia trochu zrusene a ja tiez

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#29 Príspevok od užívateľa momoo » St Máj 16, 2007 6:45 pm

co si mal buracku??
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#30 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 6:47 pm

momoo napísal:co si mal buracku??
mensiu moja vina ziadna s plechovkou

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#31 Príspevok od užívateľa momoo » St Máj 16, 2007 6:50 pm

daj foto
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#32 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 6:56 pm

Obrázok
Obrázok

neni to nic starasne len dve nove plasty a novy kryt svetla treba inac v poho a ja som len dost doskrabany

PS-fotene mobilom cize kvalitu neriesit

G

#33 Príspevok od užívateľa G » St Máj 16, 2007 6:58 pm

FastHaly napísal:
G napísal:skor tu ide o to, ze na skutri nemas nic ine len nalepky a tiez aj ten tvoj projekt alebo prestavba nie je nicim zaujimava....riesis tu ktory vyfuk si tam mas dat a to ze niekedy v buducnosti chces mat DH riaditka....myslis si, ze je na tvojej prestavbe nieco take zaujimave cim sa lisis od dalsich 50 skutrov?
ja chapem, ze kazdy chce prezentovat svoju pracu....ale podla mojho pohladu na tuto temu sa nechystas urobit nic zaujimave. Akurat tu budes na 5 stranach riesit aky vyfuk je lepsi.... :)
ano da sa to aj tak povedat striakat ho nemism lebo neni doskrabany a farba sa mi paci /ja viem jazdit cize nepadam/ dalej na komplet valce kluku zatial nemam som len student cize nezarabam a podla mna je toto taky mini projekt aspon pre mna ja nemusim strkat do skuta 50000Sk a viac aby sa mi pacil a este rad by som bol aby mi poradili aby som nespravil hlupost
kamarade, tak toto sa ti fakt podarilo....... :gt1: :gt2:

Užívateľov profilový obrázok
struter
skútrista
skútrista
Príspevky: 250
Dátum registrácie: Ut Mar 27, 2007 10:58 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: SL/KE
Kontaktovať užívateľa:

#34 Príspevok od užívateľa struter » St Máj 16, 2007 6:58 pm

a ako sa to vlastne stalo???to by ma skôr zaujímalo... :wink:
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#35 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 7:00 pm

struter napísal:a ako sa to vlastne stalo???to by ma skôr zaujímalo... :wink:
isiel som rychlo drzal sa jednou rukou hops do jamy skuter sa rozhegal a ja hops na zem moja vina mal som ist pomalsie a drzat sa obidvomi rukami a nic by sa nestalo ale tak co uz radsej takto ako keby sa malo stat nieco horsie a uz viem coho sa vyvarovat

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#36 Príspevok od užívateľa momoo » St Máj 16, 2007 7:00 pm

to si teda dopadol mal si tam radsej nechat to seriove svetlo :)
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#37 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 7:00 pm

G napísal:
FastHaly napísal:ano da sa to aj tak povedat striakat ho nemism lebo neni doskrabany a farba sa mi paci /ja viem jazdit cize nepadam/ dalej na komplet valce kluku zatial nemam som len student cize nezarabam a podla mna je toto taky mini projekt aspon pre mna ja nemusim strkat do skuta 50000Sk a viac aby sa mi pacil a este rad by som bol aby mi poradili aby som nespravil hlupost
kamarade, tak toto sa ti fakt podarilo....... :gt1: :gt2:
NO comment heh co uz kazdy sa mili

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#38 Príspevok od užívateľa momoo » St Máj 16, 2007 7:08 pm

ja by som ani nove plasty nekupoval by som zobral to co si poodlamoval a dal povarit niekomu mas to za 500sk a das nastreknut .. neviem naco nove
podpis som si este nenastavil

geetee

#39 Príspevok od užívateľa geetee » St Máj 16, 2007 7:52 pm

FastHaly napísal:Obrázok
Obrázok

neni to nic starasne len dve nove plasty a novy kryt svetla treba inac v poho a ja som len dost doskrabany

PS-fotene mobilom cize kvalitu neriesit
konecne prebehli na tomto projekte radikalnejsie dizajnove upravy :gt1:
to je taky drsacky style, ze bacha na mna lebo vam doskrabem lak na plechovke :gt2:

FastHaly

#40 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 8:32 pm

haha len sa smejte ja len teraz neviem ci ostat pri skutroch dat ho do kopi a jazdit alebo dat do kopy predat a setrit na nejake auto

Užívateľov profilový obrázok
struter
skútrista
skútrista
Príspevky: 250
Dátum registrácie: Ut Mar 27, 2007 10:58 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: SL/KE
Kontaktovať užívateľa:

#41 Príspevok od užívateľa struter » St Máj 16, 2007 8:41 pm

FastHaly napísal:haha len sa smejte ja len teraz neviem ci ostat pri skutroch dat ho do kopi a jazdit alebo dat do kopy predat a setrit na nejake auto
predaj,predaj,ja ho vezmem :wink: ale nie,po jednom pade sa vysrať na scoot???hmm :?
podpis som si este nenastavil

geetee

#42 Príspevok od užívateľa geetee » St Máj 16, 2007 8:41 pm

FastHaly napísal:haha len sa smejte ja len teraz neviem ci ostat pri skutroch dat ho do kopi a jazdit alebo dat do kopy predat a setrit na nejake auto
kup si nejake s velkou plochou aby si ho mohol vytunit fak moc, daj mu co sa vojde, prispejem aj velkoplosnymi nalepkami sHELL :gt1:

FastHaly

#43 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 16, 2007 9:01 pm

jo no asi si ho nechavam bol to debilny pocit ale aspon som sa poucil hadam ho dam cim skor do kopy a jazdim vidis GT a pri tvojich pripominkach ma napadlo sakra ved aj nalepky budu doskrabane aby som zacal nove objednavat

Užívateľov profilový obrázok
Inscene
skútrista
skútrista
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Št Feb 22, 2007 11:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

#44 Príspevok od užívateľa Inscene » St Máj 16, 2007 9:27 pm

jj nikdy neni dost nalepiek: ))))) )))) ))))
podpis som si este nenastavil

G

#45 Príspevok od užívateľa G » St Máj 16, 2007 10:40 pm

FastHaly napísal:haha len sa smejte ja len teraz neviem ci ostat pri skutroch dat ho do kopi a jazdit alebo dat do kopy predat a setrit na nejake auto
Najprv tu vypisujes ako vies jazdit a aky si tuner a teraz sa cudujes, ze sa ti ludia smeju

FastHaly

#46 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 1:20 pm

G napísal:
FastHaly napísal:haha len sa smejte ja len teraz neviem ci ostat pri skutroch dat ho do kopi a jazdit alebo dat do kopy predat a setrit na nejake auto
Najprv tu vypisujes ako vies jazdit a aky si tuner a teraz sa cudujes, ze sa ti ludia smeju
jasne jasne super ved pockaj ked sa to stane bud tebe ci tvojej priatelke alebo niekomu s tvojej rodiny a kto sa bude smiat a vias ja nejazdim 5km/h ale aj trochu rychlejsie a vtedy som to az prehnal a co stava sa a este neviem kde som pisal ze som tuner len som napisal ze sa mi paci ako vyzera moj skut a ze mi to staci a jazdit viem a velmi dobre

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#47 Príspevok od užívateľa qyxza » Št Máj 17, 2007 1:40 pm

FastHaly napísal:
G napísal: Najprv tu vypisujes ako vies jazdit a aky si tuner a teraz sa cudujes, ze sa ti ludia smeju
jasne jasne super ved pockaj ked sa to stane bud tebe ci tvojej priatelke alebo niekomu s tvojej rodiny a kto sa bude smiat a vias ja nejazdim 5km/h ale aj trochu rychlejsie a vtedy som to az prehnal a co stava sa a este neviem kde som pisal ze som tuner len som napisal ze sa mi paci ako vyzera moj skut a ze mi to staci a jazdit viem a velmi dobre
samochvála smrdí... tvrdiť že vie niekto "velmi dobre" jazdiť...nooo skús ísť na závody a uvidíš či jazdíš dobre alebo nebodaj velmi dobre. a velmi dobre asi ťažko keď si sa vysypal :-)
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#48 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 3:03 pm

qyxza napísal:
FastHaly napísal:jasne jasne super ved pockaj ked sa to stane bud tebe ci tvojej priatelke alebo niekomu s tvojej rodiny a kto sa bude smiat a vias ja nejazdim 5km/h ale aj trochu rychlejsie a vtedy som to az prehnal a co stava sa a este neviem kde som pisal ze som tuner len som napisal ze sa mi paci ako vyzera moj skut a ze mi to staci a jazdit viem a velmi dobre
samochvála smrdí... tvrdiť že vie niekto "velmi dobre" jazdiť...nooo skús ísť na závody a uvidíš či jazdíš dobre alebo nebodaj velmi dobre. a velmi dobre asi ťažko keď si sa vysypal :-)
ked ma sponzorujes preco nie a preco ten co jazdi velmi dobre sa nemoze vysipat akoze napr. Valentino Rossi sa este ani raz nevysipal ???

ripper

#49 Príspevok od užívateľa ripper » Št Máj 17, 2007 3:07 pm

on si to moze dovolit :lol: :lol: a urcite nenapisal na nejake forum alebo nepovedal na tlacovke ze vie jazdit a nepada. Keby chodim na babete 20 tak to nepoviem nikdy nevies..a este nemysli si ze chodit najrychlejsie urcite su tu aj rychlejsi jazdci

FastHaly

#50 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Máj 17, 2007 3:09 pm

ripper napísal:on si to moze dovolit :lol: :lol: a urcite nenapisal na nejake forum alebo nepovedal na tlacovke ze vie jazdit a nepada. Keby chodim na babete 20 tak to nepoviem nikdy nevies..a este nemysli si ze chodit najrychlejsie urcite su tu aj rychlejsi jazdci
jj ale to to iste nie si

Napísať odpoveď

Návrat na "Optika a vzhľad"