Piaggio NRG BLUE

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
FastHaly

Piaggio NRG BLUE

#1 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Apr 15, 2007 5:39 pm

no tak zatial je tam len opticky tuning ako vymenene blinkre zadne svetlo gripy odrezany zadny blatnik a uz iba par nalepek hebo s optikou som uz skoncil teraz by som rad kupil nejaky vyfuk asi to bude S6 pro myslite si ze bude velmi chybat ked nekupim novy tuning varec??? A hlavne potrebujem novu prednu gumu asi aj baterku a este by som chcel vediet ze kedy zistim ci mi treba nove brzdove desticky??? A tu je FOTO Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#2 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Apr 15, 2007 7:00 pm

tak ta predna guma je fakt na zabitie :wink: :) ..to čo najskôr vymeň lebo sa zabiješ
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#3 Príspevok od užívateľa qyxza » Ne Apr 15, 2007 7:28 pm

môžeš mi povedať čo tam máš od HEBA? okrem nálepiek? :wink:
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#4 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Apr 15, 2007 7:37 pm

qyxza napísal:môžeš mi povedať čo tam máš od HEBA? okrem nálepiek? :wink:
iba nalepky preco chces mi daco darovat budem rad varec by sa mi zisiel :wink:
Naposledy upravil/-a FastHaly v Ne Apr 15, 2007 7:38 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#5 Príspevok od užívateľa qyxza » Ne Apr 15, 2007 7:38 pm

FastHaly napísal:
qyxza napísal:môžeš mi povedať čo tam máš od HEBA? okrem nálepiek? :wink:
iba nalepki preco chces mi daco darovat budem rad varec by sa mi zisiel :wink:
heh tolko hebo nalepiek a ja že tam budeš mať full tuning :-)
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#6 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Apr 15, 2007 7:39 pm

qyxza napísal:
FastHaly napísal:iba nalepki preco chces mi daco darovat budem rad varec by sa mi zisiel :wink:
heh tolko hebo nalepiek a ja že tam budeš mať full tuning :-)
keby boli peniaze tak preco nie ale niesu teraz chcem hlavne vyfuk len neviem ci netreba aj varec budeto to vadit ked ho nedam?

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#7 Príspevok od užívateľa dr.snake » Ne Apr 15, 2007 7:57 pm

nebude..len daj kus lahsie valecky a trysku a bude ok
podpis som si este nenastavil

brady

#8 Príspevok od užívateľa brady » Ne Apr 15, 2007 9:39 pm

popripade zmen variator...Nieje to az take drahe...Mimochodom cau Roznavcan :D

FastHaly

#9 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Apr 15, 2007 10:00 pm

brady napísal:popripade zmen variator...Nieje to az take drahe...Mimochodom cau Roznavcan :D
heh cau ano casom zmenim ale najprv ten vyfuk a potom ked budu zase bokom peniaze tak vario

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#10 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Apr 15, 2007 10:05 pm

siel by som presne naopak...najprv vario a potom vyfuk...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

FastHaly

#11 Príspevok od užívateľa FastHaly » Ne Apr 15, 2007 10:09 pm

alcatelko napísal:siel by som presne naopak...najprv vario a potom vyfuk...
este davnejsie som sa rozpraval z Macom z ST.cz a on mi povedal ze vario tam hned netreba menit ze je tam dobre uz v zaklade a vyfuk chcem hlavne preto lebo teraz mam dobru ponuku na S6 a vario popripade potom dokupim

geetee

#12 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Apr 15, 2007 11:12 pm

to na blatniku je ten hebo panak krivy kvoli tomu milionu skrabancov, alebo zle vidim a je len krivy :D

inak na fore sa objavil lil_2 :gt1:

G

#13 Príspevok od užívateľa G » Ne Apr 15, 2007 11:26 pm

podla mna tento scoot v sebe skryva velky potencial......je tam dost miesta aj pre nalepky Stage 6, Malossi a ine....tak vela stastia s prestavbou tohto krasavca. Verim, ze tento projekt bude velmi zaujimavy a prinesie nam nove poznatky :wink:

geetee

#14 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Apr 15, 2007 11:28 pm

ja mam plny sufell nalepiek poslem ti? postovne nemusis platit, zadarmo, podpora slovenskej tuning sceny (aspon nebude mat lil_b co lepit na svoj :gt1: )

geetee

#15 Príspevok od užívateľa geetee » Po Apr 16, 2007 12:02 am

G napísal:podla mna tento scoot v sebe skryva velky potencial......je tam dost miesta aj pre nalepky Stage 6, Malossi a ine....tak vela stastia s prestavbou tohto krasavca. Verim, ze tento projekt bude velmi zaujimavy a prinesie nam nove poznatky :wink:
pripojim sa k novym poznatkom

ci ti treba vymenit oblozenie najlepsie spravis ze na predno strmeni povolis dva sroby so ho drzia s vodlou a kuknes ci mas aspon milimeter, alebo tam mas iba piestiky :-D a v zadu sa postupuje podobne, ale v pripade bubnu staci len centralny srob na kolo a stiahnut s hriadele dole a kuknut ocami.
ak sa ti to nece, tak urcite v tedy az pri brzdeni zacnu iskri lietat od brzd

FastHaly

#16 Príspevok od užívateľa FastHaly » Po Apr 16, 2007 5:08 pm

heh tam idu traja panaci a tak je to nakrivo lebo to vyzera dobre a skrabance ziadne vsak ako keby to teraz vyslo od vyroby cistunke bez jedneho skrabanca :lol: a zase nemam tam tych nalepok az tak iba jedna znacka HEBO a s tou prestavbou ked budu peniaze tak pojdu aj downhill ale valec spojku kliku to nechystam iba vyfuk a vario a este z optiky by som rad nejako vyriesil podsedlak

FastHaly

#17 Príspevok od užívateľa FastHaly » Po Apr 16, 2007 8:50 pm

rad by som este vedel aky vyfuk je podla vas lepsi S6 pro alebo Hebo performer lebo mam ponuku na obidve ale Hebo je za menej a v lepsom stave ale je to dobry fuk??? :?

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#18 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Apr 16, 2007 8:59 pm

na seriu hej na 70ku uz dost o nicom podla mna...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

FastHaly

#19 Príspevok od užívateľa FastHaly » Po Apr 16, 2007 9:26 pm

mPershing napísal:OT:ber ten, ktory ma viac nalepiek... :gt2:
sakra to tam mam na skute naozaj tolko vela nalepiek??? :) a ako ked mi niekto k vyfuku ponukne bendu nalepiek tak jednoznacne idem do toho

G

#20 Príspevok od užívateľa G » Po Apr 16, 2007 9:31 pm

skor tu ide o to, ze na skutri nemas nic ine len nalepky a tiez aj ten tvoj projekt alebo prestavba nie je nicim zaujimava....riesis tu ktory vyfuk si tam mas dat a to ze niekedy v buducnosti chces mat DH riaditka....myslis si, ze je na tvojej prestavbe nieco take zaujimave cim sa lisis od dalsich 50 skutrov?
ja chapem, ze kazdy chce prezentovat svoju pracu....ale podla mojho pohladu na tuto temu sa nechystas urobit nic zaujimave. Akurat tu budes na 5 stranach riesit aky vyfuk je lepsi.... :)

FastHaly

#21 Príspevok od užívateľa FastHaly » Po Apr 16, 2007 9:40 pm

G napísal:skor tu ide o to, ze na skutri nemas nic ine len nalepky a tiez aj ten tvoj projekt alebo prestavba nie je nicim zaujimava....riesis tu ktory vyfuk si tam mas dat a to ze niekedy v buducnosti chces mat DH riaditka....myslis si, ze je na tvojej prestavbe nieco take zaujimave cim sa lisis od dalsich 50 skutrov?
ja chapem, ze kazdy chce prezentovat svoju pracu....ale podla mojho pohladu na tuto temu sa nechystas urobit nic zaujimave. Akurat tu budes na 5 stranach riesit aky vyfuk je lepsi.... :)
ano da sa to aj tak povedat striakat ho nemism lebo neni doskrabany a farba sa mi paci /ja viem jazdit cize nepadam/ dalej na komplet valce kluku zatial nemam som len student cize nezarabam a podla mna je toto taky mini projekt aspon pre mna ja nemusim strkat do skuta 50000Sk a viac aby sa mi pacil a este rad by som bol aby mi poradili aby som nespravil hlupost

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa dr.snake » Po Apr 16, 2007 9:47 pm

FastHaly napísal:
G napísal:skor tu ide o to, ze na skutri nemas nic ine len nalepky a tiez aj ten tvoj projekt alebo prestavba nie je nicim zaujimava....riesis tu ktory vyfuk si tam mas dat a to ze niekedy v buducnosti chces mat DH riaditka....myslis si, ze je na tvojej prestavbe nieco take zaujimave cim sa lisis od dalsich 50 skutrov?
ja chapem, ze kazdy chce prezentovat svoju pracu....ale podla mojho pohladu na tuto temu sa nechystas urobit nic zaujimave. Akurat tu budes na 5 stranach riesit aky vyfuk je lepsi.... :)
ano da sa to aj tak povedat striakat ho nemism lebo neni doskrabany a farba sa mi paci /ja viem jazdit cize nepadam/ dalej na komplet valce kluku zatial nemam som len student cize nezarabam a podla mna je toto taky mini projekt aspon pre mna ja nemusim strkat do skuta 50000Sk a viac aby sa mi pacil a este rad by som bol aby mi poradili aby som nespravil hlupost
haha
podpis som si este nenastavil

ripper

#23 Príspevok od užívateľa ripper » Po Apr 16, 2007 10:07 pm

si myslis ze ked som sa vytrel na starom piagovy lebo mi vybehlo male decko a zalomil som to kanala tak neviem jazdit??

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa qyxza » Po Apr 16, 2007 10:11 pm

ripper napísal:si myslis ze ked som sa vytrel na starom piagovy lebo mi vybehlo male decko a zalomil som to kanala tak neviem jazdit??
nepleť si jablká s hruškami... a už ste veeeelmi OT
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#25 Príspevok od užívateľa FastHaly » Po Apr 16, 2007 10:24 pm

ripper napísal:si myslis ze ked som sa vytrel na starom piagovy lebo mi vybehlo male decko a zalomil som to kanala tak neviem jazdit??
no dalsi co to pochopil necham to radsej tak bolo to hlavne mierene na G lebo v prvom prispevku pisal ze to bude supa projekt aj ked uz videl ze som tam napisal ze idem zatial iba vyfuk kupit a opticky som zatial skoncil cize neviem ci to myslel ako vysmech ze nemam tolko prostriedkov na tuning alebo neviem ked v druhom zacal ze su tam len nalepky ze je to onicom ja viem ze sa to nijako extra nelisi od ostatnych NRG ale mne sa to takto paci a som rad ze som si aj na to nasetril co som do toho kupil

Napísať odpoveď

Návrat na "Optika a vzhľad"