keeway neštartuje

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
gramo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Aug 23, 2014 12:27 pm
Skúter: keeway flash

keeway neštartuje

#1 Príspevok od užívateľa gramo » So Aug 23, 2014 12:59 pm

Zdravím. Chcem vás poprosiť o pomoc,mám scooter Keeway Flash. Normálne jazdil všetko ok. odstavil som ho v garáži o 2 týždne prídem a už sa mu nechce chytiť. ako prvé som ho podlial, to čo nalejem odpáli a nič viac. ako druhé som skúšal karburátor komplet som ho vyčistil aj spolu z filtrom na benzín. po založení žiadna zmena. skúšal som kopať bez kľúča aj s kľúčom niekoľko krát. opäť som zhodil dole karburátor. Po tom koľko som don kopal bol prázdny. ani kus benzínu, ale keď fuknem do nádrže benzín krásne tečie. zhodil som dole plasty a niečo sa ukázalo. pri štartovaní (kopnutí) počuť fučať vzduch. neviete poradiť odkiaľ začať? nechcem to hneď rozoberať na kusy. možno mal niekto už rovnaký problém a pomôže mi. ps. odmerať kompresiu neviem.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: keeway neštartuje

#2 Príspevok od užívateľa alcatelko » So Aug 23, 2014 6:46 pm

podtlakova hadicka od karbu do podtlakoveho ventilu na nadrzi bude derava alebo vypadnuta
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

gramo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Aug 23, 2014 12:27 pm
Skúter: keeway flash

Re: keeway neštartuje

#3 Príspevok od užívateľa gramo » So Aug 23, 2014 7:56 pm

ďakujem vyskúšam to kuknúť. napíšem ako som dopadol.

gramo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Aug 23, 2014 12:27 pm
Skúter: keeway flash

Re: keeway neštartuje

#4 Príspevok od užívateľa gramo » Pi Aug 29, 2014 7:40 pm

Ďakujem skúter už opäť beží . ešte doladím karburátor a bude to ok. UŽ len počasie aby nám prialo. Ešte raz ĎAKUJEM.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"