Hlava Naraku 70cc pre CPI/Keeway

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
123DUSAN321
skútrista
skútrista
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Št Mar 10, 2011 10:31 pm
Skúter: CPI Formula R 50
Bydlisko: Sereď

Hlava Naraku 70cc pre CPI/Keeway

#1 Príspevok od užívateľa 123DUSAN321 » Pi Jún 05, 2015 10:23 pm

Zdravím páni, dnes mi prišiel valec Naraku 70cc ( http://www.scootland.cz/zbozi/naraku-va ... pi-keeway/), a k nemu som objednal aj hlavu, ktorú odporúčajú, ale prišla mi hlava(http://www.scootland.cz/zbozi/naraku-hl ... ort-70ccm/), na ktorej píše síce že to je Naraku, ale pre motory minarelli AC. Teraz moja otázka je to tak správne alebo sa niekde stala chyba? A druhý problém je ten, že po poskladaní, keď som tam dal sviečku, ktorú mi odporučili NGK BR8ES, tak mi naráža piest o sviečku. Má tam ísť NGK BR8HS - to je s krátky závitom alebo nejaká úplne iná? Ďakujem vopred za prípadné rady.

Užívateľov profilový obrázok
Keejwak
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 838
Dátum registrácie: So Nov 23, 2013 7:39 pm
Skúter: -
Bydlisko: Košice

Re: Hlava Naraku 70cc pre CPI/Keeway

#2 Príspevok od užívateľa Keejwak » So Jún 06, 2015 8:06 am

Kto ti odporucil sviecku s dlhym zavitom na 70-kovu hlavu?!!! ihned to vyber dlhy zavit je len na 50-kovej hlave ....sviecku bud NGK BR8HS alebo alternativa od Denso W27FS-U ..... co sa tyka hlavy ta je OK :) minarelli AC znamena air cooled= motor minarelli(motor ktory mas ty) vzduchom chladeny :)
Gilera Runner SP 70 - Valec Malossi Sport 70cc ,Tecnigas TREK vyfuk, Malossi multivar 2000 vario + 7,2gr, Malossi MHR klapky, Malossi red sponge filter, Malossi fly clutch spojka ,Stage6 "WingCooler" zvon, Malossi X-special belt lang remen ...

Užívateľov profilový obrázok
123DUSAN321
skútrista
skútrista
Príspevky: 292
Dátum registrácie: Št Mar 10, 2011 10:31 pm
Skúter: CPI Formula R 50
Bydlisko: Sereď

Re: Hlava Naraku 70cc pre CPI/Keeway

#3 Príspevok od užívateľa 123DUSAN321 » Ne Jún 07, 2015 8:23 am

Aj som myslel že tam treba krátky závit včera som ju bol vymeniť za NGK BR8HS a večer som ju namontoval a na pár prekopnutí mi to chytilo ☺ inak diky za radu.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"