Keeway Focus 70 - nedaří se odladit směs

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
samik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2020 6:45 pm
Skúter: neuvedený

Keeway Focus 70 - nedaří se odladit směs

#1 Príspevok od užívateľa samik » So Júl 04, 2020 8:45 am

Zdarvím vespolek,
dostal se mi do ruky zadřený tento skútr, někdo už se v tom vrtal a nebyl tam daný náhon oilmasteru. Vyměnil sem tedy ložiska, kliku, gufera, válec + píst, sériové ocelové klapky jsem vyměnil za karbonové Mallosi, otevřené CDI, výfuk je expanzní nějaký noname. Při demontáži rotoru, jsem bohužel svou blbostí poškodil jedno vinutí na statoru, takže jsem měnil i stator za nový. Po složení nemohu za boha odladit karburátor. Je tam 17.5 mm s tím že hlavní tryska byla 80 a volnoběžná asi 51, jde to zní už špatně vyčíst a měrky mám krátké. Zkoušel sem různé kombinace jak hlavní tak volnoběžné a změny se moc nedějí. S hlavní tryskou 60 nejde motor ani ve vysokých otáčkách. Motor na prudké otočení plynu nereaguje, pokud postupným přidáváním motor dostanu do vysokých, tak bych řekl že jde pěkně. Už nevím kde hledat, u zapalování (stator a rotor) se předstih nenastavuje že?, to je daný polohou montáže. Už mě napadá jen jestli není něco špatně v karburátoru, už fakticky nevím. Zda ho nevyměnit za nějakou 21 mm.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DVt0PdVb38Y[/youtube]

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"