moj Keeway Matrix 50

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#51 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Aug 15, 2006 5:59 pm

paneboze a uz je to tu zas. tu nejde o to kde sa to robi ale kdo to vymyslel a jak to navrhol. mercedes tiez vyraba v cine

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#52 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Aug 15, 2006 6:07 pm

no na 99% je to aj navrhovane v europe...ale to je jedno...ja mam francuzov rad :) pre mmna nech to je aj z madagaskaru...len nech to dobre jazdi a casto sa to neposere...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#53 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Aug 15, 2006 6:40 pm

:shock: Už VRČÍ!!! v novom liatinovom valci nový piestik poldecáčik...... Ale to je iné zvezenie... teraz som to mohol porovnať a poviem Vám ak sa ma bude dakedy dakto pýtať aký si má kúpiť scooter tak mu poldecák hneď vyhovorím. šak to len vrčí a nejde...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#54 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 1:28 pm

Dobre, chlapci, prerusim vas offtopic a pridam nejake novinky ohladom mojej temy a problemu:

Vcera som si bol po skuter v Presove, uz im prisiel z opravy kdesi zo zapadu, vraj bol pridrety a vymenili mi piestne kruzky ci co...

A mechanik, co ho rozoberal, sa vraj hned opytal, ze ci bol jazdeny po kopcoch... No jasne, ze bol jazdeny po kopcoch, ja byvam v kopcovitej krajine, tu je rovinka malokde. Tak ze vraj motor je este surovy (malo nabehanych km - 1400km) a teda sa namahanim v kopcoch zadrel. Takze mam nabehat takych 200-300km po rovinkach. Kedze tu vsak rovinky takmer nemam, tak ho asi iba nebudem do kopca pucit, co to da, ale tak na tristvrte plynu... a nikoho nevozit aspon do 2000-2500km.

Inac, ako sa mi vratil opraveny, chodi uz po rovinke stabilne 60-65km/h (kontrolovane podla tachometra na skutri i na aute za nim iducom), a predtym mi po odblokovani a pred zadretim na rovinke pri bezvetri viac ako 55km/h nedal, takze v tomto nastalo podstatne zlepsenie, comu som rad. Spotrebu este nameranu nemam (predtym bola 3L), ani sviecku som este nekontroloval (ohladom bohatosti resp. chudosti zmesi).

Teraz ma zaujima, ako najdem a zistim velkost trysky... aby som vobec vedel, co v tom mam za trysku. Moj servisman a predajca v jednej osobe mi povedal, ze tam vraj je uz od novosti 57, ze vraj povodne tam boli tie mensie (asi ma na mysli 47.5), ale potom vraj zasa ze ked tam davali vacsie, tak sa skutre dusili, takze podla mna v tom ma zmatok a iba sa vyhovoril... (povedal som to mozno hrubo, ale nedal mi JASNU odpoved, co tam za tryska je)

A vo vseobecnosti vobec nepozna tieto (resp. akekolvek) internetove fora a ked som mu vravel, ze je tu kopec ludi s velkym mnozstvom vlastnych skusenosti a informacii, tak aj tak sa mu to nevidelo, ze si hladam rozumy na internete.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#55 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Aug 17, 2006 1:32 pm

daj dole karb. odsrobuj plavakovu komoru a na tryske je vyrazene cislo...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#56 Príspevok od užívateľa theruck » Št Aug 17, 2006 1:35 pm

aj ked neviem na co to chces vediet ked do toho nemozes rypat ked to mas v zaruke...
a tie reci o kopcoch a zabehu a rovinkach tak to je krasny bullshit ale sak nieco ti povedat museli nepovedia ti predsa ze ti predali shit ktory sa ti zadrel lebo bol nepresne vyrobeny
hadam budes mat s novym valcom viac stastia - dufam e ti vymenili aj valec a piest nie len kruzky

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#57 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 1:38 pm

theruck napísal:aj ked neviem na co to chces vediet ked do toho nemozes rypat ked to mas v zaruke...
a tie reci o kopcoch a zabehu a rovinkach tak to je krasny bullshit ale sak nieco ti povedat museli nepovedia ti predsa ze ti predali shit ktory sa ti zadrel lebo bol nepresne vyrobeny
hadam budes mat s novym valcom viac stastia - dufam e ti vymenili aj valec a piest nie len kruzky
bolo mi povedane, ze tam boli iba menene tie piestne kruzky... ale zaruku na skuter mam konieckoncov este rok a 10 mesiacov, tak ak sa to znova zadrie, maju ho na reklamacii, len sa tak zaprasi... :evil:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#58 Príspevok od užívateľa theruck » Št Aug 17, 2006 1:54 pm

no jo len ci to ma potom zmysel zivit stroj ktory vies ze ti kazde 4 mesiace zdochne a pomaly po 6x4 mesiacoch ti zaruka vyprsi :)

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#59 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 2:40 pm

theruck napísal:no jo len ci to ma potom zmysel zivit stroj ktory vies ze ti kazde 4 mesiace zdochne a pomaly po 6x4 mesiacoch ti zaruka vyprsi :)
a ako vies, ze mi kazde 4 mesiace zdochne? Kedze pred zadretim isiel standardne 55km/h a teraz 65km/h, mam podozrenie, ze tie piestne kruzky neboli odzaciatku uplne v poriadku, otazne je, ci stacilo vymenit iba tie kruzky a nic viac.

A ak by sa napokon predsalen znova zadral, budem trvat na vymene valca i piesta, a nechcete mi hadam tvrdit, ze ani tak to nebude OK. Myslim, ze kopa cinanov chodi (tu ale i napr. v Cine) bez problemov, preco by aj ten moj nemohol... :wink:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#60 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Aug 17, 2006 3:26 pm

Po 1400km musí byť motor už zabehnutý... ale však niečo musel povedať aby reč nestála :P
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#61 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 3:53 pm

VLADY napísal:Po 1400km musí byť motor už zabehnutý... ale však niečo musel povedať aby reč nestála :P
To vies, ale ja sa nehadam, motorka ide, ide dokonca lepsie, nez predtym (teda zatial), tak som v klude...

Este to trosku zabehnem a posetrim, aby sa nepovedalo, ale skor ci neskor budem chciet niekoho zviezt a vtedy sa ukaze, ci to bolo iba tym "surovym 1400km" motorom a kopcami. Pretoze si myslim, ze ak tam je nosnost skutra 165kg, tak sa na bezny tiahlejsi ci prudsi kopec musime vyskriabat bez ujmy... no ale dobre, ak zabehnut, tak zabehnut. Do 2000km ho posetrim. A nech mi potom nehovoria, ze po 2000-2500km je motor este stale nezabehnuty... :evil:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#62 Príspevok od užívateľa theruck » Št Aug 17, 2006 4:11 pm

lebo asi si narazil na problemovy kus :)
akych 2000 km prosim ta?
ved tuning kity su zabehnute za 40-60 minut

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#63 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 4:44 pm

theruck napísal:lebo asi si narazil na problemovy kus :)
akych 2000 km prosim ta?
ved tuning kity su zabehnute za 40-60 minut
no kedze v manuale sa pise, ze novy skuter sa ma zabehavat 1000km a ja mam teraz necelych 1500km a vymenene piestne kruzky ci co a este odporucanie nejakych 200-300km to nepucit v kopcoch, ale zabehavat po rovinke, tak som pisal, ze DO tych 2000km ho teda nebudem pucit, teda ze nabeham este nejakych nekotlenych 400-500km...

tuning kity neriesim, aj ked v povodnom prvom prispevku som sa pytal na 70tkove kity...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#64 Príspevok od užívateľa theruck » Št Aug 17, 2006 4:49 pm

ale 2000 je ozaj moc to mas uz aj novu 1203ojku zabehnutu a to je uz co povedat :)

scrat

#65 Príspevok od užívateľa scrat » Št Aug 17, 2006 4:58 pm

Ja som tiež svoje JL nezabehával ale už po 150km som ho odblokol a odvtedy mu nakladám čo sa doň zmestí, respektíve čo sa dá z neho vymáčknuť a doteraz som s ním nemal žiaden problém, ide jak hodinky, olej nepapá, nič nehrkoce, výkon stále konštantný

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#66 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 4:59 pm

theruck napísal:ale 2000 je ozaj moc to mas uz aj novu 1203ojku zabehnutu a to je uz co povedat :)
Takze podla Teba mam tomu znova nakladat, co sa do neho zmesti? A pre istotu aj so spolujazdcom a v kopcoch? Alebo rovno predat, kym sa leskne novotou, ze? :D Myslim, ze rozumnejsie bude, ak ho este chvilu posetrim, tych 500km nabeham raz-dva. Alebo myslis, ze tie nove piestne kruzky nepotrebuju aspon minimalny zabeh?

Neviem, ako v skutocnosti ten valec a piest po zadreti vyzerali, kedze to nemalo dostatocnu kompresiu (lebo kompresiu to vraj malo, len nie dostatocnu), dufam teda, ze to nebolo doskriabane hlava nehlava a ze tam dali iba nove piestne kruzky, aby to aspon islo (opakujem, ze to teraz ide fakt rychlejsie, nez pred zadretim).
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#67 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 5:00 pm

scrat napísal:Ja som tiež svoje JL nezabehával ale už po 150km som ho odblokol a odvtedy mu nakladám čo sa doň zmestí, respektíve čo sa dá z neho vymáčknuť a doteraz som s ním nemal žiaden problém, ide jak hodinky, olej nepapá, nič nehrkoce, výkon stále konštantný
jazdis bezne v kopcoch a pripadne aj so spolujazdcom (dokopy 150kg)?
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#68 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Aug 17, 2006 5:13 pm

Ja by som skúsil dať dole hlavu a pozreť ako ten valec vypadá zvnútra, ale ide o to že ak by bol dokatovaný tak krúžky nepomôžu...Takže ak máš pocit že to ide lepšie ako predtým tak to asi bude lepšie nebabrať.A samozrejme že aj samotné krúžky sa musia zabehnúť tie sa zabehávajú najviac lebo samotný piest má vôlu. :roll:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#69 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 5:16 pm

VLADY napísal:Ja by som skúsil dať dole hlavu a pozreť ako ten valec vypadá zvnútra, ale ide o to že ak by bol dokatovaný tak krúžky nepomôžu...Takže ak máš pocit že to ide lepšie ako predtým tak to asi bude lepšie nebabrať.A samozrejme že aj samotné krúžky sa musia zabehnúť tie sa zabehávajú najviac lebo samotný piest má vôlu. :roll:
no a kedze je skuter v zaruke a ja sa do takej techniky (zatial) vobec nevyznam, nebudem ho vobec rozoberat :wink:

a ja nemam pocit, ze to ide lepsie, ja VIEM, ze to ide lepsie, pretoze ze na rovinke, kde som predtym dostal rucicku tachometra na 55km/h, tam dnes dostanem rucicku na 65km/h v oboch smeroch, teda vplyv vetra vylucujem :D

ako dlho by si zabiehal tie kruzky?
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

scrat

#70 Príspevok od užívateľa scrat » Št Aug 17, 2006 5:22 pm

THeBaNDiT napísal:
scrat napísal:Ja som tiež svoje JL nezabehával ale už po 150km som ho odblokol a odvtedy mu nakladám čo sa doň zmestí, respektíve čo sa dá z neho vymáčknuť a doteraz som s ním nemal žiaden problém, ide jak hodinky, olej nepapá, nič nehrkoce, výkon stále konštantný
jazdis bezne v kopcoch a pripadne aj so spolujazdcom (dokopy 150kg)?
Bývam v jednej z navyššie položených častí BA, takže každý deň dusím kopce z centra na najvyššiu časť Kramárov. No a skoro 2/3 najazdených kilometrov robím s frajerkou.

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#71 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 5:53 pm

scrat napísal:
THeBaNDiT napísal: jazdis bezne v kopcoch a pripadne aj so spolujazdcom (dokopy 150kg)?
Bývam v jednej z navyššie položených častí BA, takže každý deň dusím kopce z centra na najvyššiu časť Kramárov. No a skoro 2/3 najazdených kilometrov robím s frajerkou.
Ja som dal svojho Matrixa odblokovat po 300km, dovtedy som ho setril podla manualu, max. 35km/h (ale bola to muka, sak to poniektori poznate). Po odblokovani sa mi od mechanika dostalo rady, ze to nemam setrit, ale naopak vytacat, aby to nezlenivelo... tak som jazdil, co to dalo (teda okrem jazdy z kopca, predsalen dupat na nezabehnutom motore vysoke otacky a 75-80km/h na tachometri, to by mu velmi dobre nerobilo) No a ked som mal 1300km, zadovazil som si druhu prilbu, aby sa mohol zviest aj spolujazdec... no a na prvej jazde so spolujazdcom cestou domov kopcami a dolinkami (asi po 15km cesty) to skapalo, zadrelo sa...

Ja by som to videl v malej (resp. po odblokovani nemenenej) tryske, a nie v tom, ze som to pucil nezabehnute po kopcoch... alebo by to pripadne mohlo byt v tych piestnych kruzkoch, ze napriklad boli od novosti poskodene resp. vadne, lebo ako hovorim, pred ich vymenou to dalo maximalne 55km/h, a teraz to ide na tych istych miestach 65km/h.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
kika
skútrista
skútrista
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Pi Mar 03, 2006 6:12 pm
Skúter: Gilera Runner 125 ST
Bydlisko: Bratislava

#72 Príspevok od užívateľa kika » Št Aug 17, 2006 6:16 pm

a nemyslis ze chyba mohla nastat aj tym ze si to po 300km uz dal odblokovat?a pojem vytacat podla mna neznamena nakladat plny kotol ale obcas dat do vyssich otacok.ale sak ho posetri do tych 2000km a potom uvidis, verim ze matrix uz bude jazdit :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#73 Príspevok od užívateľa theruck » Št Aug 17, 2006 6:41 pm

nesetri to sak je to v zaruke ked ho budes teraz setrit po zaruke mu buddes nakladat? sak to je chore

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#74 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 17, 2006 6:55 pm

kika napísal:a nemyslis ze chyba mohla nastat aj tym ze si to po 300km uz dal odblokovat?a pojem vytacat podla mna neznamena nakladat plny kotol ale obcas dat do vyssich otacok.ale sak ho posetri do tych 2000km a potom uvidis, verim ze matrix uz bude jazdit :wink:
theruck napísal:nesetri to sak je to v zaruke ked ho budes teraz setrit po zaruke mu buddes nakladat? sak to je chore

Paci sa mi, ako sa vase nazory rozchadzaju... :wink:

kika: Dal som to odblokovat po 300km, ale aj tak som to potom este trochu setril... az od nejakych 700-800km som uz jazdil vzdy, co to da... (ale vzdy sam, nebola druha prilba) Zastavam nazor, ze tie motory a skutre su konstruovane na vyssie rychlosti, nez 45km/h, a ze su zablokovane len kvoli legislative EU. Inac neviem, preco by kdejake Kymco ci Yuki malo na tachometri 120 az 140, ked by malo byt konstrukcne riesene na 45km/h. A nehovorte mi, ze na Felicii je tiez na tachac ciachovany do 200km/h a da to 145km/h, pretoze ak by to s tymi skutrami bolo tak, ciachovanie by koncilo na 55-60km/h.

theruck: Teraz to este budem chvilu setrit, dva tyzdne setrnej jazdy ma nezabiju, potom budem tomu znova nakladat, kolko to da, ved je to od toho, aby to jazdilo, nie? A ak dodrziavam, co sa pise v navode a nezasahujem do motorky, zaruka plati, takze ak sa to pokazi znova, pekne krasne budem reklamovat... no fakt kym sa tie piestne kruzky nezabehnu, nebudem to silou mocou pucit do kopca...

a este kike: Nemam otackomer, takze neviem, kedy je vo vyssich otackach... ocividne (alebo teda uchoslysne) je vo vysokych otackach, ked idem plnym plynom z kopca a tomu sa vyhybam... ale da sa ist so skutrom v neprijatelne vysokych otackach aj na rovinke? Ja proste jazdim (aj ked momentalne nie) plny kotol, teda plny plyn, az na jazdy z kopca, tam idem 70km/h maximalne (vzhladom na rovinkovu maximalku 65km/h)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
kika
skútrista
skútrista
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Pi Mar 03, 2006 6:12 pm
Skúter: Gilera Runner 125 ST
Bydlisko: Bratislava

#75 Príspevok od užívateľa kika » Št Aug 17, 2006 7:06 pm

vyssie otacky znamena ze mu viac nalozis, ale ako si teraz pisal ze si ho do tych 600km setril tak to by malo stacit, lebo ja som ho mala dost dlho zablokovaneho, ale to preto ze som nevedela zohnat sadu na odblokovanie :D
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"