moj Keeway Matrix 50

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#76 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Aug 17, 2006 8:42 pm

Ja som si predchádzajúceho odblokol po asi 500km a jazdilo sa s ním na plný kotel po meste asi 6000 a jak dopadol a tiež neviem prečo alebo začo ale mazanie bolo OK a krúžka ohoblované príšerne...skrátka sa kúsol a parádne a švagor býva na Dlhých dieloch a to je riadny kopec....Ale ako to tu dakto písal: od Francúza len bagetu!!!!????
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#77 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Pi Aug 18, 2006 2:14 pm

Dnes som si chcel skontrolovat farbu sviecky, ci nahodou nie je chudobna zmes, a ze preto mi to mozno dava tych 65km/h, a predstavte si, ani za pana nemozem tu sviecku povolit! No nic, nazbieram sily a pokusim sa o to znova...

Ina zalezitost sa mi podarila s klucikmi, co som pri kupe dostal ku skutru. Dostal som totiz dva kluce s dialkovym ovladanim, dalej dva klasicke kluce a dva kluce od kufra... Predavac mi pri kupe povedal, ze v spinacej skrinke mam pouzivat radsej klasicky kluc, lebo ten, co je na dialkovom ovladani, moze mat tendenciu vibraciami pri jazde sa rozobrat (resp. ze by sa skrutka drziaca cepel v dialkovom ovladaci vibraciami uvolnila, ta cast s dialkovym ovladanim by jednoducho odpadla a samotna cepel kluca by ostala v spinacej skrinke). Tak som teda pouzival klasicky klucik a dialkac nosil pri nom ako privesok. A dnes som zistil, ze tie kluce dialkoveho ovladania ani nesedia so skutrom!!! Doslova ma inac tie zubky! Prikladam foto:

Obrázok

Neviem, bud som prekliaty, alebo je vsetko na tomto svete nespravne... :evil:
Naposledy upravil/-a THeBaNDiT v Pi Aug 18, 2006 2:41 pm, upravené celkom 1 krát.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#78 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Aug 18, 2006 2:22 pm

nie si prekliaty to je ta cena za tu cenu :)

geetee

#79 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Aug 18, 2006 2:49 pm

THeBaNDiT napísal:Ina zalezitost sa mi podarila s klucikmi, co som pri kupe dostal ku skutru. Dostal som totiz dva kluce s dialkovym ovladanim, dalej dva klasicke kluce a dva kluce od kufra... Predavac mi pri kupe povedal, ze v spinacej skrinke mam pouzivat radsej klasicky kluc, lebo ten, co je na dialkovom ovladani, moze mat tendenciu vibraciami pri jazde sa rozobrat (resp. ze by sa skrutka drziaca cepel v dialkovom ovladaci vibraciami uvolnila, ta cast s dialkovym ovladanim by jednoducho odpadla a samotna cepel kluca by ostala v spinacej skrinke). Tak som teda pouzival klasicky klucik a dialkac nosil pri nom ako privesok. A dnes som zistil, ze tie kluce dialkoveho ovladania ani nesedia so skutrom!!! Doslova ma inac tie zubky! Prikladam foto:

Neviem, bud som prekliaty, alebo je vsetko na tomto svete nespravne... :evil:
sa spýtaj predajcu či nemá niekto s focusom, alebo matrixom podobný problém, a si vymente klúčiky, asi ich niekto pomiešal, lebo spolu su od kufríka, spolu dialkove a spolu tie dva obyčajné, ale dohromady niesú spojené

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#80 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Pi Aug 18, 2006 2:54 pm

geetee napísal:
THeBaNDiT napísal:Ina zalezitost sa mi podarila s klucikmi, co som pri kupe dostal ku skutru. Dostal som totiz dva kluce s dialkovym ovladanim, dalej dva klasicke kluce a dva kluce od kufra... Predavac mi pri kupe povedal, ze v spinacej skrinke mam pouzivat radsej klasicky kluc, lebo ten, co je na dialkovom ovladani, moze mat tendenciu vibraciami pri jazde sa rozobrat (resp. ze by sa skrutka drziaca cepel v dialkovom ovladaci vibraciami uvolnila, ta cast s dialkovym ovladanim by jednoducho odpadla a samotna cepel kluca by ostala v spinacej skrinke). Tak som teda pouzival klasicky klucik a dialkac nosil pri nom ako privesok. A dnes som zistil, ze tie kluce dialkoveho ovladania ani nesedia so skutrom!!! Doslova ma inac tie zubky! Prikladam foto:

Neviem, bud som prekliaty, alebo je vsetko na tomto svete nespravne... :evil:
sa spýtaj predajcu či nemá niekto s focusom, alebo matrixom podobný problém, a si vymente klúčiky, asi ich niekto pomiešal, lebo spolu su od kufríka, spolu dialkove a spolu tie dva obyčajné, ale dohromady niesú spojené
No ano, mozno ich niekto zamiesal, ale ide o to, ze ten dialkovy funguje na moj alarm, ale jeho cepel na moj skuter nepasuje... zamiesanie by bolo v takom pripade mozne, iba ak by sa ten dialkovy s tym alarmom dal zosynchronizovat a teda ze mi zosynchronizovali kluce, ktore neboli k mojmu skutru...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#81 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Aug 18, 2006 3:03 pm

z toho mi logicky vyplyva ze so svojim alarmom odalarmuje cudzi skuter resp ze so svojimi klucmi niekmu nastartuje skuter. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#82 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Pi Aug 18, 2006 3:10 pm

theruck napísal:z toho mi logicky vyplyva ze so svojim alarmom odalarmuje cudzi skuter resp ze so svojimi klucmi niekmu nastartuje skuter. :lol:
No je to tak, ze s dialkovymi klucmi, ktore som dostal k skutru, ovladam SVOJ skuter (zapinam a vypinam alarm, startujem a i.), ale ich samotna cepel patri ocividne k inemu skutru...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"