chrchlajuci skuter (Keeway Focus)

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

chrchlajuci skuter (Keeway Focus)

#1 Príspevok od užívateľa Stando » Št Aug 10, 2006 11:42 am

Ahojte, mam na skute cca 550km, cerstvo je odblokovany, avsak uz ked som odchadzal zo servisu tak mi motor na nizkych otackach len chrchlal a netahal, ked sa zohrial uz to bolo ok. Druha vec po odblokovani je ze hocikedy za jazdy mi trhne motor, ako keby nestihalo palivo... Da sa na karburatore nieco nastavit?

Kym som ho nedal odblokovat tak ziadne chrchlanie ani za studena a ani poskakovanie som nemal :(
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#2 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Aug 10, 2006 4:02 pm

:shock: Asi nby nebolo odveci trocha pridať volnobeh ale po zohriati to už ide normálne??
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Jája
chodec
chodec
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Aug 01, 2006 11:04 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: momentálně Brno - CZ
Kontaktovať užívateľa:

#3 Príspevok od užívateľa Jája » Št Aug 10, 2006 11:21 pm

Neuraz se, ale rada ode me zni: Hod to ze skaly a kup si poradny scoot... 8)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
kika
skútrista
skútrista
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Pi Mar 03, 2006 6:12 pm
Skúter: Gilera Runner 125 ST
Bydlisko: Bratislava

#4 Príspevok od užívateľa kika » Št Aug 10, 2006 11:30 pm

a to si zo servisu hned vystartoval alebo si ho nechal aj trochu na volnobeh zohriat?a to trhanie je caste?lebo mne to obcas tiez trhne, ale max. raz-dva razy a to do prvych 2km, potom uz nie a nerobi mi to vzdy, takze to neriesim :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#5 Príspevok od užívateľa lil_b » Št Aug 10, 2006 11:31 pm

to tzv trhanie za studena je že motor ešte nema prevadzkou teplotu a nie pokažde vyhorí zmes.. takže tu škutá :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

#6 Príspevok od užívateľa Stando » Pi Aug 11, 2006 2:52 pm

Takze zasiel som do servisu a nakoniec mi vraj nefungoval sitic ;-)
Samozrejme na pockanie mi v zaruke vymenili novy, tak som zvedavy ked vychladne... :gt2:
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

#7 Príspevok od užívateľa Stando » Pi Aug 11, 2006 3:01 pm

Jája napísal:Neuraz se, ale rada ode me zni: Hod to ze skaly a kup si poradny scoot... 8)
Samozrejme sa neurazim, v niecom mas urcite pravdu, ale moj Focusik nie je zrovna najlacnejsia cenova relacia ako Adams Moto, alebo YAMASAKI (videl som to raz v Metre no poviem, kua, kua)... Ale ked raz vyrastiem, tak si urcite poriadny scoot kupim :-)

Viezol som sa aj na nejakom stvortakte asi Kymco Agility - ale to nemalo v sebe ziadny zivot a zachytaval som kolenami o korman. Potom som mal vo vyhlade rakusko-taiwansky CPI Olivier, ale vraj je problem so akymkolvek servisom... A nakoniec padol mi do oka cerveny Focusik, no proste asi laska na prvy pohlad - no a co ze ma sikme oci :lol: ...Nechal som sa zviest...
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

scrat

#8 Príspevok od užívateľa scrat » Pi Aug 11, 2006 6:02 pm

Stando napísal:
Jája napísal:Neuraz se, ale rada ode me zni: Hod to ze skaly a kup si poradny scoot... 8)
Samozrejme sa neurazim, v niecom mas urcite pravdu, ale moj Focusik nie je zrovna najlacnejsia cenova relacia ako Adams Moto, alebo YAMASAKI (videl som to raz v Metre no poviem, kua, kua)... Ale ked raz vyrastiem, tak si urcite poriadny scoot kupim :-)

Viezol som sa aj na nejakom stvortakte asi Kymco Agility - ale to nemalo v sebe ziadny zivot a zachytaval som kolenami o korman. Potom som mal vo vyhlade rakusko-taiwansky CPI Olivier, ale vraj je problem so akymkolvek servisom... A nakoniec padol mi do oka cerveny Focusik, no proste asi laska na prvy pohlad - no a co ze ma sikme oci :lol: ...Nechal som sa zviest...
Jasné!!! Hlavne, že máš rovnaké plasty a motor ako Yuki Whip, CPI, Kentoya a boh vie ešte čo, ale pre teba znamená kvalita asi to, že ti na rozdiel od adams moto poskladajú plasty s nerez šróbikmi a na kryt varia vyrazia nápis Keeway...

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#9 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Aug 12, 2006 4:45 pm

scrat napísal:
Stando napísal: Samozrejme sa neurazim, v niecom mas urcite pravdu, ale moj Focusik nie je zrovna najlacnejsia cenova relacia ako Adams Moto, alebo YAMASAKI (videl som to raz v Metre no poviem, kua, kua)... Ale ked raz vyrastiem, tak si urcite poriadny scoot kupim :-)

Viezol som sa aj na nejakom stvortakte asi Kymco Agility - ale to nemalo v sebe ziadny zivot a zachytaval som kolenami o korman. Potom som mal vo vyhlade rakusko-taiwansky CPI Olivier, ale vraj je problem so akymkolvek servisom... A nakoniec padol mi do oka cerveny Focusik, no proste asi laska na prvy pohlad - no a co ze ma sikme oci :lol: ...Nechal som sa zviest...
Jasné!!! Hlavne, že máš rovnaké plasty a motor ako Yuki Whip, CPI, Kentoya a boh vie ešte čo, ale pre teba znamená kvalita asi to, že ti na rozdiel od adams moto poskladajú plasty s nerez šróbikmi a na kryt varia vyrazia nápis Keeway...
Scrat, ak mame byt dosledni, tak Stando napisal, ze Fokus nepatri do najlacnejsej cenovej relacie ako ine a nie, ze je kvalitativne na urovni Aprilie a pod. Ja mam Matrixa a tiez si myslim, ze rozdiel v cene niekde zohladneny byt musi... je rozdiel kupit si skuter za 50 litrov alebo za 25 litrov.

Standa reagoval na dost blbu radu Jaju...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Jája
chodec
chodec
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Aug 01, 2006 11:04 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: momentálně Brno - CZ
Kontaktovať užívateľa:

#10 Príspevok od užívateľa Jája » So Aug 12, 2006 11:50 pm

Scrat, ak mame byt dosledni, tak Stando napisal, ze Fokus nepatri do najlacnejsej cenovej relacie ako ine a nie, ze je kvalitativne na urovni Aprilie a pod. Ja mam Matrixa a tiez si myslim, ze rozdiel v cene niekde zohladneny byt musi... je rozdiel kupit si skuter za 50 litrov alebo za 25 litrov.

Standa reagoval na dost blbu radu Jaju...[/quote]

Nemyslim si, ale nebudu se tu dohadovat. Mame kazdy jiny nazor. Ja proste cinsky skutry nemam v oblibe... A s temi penezi: Nemusis si za 50 kupovat novy skutr - cinsky, ale klidne za tech 25-30 nejaky ojety, ale poradny... Tot vse a koncim tuto diskuzi... :salute: 8)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

#11 Príspevok od užívateľa Stando » Ut Aug 15, 2006 12:04 pm

Sorry, ale debata sa rozbehla dost blbym smerom.

Ja uznavam ze nie je scoot ako scoot, ale je rozdiel aj medzi cinou (keeway) a cinskou cinou(yamasaki, adams moto)... Staci si pozriet plasty, disky, atd, atd... Ja som xcel novy scoot (kvoli zaruke) a investicia cca 50tis sa mi nezda dolna cenova... 8)

Druha vec je design, za co sa focusik myslim nemusi hanbit, ale zase je to vec nazoru...
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

geetee

#12 Príspevok od užívateľa geetee » Ut Aug 15, 2006 12:59 pm

Stando napísal:Sorry, ale debata sa rozbehla dost blbym smerom.

Ja uznavam ze nie je scoot ako scoot, ale je rozdiel aj medzi cinou (keeway) a cinskou cinou(yamasaki, adams moto)... Staci si pozriet plasty, disky, atd, atd... Ja som xcel novy scoot (kvoli zaruke) a investicia cca 50tis sa mi nezda dolna cenova... 8)

Druha vec je design, za co sa focusik myslim nemusi hanbit, ale zase je to vec nazoru...
jj

pampalini

#13 Príspevok od užívateľa pampalini » Ut Aug 15, 2006 2:50 pm

Stando napísal:
Jája napísal:Neuraz se, ale rada ode me zni: Hod to ze skaly a kup si poradny scoot... 8)
Samozrejme sa neurazim, v niecom mas urcite pravdu, ale moj Focusik nie je zrovna najlacnejsia cenova relacia ako Adams Moto, alebo YAMASAKI (videl som to raz v Metre no poviem, kua, kua)... Ale ked raz vyrastiem, tak si urcite poriadny scoot kupim :-)

Viezol som sa aj na nejakom stvortakte asi Kymco Agility - ale to nemalo v sebe ziadny zivot a zachytaval som kolenami o korman. Potom som mal vo vyhlade rakusko-taiwansky CPI Olivier, ale vraj je problem so akymkolvek servisom... A nakoniec padol mi do oka cerveny Focusik, no proste asi laska na prvy pohlad - no a co ze ma sikme oci :lol: ...Nechal som sa zviest...
Môžem sa ťa spýtať, odkiaľ máš, že na CPI je problém so servisom, kamarát si ho chce kúpyť a rád by som mu poradil čo najlepšie. Vopred díkes.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#14 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Aug 15, 2006 2:58 pm

na kazdy skuter je problem so servisom

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

#15 Príspevok od užívateľa Stando » Ut Aug 15, 2006 3:10 pm

pampalini napísal:
Stando napísal: Samozrejme sa neurazim, v niecom mas urcite pravdu, ale moj Focusik nie je zrovna najlacnejsia cenova relacia ako Adams Moto, alebo YAMASAKI (videl som to raz v Metre no poviem, kua, kua)... Ale ked raz vyrastiem, tak si urcite poriadny scoot kupim :-)

Viezol som sa aj na nejakom stvortakte asi Kymco Agility - ale to nemalo v sebe ziadny zivot a zachytaval som kolenami o korman. Potom som mal vo vyhlade rakusko-taiwansky CPI Olivier, ale vraj je problem so akymkolvek servisom... A nakoniec padol mi do oka cerveny Focusik, no proste asi laska na prvy pohlad - no a co ze ma sikme oci :lol: ...Nechal som sa zviest...
Môžem sa ťa spýtať, odkiaľ máš, že na CPI je problém so servisom, kamarát si ho chce kúpyť a rád by som mu poradil čo najlepšie. Vopred díkes.
Obvolaval som predajcov. Jeden v Ba mi vravel ze maju buraneho oliviera a uz niekolko mesiacov cakaju na prednu vidlicu, dodacie doby su neskutocne dlhe a suciastky o dost drahsie ako na ine bezne dostupne scooty... V jednej predajni som mal vyhliadnuteho modreho Oliviera City a v predajni mali robit aj servis a do pol jula predali 1ks. Takze nevedeli ani ako je to naisto z odblokovanim, lebo to vlastne este nerobili... atd, atd...

Na druhej strane som videl tabulku predajnosti scootov za 2005 (Svet motocyklov 11/2005) a viedol to s prehladom Adams moto, CPI tam bolo par kusov... Mozem niekedy oskenovat a prihodit do fora :-)
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#16 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Aug 15, 2006 3:29 pm

Stando napísal:
pampalini napísal: Môžem sa ťa spýtať, odkiaľ máš, že na CPI je problém so servisom, kamarát si ho chce kúpyť a rád by som mu poradil čo najlepšie. Vopred díkes.
Obvolaval som predajcov. Jeden v Ba mi vravel ze maju buraneho oliviera a uz niekolko mesiacov cakaju na prednu vidlicu, dodacie doby su neskutocne dlhe a suciastky o dost drahsie ako na ine bezne dostupne scooty... V jednej predajni som mal vyhliadnuteho modreho Oliviera City a v predajni mali robit aj servis a do pol jula predali 1ks. Takze nevedeli ani ako je to naisto z odblokovanim, lebo to vlastne este nerobili... atd, atd...

Na druhej strane som videl tabulku predajnosti scootov za 2005 (Svet motocyklov 11/2005) a viedol to s prehladom Adams moto, CPI tam bolo par kusov... Mozem niekedy oskenovat a prihodit do fora :-)
jj, oskenuj a hod to sem, to by ma zaujimalo :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Jája
chodec
chodec
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Aug 01, 2006 11:04 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: momentálně Brno - CZ
Kontaktovať užívateľa:

#17 Príspevok od užívateľa Jája » Ut Aug 15, 2006 3:54 pm

Ciny muzes ladit jak chces, ale poradne to nepojede nikdy... a to je fakt... A jak to vim?? Protoze scootland.cz je meho pritele... a mame par znamych co meli cinu, byli radi ze se ji zbavili a ted jezdi na poradnym skutru. Nemuzou si to vynachvalit. Ano, ciny jsou pekne na pohled, ale to je asi tak vsechno co muzou nabidnout...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#18 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Aug 15, 2006 3:57 pm

ty si nejaka zaujata :) a prilievas olej do ohna :)

Užívateľov profilový obrázok
Jája
chodec
chodec
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Aug 01, 2006 11:04 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: momentálně Brno - CZ
Kontaktovať užívateľa:

#19 Príspevok od užívateľa Jája » Ut Aug 15, 2006 4:00 pm

theruck napísal:ty si nejaka zaujata :) a prilievas olej do ohna :)
Zaujata bohuzel nejsem, jen tu rikam tak jak to je, tim padem si nemyslim, ze liju olej do ohne... Ano, nekteri jsou s cinama spokojeni, ale neni jich mnoho... A uprimne uz me tahle debata nebavi... Je to porad dokola
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#20 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Aug 15, 2006 4:12 pm

Pozrite sa, ja som si kupil Keeway Matrix a bol som s nim vcelku spokojny (kym sa nezadrel, ale to riesim inde). A ked uz cinana mam, a som s nim spokojny, tak ho obhajujem. Ak by bola moznost kupit nejakeho noveho europana alebo japonca do 50tisic (slovenskych), tak sa vozim na nom.

Tato debata tu vsak vzdy bude, tak bude lepsie, ak sa k tomu nebudeme vyjadrovat, ale riesit problem, ktory tu niekto nastoli...

peace
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#21 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Aug 15, 2006 4:16 pm

ale preco si davas podmienku ze noveho? mal si si dat podmienku kvalitneho a za 50 kupis jazdeneho aeroxa len take fukoty :)
mas sice noveho a v zaruke ale vidis mas zadrete je sezona a ty chodis pesi :fucyc:

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Aug 15, 2006 5:22 pm

ako vacsina vie sedlam mopedika hero puch...4 roky som si myslel ake je to delo...sundal som na top speed vacsinu ciny (tento zazrak je made in india)...vzhladovo nic moc...spracovanie o nicom,nahovno brzdy...ale uvedomil som si to az ked som sa zviezol na poriadnom skutry...od vtedy som zistil aky je to crep (oproti europskym scootom)...takze aj cinu chvalia vacsinou ty co sa nezviezli na dacom poriadnom...ale netvrdim ze cina je uplne na nic...pre niekoho je vhodnejsia cina...aj domaci kutil si prijde na svoje a ty co jazdia len vykendovo mozno ani nikdy poruchu nezaziju ked za 10rokov nabehaju 5000km a potom im ho zrusi nejaka plechovka...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

pampalini

#23 Príspevok od užívateľa pampalini » St Aug 16, 2006 7:10 am

Stando napísal:
pampalini napísal: Môžem sa ťa spýtať, odkiaľ máš, že na CPI je problém so servisom, kamarát si ho chce kúpyť a rád by som mu poradil čo najlepšie. Vopred díkes.
Obvolaval som predajcov. Jeden v Ba mi vravel ze maju buraneho oliviera a uz niekolko mesiacov cakaju na prednu vidlicu, dodacie doby su neskutocne dlhe a suciastky o dost drahsie ako na ine bezne dostupne scooty... V jednej predajni som mal vyhliadnuteho modreho Oliviera City a v predajni mali robit aj servis a do pol jula predali 1ks. Takze nevedeli ani ako je to naisto z odblokovanim, lebo to vlastne este nerobili... atd, atd...

Na druhej strane som videl tabulku predajnosti scootov za 2005 (Svet motocyklov 11/2005) a viedol to s prehladom Adams moto, CPI tam bolo par kusov... Mozem niekedy oskenovat a prihodit do fora :-)
pokiaľ dobre viem, v roku 2005 na Slovensku oficiálny predajca CPI nebol, a k téme Adamsu by som sa asi radšej nevyjadroval, ale teším sa na tohtoročnú štatistiku a ich predaných 1200 skútrov. Nechcel by som niekomu prihrievať polievočku, to určite nie, ale neschopnosť jedného predajcu neznamená nezabezpečený servis na celú značku

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

#24 Príspevok od užívateľa Stando » St Aug 16, 2006 8:48 am

pampalini napísal: pokiaľ dobre viem, v roku 2005 na Slovensku oficiálny predajca CPI nebol, a k téme Adamsu by som sa asi radšej nevyjadroval, ale teším sa na tohtoročnú štatistiku a ich predaných 1200 skútrov. Nechcel by som niekomu prihrievať polievočku, to určite nie, ale neschopnosť jedného predajcu neznamená nezabezpečený servis na celú značku
Nesudim znacku, ale neviem ci je niekto taky ze by utekal za kazdou novinkou co pride na slovensko a nezistoval si ci bude zabezpeceny servis a ako... Obvolal som niekolkych predajcov CPI, avsak ma nepresvedcili... Pricom CPI Olivier vychadzal cca tie iste bubaky ako Keeway. Ja som si chcel scoot doniest z nemecka este pred 6-7 rokmi - u nas sa predavali akurat tak Korada a babety. Ale odradilo ma dat za scoot 3000 mariek a chodit po suciastky do nemecka...

S Focusikom som bol na servisnej prehliadke po 500km a trvala cca 50 minut aj s odskrtrenim...

Az na ten sytic :-(
Ten mi vsak vymenili tiez na pockanie... :-)
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

#25 Príspevok od užívateľa Stando » St Aug 16, 2006 8:50 am

theruck napísal:ale preco si davas podmienku ze noveho? mal si si dat podmienku kvalitneho a za 50 kupis jazdeneho aeroxa len take fukoty :)
mas sice noveho a v zaruke ale vidis mas zadrete je sezona a ty chodis pesi :fucyc:
V niecom mas pravdu, ale musis uznat, zee keby niekto nekupil aj noveho, tak by nebolo od koho kupit toho jazdeneho :wink:
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"