Výmena trysky

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Výmena trysky

#1 Príspevok od užívateľa gemini67 » So Jún 29, 2013 8:28 am

Zdravím všetkích skútristov!Tak po dlhšej dobe som tu a hned i z novým skútrom..Chlapi potrebujem poradiť!Včera som od týpka kúpil Peugeot Trekker 307 WRC a ide o to,že tam je namontovaný výfuk Leo Vince Touring a ja teraz neviem,či môžem na tom jazdiť bez obavy o motor,nakoľko ako viem majiteľ tam nemenil trysku.A na nete som sa dočítal,že sa odporúča dať väčšiu o 5%.Inak skútrik má dobrý ťah i výkon,len mám teraz "chrobáka"v hlave,aby som to nezadrel alebo čo!Inak chalan mi vravel aby som si častejšie pozeral sviečku,v akom je stave...A na záver ešte otázočka,čo by sa stalo,keby som tam dal naspäť origo výfuk od Peugeota,či mi výrazne klesne výkon a nebude to mať vplyv na spojkové pružinky,ktoré tam dával údajne tvrdšie...Dakujem za všetky odpovede!Pekný deň!
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
cantor68
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Júl 10, 2012 10:57 am
Skúter: Prodaný. Aktuálně: YAMAHA MT-07 Moto Cage
Bydlisko: Senica

Re: Výmena trysky

#2 Príspevok od užívateľa cantor68 » Ne Jún 30, 2013 12:46 pm

Když tomu moc nerozumíš a jede ti to dobře tak do toho nevrtej a užívej si jízdy. Kontrolu svíčky jak ti doporučil dělej a zjistíš jestli je to ok, tady na foru si najdi jak by měla svíčka vypadat.
Potom začni řešit trysku.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"