malossi multivar sirka

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
misoto
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Pi Júl 04, 2014 9:57 pm
Skúter: CPI Popcorn E2

malossi multivar sirka

#1 Príspevok od užívateľa misoto » Pi Júl 04, 2014 10:11 pm

Ahoj. Po namontovani multivaru som skusal rozne valceky az som si vsimol ze mi to "slniecko" poslozku skrizilo a rozlamalo, dal som novu no na moj udiv som zistil ze ked som maticu dotiahol na trest smrti stale bol vakel polremenice, tak som teda tu restrikcnu podlozku z varia dal na unasac startera (nozneho), potom pritlacnu podlozku a maticu, utiahol a je to OK. Len mi zacalo vydavat cudne zvuky, sem tam klepoce a neviem co to je, vsetko vnitru je ok. Nabehane skoro 9000, multivar tak 300km.

Je to bezny problem ze multivar je uzsi ako seria? Objednal som uz aj ventilvar polremenicu, som zvedavy ako si to sadne.

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: malossi multivar sirka

#2 Príspevok od užívateľa Wasi » So Júl 05, 2014 10:32 am

Vzadu za variom je este podlozka..Nezabudol si ju nedopatrenim nasadit?...u mna bol rozrdiel, multivar mal asi o 1 mm kratsiu tu osku po ktorej klze vario

misoto
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Pi Júl 04, 2014 9:57 pm
Skúter: CPI Popcorn E2

Re: malossi multivar sirka

#3 Príspevok od užívateľa misoto » So Júl 05, 2014 12:18 pm

no za variom som uz nic nevyberal, podlazka sa mi vidi ze tam ani nebola, kamos ju tam mal... musim pozriet ale na bomby som ziadnu podlozku za variom uz nevyberal, a ako pises o 1mm je to cele kratsie, preto som tu restrikcnu podlozku dal pred to ako som uz pisal, je to teda ok? je to pevne tak si myslim ze hej..

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: malossi multivar sirka

#4 Príspevok od užívateľa Wasi » So Júl 05, 2014 1:18 pm

Ja som pouzil povodnu osku a tiez mam podlozku; http://forum.scooter-tuning.sk/viewtopi ... en#p227188
Jazdil som tak 2r., teraz neviem ci tam je alebo nie, chodim v nudzovom rezime :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Variátor spojka a prevody"