Malossi Multivar-Dištančný krúžok

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#1 Príspevok od užívateľa gemini67 » So Feb 15, 2014 12:18 am

Zdravím všetkých skútristov!Potreboval by som poradiť!Dnes mi došiel nový variátor Malossi a mám trošičku problém s plastovým krúžkom,ktorý je v balení.Je označený ako "limiter spacer".Mám ho namontovať ako je na obrázku v manuáli?Na čo vlastne slúži?Na starom variátore som nič také nenašiel!Poradíte mi niekto?
Prílohy
20140214_224351.jpg
20140214_224442.jpg
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
Luthar
motorkár
motorkár
Príspevky: 1992
Dátum registrácie: Ut Aug 03, 2010 11:11 pm
Skúter: Derbi GP1i 250
Bydlisko: Bratislava

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#2 Príspevok od užívateľa Luthar » So Feb 15, 2014 2:23 am

To je restrikcia, ten pekne zahod do kosa a urcite ho tam nedavaj.

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#3 Príspevok od užívateľa rspeed » So Feb 15, 2014 3:26 pm

... kedze mas konstrukcnu rychlost tak tento zazrak ti ju pomoze dodrzat - omedzi maximalku ...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#4 Príspevok od užívateľa VLADY » So Feb 15, 2014 3:55 pm

Presne tak si vyber...
buď to tam dáš a dodržíš literu zákona aj za cenu že budeš v premávke brzda a všetci Ťa budú obiehať aj v meste.... :fool:
Alebo nedáš to tam aj za cenu, že budeš mať zlý pocit že vedome zákon porušuješ....Je to na Tebe ako sa rozhodneš. :unknown:
Ale desať z desiatich scootristov to tam nemá a jazdia veselo bez výčitiek svedomia.... :good:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#5 Príspevok od užívateľa gemini67 » Ne Feb 16, 2014 5:38 pm

Chlapi dík za vaše rady!!!Včera som to zložil (výmena variátora Malossi,nový remeň Malossi,nová predná poloremenica),bol som sa aj odviesť,skúter išiel celkom v pohode,i keď maximálka ledva 70km/hod...a do kopca je to lenivé...Nič moc!No bude to zrejme tým,že mám ešte slepé kolienko na origo výfuku+sanie do karbeca (reštrikcia-také to dlhé gumové kolienko).Chcelo by to pretryskovať!No mám nový problém!Dnes okolo obeda,reku idem sa kúsok previezť a skúter nechcel vôbec naskočiť!Štartoval som to elektricky,bo mám nefunkčnú nakopávačku a bál som sa,že vytučem baterku!Nakoniec asi po 15-tich minútach chytil a tak som šiel...lenže!!!Po zastavení som zistil,že mi tečie palivo zo spodku karbeca!Vykvapkáva dosť razantne popri odkalovacej hadičke,presne v mieste kde je nasunutá na karbec!Keďže som bol už pred mojim bydliskom,tak som karbec hneď i rozobral.Nezistil som nič z toho,čo by bežne spôsobovalo tento problém-plavák sa nezasekáva,hladinu neviem odhadnúť,tesnenia sú v poriadku (i to pod odkalovacím šróbikom),fakt neviem prečo to tečie!Zložil som to a...žiaľ tečie i naďalej!A uvedomil som si,že vlastne preto i nechce po odstavení štartovať...cez noc stratí palivo z karbeca a na druhý deň blbo štartuje,keďže ho musí nasať(naplaviť plavákovú komoru)...Ak sa mýlim ma opravte!Jediné čo ma napadá,že je niekde prasklina na spodnej časti karbeca (je plastová),niekde pri tom "sosáčiku",na ktorý nasúvam prepadovú hadičku...No poviem Vám,ide ma šľak trafiť,že čo za skúter som to kúpil od týpka z tochto fóra!Odchádza mi jedna vec za druhou!Prosím,skúste poradiť čo a ako,čím by to ešte mohlo byť?!To mám kupovať nový karbec za 60€?...
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
Stanleey
motorkár
motorkár
Príspevky: 1037
Dátum registrácie: Ut Sep 11, 2012 4:29 pm
Skúter: Yamaha Aerox R YQ50 & Husqvarna SMR 511
Bydlisko: Okres Skalica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#6 Príspevok od užívateľa Stanleey » Ne Feb 16, 2014 6:11 pm

Máš na dne plavákovej komory výpusť?

Obrázok

Možno sa práve tam odporúčalo tesnenie a benzín Ti z tade vyteká po hadičke von na zem.
U karburátorov značky Gurtner to je celkom bežný jav, že po nejakom roku to tade začne unikať, aj mne sa to stalo. Problém som vyriešil jednoducho, celý vypúšťací ventil som z vonku zalial epoxidom. Síce som ho tak znefunkčnil, ale problém to odstránilo. :wink:

Nevešaj hlavu. Kazia sa aj nové veci!!!
Yamaha Aerox R YQ50
S6 Sport PRO vario
S6 Sport PRO spojka, S6 R/T zvon
S6 PRO Replica
Dellorto PHVB 22, S6 V-Force3, S6 OF

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#7 Príspevok od užívateľa rspeed » Ne Feb 16, 2014 9:16 pm

... tiez som jeden vypustak riesil - akurat tam bol problem z celou kovovou castou lisovanou do vika - tieklo to medzi bakelitom a ventilom - tiez som to lepil ... inak ak to ide cez prepad tak skontroluj ihlovy ventil v plavakovke a benzinovy ventil pod nadrzov ....

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#8 Príspevok od užívateľa gemini67 » Po Feb 17, 2014 12:06 pm

Ahojte!Ja tam na spodku plavákovej komory ten vypúšťací ventil nemám.Mne to vlastne blbne ešte od konca minulého leta,ale to len vždy pár kvapiek cvrklo cez odkalovaciu hadičku,na dekel varia...Teraz po pritiahnutí šróbika,to valí fest!(Rýchlejšie kvapká).Inak plavák aj ihlu som kontroloval,ako som už písal,no neviem vizuálne posúdiť,či je hladina allright!Ale to by to skôr tieklo asi cez ten prepad nie?A ten mám suchý.Znova opakujem,že mi to tečie povedľa uchytenia plastovej hadičky na odkalovači...(na tom výustku,alebo ako to pomenovať).Ráno som šiel na panské a pozrel som len tak bajočko na odstavený skútrik a veru kryt variátora, zasa celý mokrý!Takže by to znovu nechytlo...Nemáte tu chasni niekto na predaj zachovalý karbec z Peugeota? (Gurtner).Niekto čo ladil mašinku a sa mu možno váľa v garáži?Potrebujem taký s automatickým sýtičom...To len ak by náhodou!:-).Díkes!
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#9 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Feb 17, 2014 12:34 pm

guntner chytit a hodit co najdalej...to je karb za trest :)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#10 Príspevok od užívateľa gemini67 » Po Feb 17, 2014 2:20 pm

A aký by si mi poradil Alcatelko?Takže "Gurtňák" nie?Bude to asi čerep...či?Poraď!
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#11 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Feb 17, 2014 2:41 pm

dell orto 17,5ka ideal na seriovy a jemne upraveny motor...akurat zadrhel je v tom ze potrebujes bud sanie zo 100ccm motora alebo redukcnu sadu s tym ze potom je problem nasadit airbox (pezot ma nestastne uchytenie karbu), alebo s6 oversize sanie co je asi najlepsia volba lebo jednou ranou vymenis aj nestatne pezotacke klapky za klasicke :)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#12 Príspevok od užívateľa gemini67 » Po Feb 17, 2014 3:45 pm

Díky za rady!Inak medzi riadkami čítam,že ono celý "Pažout" je nešťastne vyrobený...ale dizajn majú pekný tí frantíkovia...aspoň čosi!:-).No čo už,čo som kúpil to mám (tak mi treba),len sranda,že Viva ktorú som mal predtým bola totálny "držiak",nabehal som na nej bez problémov 25000km a chudák jazdila i na štvorcových valčekoch!:-).A táto mrcha...raz odíde jedno...potom niečo iné...Asi z neho povylievam náplne a zavesím si ho do obývačky na strop,ako to robia zbohatlíci s Harleymi... :Yahoo!:
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#13 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Feb 17, 2014 4:15 pm

No ja myslím že skorej máš asi len smolu....
Vieš to je ako ženy...máloktorá je aj krásna aj dobrá a že šecko spolu bez chyby na100%... :ROFL:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#14 Príspevok od užívateľa gemini67 » Po Feb 17, 2014 4:56 pm

Smolu teda mám Vlady!Dať niečo čo fungovalo preč a kúpiť večne kaziaci sa šrot,síce v peknom obale...!To je ako mi kolega v práci povedal,keď som sa mu sťažoval,že ma bolia "kríže" ale nieje to na mne vidno,že sme ako orech...tiež z vonku nevidieť,že je v nútri hnilý! :ROFL: A inak s tými ženami si zabil!Tam to mám nápodobne! :crazy:
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#15 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Feb 18, 2014 9:23 am

VLADY napísal:No ja myslím že skorej máš asi len smolu....
Vieš to je ako ženy...máloktorá je aj krásna aj dobrá a že šecko spolu bez chyby na100%... :ROFL:
podla toho na co dobra... mozno len nevies ocenit kvality alebo sa zbytocne zameriavas na detaily. kebyze tu nie je monogamia tak by si sa na zeny pozeral inak :)

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#16 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Feb 18, 2014 9:59 am

k pezotu... stare motory boli ako tak v pohode...ked prisoel euro 2 motor uz zacali problemy...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#17 Príspevok od užívateľa PeterZ » Ut Feb 18, 2014 11:43 am

Ja mám Pažouta Vivacity 2006 a ten je pohoda ide ide a ide hoci bol origo setup poriadne prekuchaný ale s láskou a citom :)

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#18 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Feb 18, 2014 11:46 am

ty mas este ten povodny karter pokial sa pamatam :)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#19 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Feb 18, 2014 4:06 pm

theruck napísal:
VLADY napísal:No ja myslím že skorej máš asi len smolu....
Vieš to je ako ženy...máloktorá je aj krásna aj dobrá a že šecko spolu bez chyby na100%... :ROFL:
podla toho na co dobra... mozno len nevies ocenit kvality alebo sa zbytocne zameriavas na detaily. kebyze tu nie je monogamia tak by si sa na zeny pozeral inak :)
Môže byť.....A že arabák ich má 4-5, lebo každá je dobrá v niečom inom....
Univerzálne veci zväčša nefungujú tak dobre ako jednoúčelové....dobre tomu chápem? :pardon:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#20 Príspevok od užívateľa PeterZ » Ut Feb 18, 2014 7:55 pm

alcatelko napísal:ty mas este ten povodny karter pokial sa pamatam :)
áno mám a preto je to stále OK

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#21 Príspevok od užívateľa gemini67 » St Feb 19, 2014 11:13 am

Čaute!Tak pôvodný karter mám snáď i ja na Tekkerovi,však je to ešte starší ročník ako máš Ty Peťo!(2004)...Tú Vivu čo som predal,za tou mi aj slza ukvapla...Ako som už písal,neskutočne spoľahlivý skútrik!Najdlhšiu trasu čo som na ňom absolvoval,bola z PB do Vyhní 300km (Žiar nad Hronom) a nebol to výlet,ale "urovnávanie vzťahu",s jednou mladučkou nevernicou!Ach-jááj! :( .Bolo to koncom leta t.zn. cez deň ešte teplo a v noci kosa ako na Sahare!Pekne ma vykosilo!A to mi došiel ešte okolo štvrtej hodiny nadránom,zhruba 35km pred domovom benzín!Tak pekne tlačená až domov! :ROFL: ."Užil" som si to!Chlapi,nemáte tu niekto ten nešťastný karbec,žeby som ho vymenil?Nezostal niekomu po prestavbe?Ja nechcem do toho furt vrážať "love",však to už som za tie prachy mohol mať maxiskútra,či staršie endurko! :cry:
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#22 Príspevok od užívateľa VLADY » St Feb 19, 2014 4:14 pm

Už si na to prišiel, že maxíka si mohol mať :pardon: , ja to furt tvrdím, malý scooter je vo väčšine prípadov len nutnosť z dôvodu veku a obmedzeného VP ....A zvyčajne len prestupná stanica na niečo, čo splní stupňujúce sa nároky majiteľa lepšie, jak malé krpaté upišťané smradlavé poldeco...má aj svoje výhody to nepopieram.
Ale zas hocijaký maxiscooter by nebol by taký krásavec jak ten Pežotko...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#23 Príspevok od užívateľa dreamer » St Feb 19, 2014 8:08 pm

@Vlady: Neda sa to zovseobecnit. Je milion dovodov preco ludia robia to ci ono, alebo preco jazdia na skutri ci na velkej moto. Ja napriklad presadam z litroveho cestneho endura na 300ccm skuter. Preco? A preco nie? Menia sa moje aktualne potreby a vyuzitie, tak prezbrojujem na to co viac a lepsie vyuzijem. Neskor mozno pojdem este dalej, vzdy ma totiz lakala napr. taka PX150 ;) Tym chcem povedat len tolko, ze posun nemusi vzdy znamenat len smerom k vyssiemu objemu. Zalezi aj na tom v akom stadiu vyvoja sa prave nachadzas ;)
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#24 Príspevok od užívateľa VLADY » St Feb 19, 2014 8:49 pm

Zovšeobecniť isto nie ....Ja len že väčšina ľudí pchá do poldecákov strašné prachy v nádeji že to bude OK, a porovnatelne jazdiť ako niečo väčšie, a až časom na to prídu že je to blbosť . Je to dobré len ako vozítko pre rožky do obchodu .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
gemini67
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pi Sep 04, 2009 3:12 pm
Skúter: peugeot tkr 50 307 wrc
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Malossi Multivar-Dištančný krúžok

#25 Príspevok od užívateľa gemini67 » Št Feb 20, 2014 9:07 am

Obaja nadomnou máte chlapi kus pravdy!Ja som ešte litrové endurko nevyskúšal a tak je to môj veľký sen!(pozri obrázok).Láka mo totiž spoznávať diaľky na niečom podobnom...Ale spomeniem ešte jeden nemenej podstatný atribút...peniaze!Tá "sranda" na obrázku stojí toľko,žeby už aj fajn autíčko za to bolo...Na to by mi žiaľ nestačilo ani ladvinu predať! :x .Takže každý v rámci možností.A tak vrážam do malého "rožkopresúvača",len aby to šlo,aby som tie rohlíky domov doviezol!Takže "netuním",ale kupujem tie isté veci aby to už konečne šlapalo...A to ma na tom najviac serie!Veď uznajte-cena skútra bola 1000€ a vrazil som do toho (zatiaľ) 200€!Taký Peugeot Satelis 125 (starší),už mohol byť!Nuž kupoval som mačku vo vreci...Ale chcem už čosi väčšie konečne na staré kolená,bo už mám do sto kíl a "pažrút" sa už do kopčeka zadýchava! :%) .P.S.:Ten levík na prednej kapotáži je v mojom prípade veľmi výstižný-taký žrút peňazí!...A na záver k téme ktorú som tu založil (až ma admin nezožerie,že tu píšem všelijaké hovädiny),objednal som dnes od akéhosi týpka jazdený karbec,tak som zvedavý...Dúfam,že už potom na tie "rožky" vyrazím! 8) .
Prílohy
r1200gs_adventure.jpg
Peugeot Trekker 307 WRC.Na začiatku:Babettu 210,Simson Enduro 50,MZ-150,Manet Corado,Peugeot Vivacity 50,Peugeot Speedfight 50.

Napísať odpoveď

Návrat na "Variátor spojka a prevody"