elektrika

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
frantisek290
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 361
Dátum registrácie: Ne Jún 14, 2009 6:00 pm
Skúter: Malaguti F12 LC
Bydlisko: Námestovo

elektrika

#1 Príspevok od užívateľa frantisek290 » So Apr 19, 2014 3:32 pm

zdravim pani chcel by som radu schemu alebo nieco coho sa drzat pri robeni elektriky totiz tam teraz nieje ziadna a ja tam chcem spravit cisto len nevyhnutnu elektriku pre bezanie motora .. kupil som novy stator zmerany vsetko je okay poskladal som cdi podla jednej schemy co boala sem na fore vyzera ze to je ok ale iskru nie a nie hodit cievku som pouzil zo skody 1203 ide len o docasne vyskusanie kym pride druha .. aj som skusal merat .. meranie som vykonaval tak ze som tocil stator vrtackou naplno (neviem kolko otacok) zo statora do cdi + som nameral 80v striedavych co je v poriadku ale nesedel mi malinko impulz senzor tam som nameral maximalne 0,5v vecsinou 0,2-0,4 neviem ci to je okay ale odpor ma spravny 140ohm a je to nove tak by to malo byt dobre dalej som meral vystup z cdi na indukcnu naprazdno bez zataze bolo tam 30v co by malo byt tiez dobre si myslim a dalej sa uz neviem pohnut vedel by mi niekto zobrat to cdi a vyskusat na svojom skutry? ... ako zapojim cievku z 1203 su tam 2kontakty 1 ma ist priamo+ a druhy ide na kondenzator pri rozdelovaci u auta, je potom v poriadku ked to na skutry zapojim tak ze +dam to iste ako do cdi cize okolo 80v striedavych a to druhe dam jednoducho s cdi? ... alebo mam dat tu cievku na baterku na stalych 12 ? vyzna sa niekto vtom ?
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Elektro"