Strana 1 z 1

Skapína pri zložení zo stojanu alebo pri sadnutí na skúter

Napísané: Ne Okt 07, 2012 9:25 am
od užívateľa henry
Mám problém s Aprilia 70cm3 Ditech, skúter naštartujem na stojane, ked ho zložím skape, naštartujem znova na zemi chytí na prvý krát sadnem si a skape.Na stojane ked stojí a je naštartovaný v pohode pridávam plyn a motor bez problémov funguje. Dakujem za rady

Re: Skapína pri zložení zo stojanu alebo pri sadnutí na skút

Napísané: Ne Okt 07, 2012 3:08 pm
od užívateľa theruck
kabel k sviecke skontroluj pripadne nejaky skrat inde

Re: Skapína pri zložení zo stojanu alebo pri sadnutí na skút

Napísané: Po Okt 08, 2012 11:27 am
od užívateľa raplik
mne robil toto iste burgos... mal som odtrhnuty kabel od indukcnej cievky.. drzal trosku v konektore a ked som nan sadol tak stratil kontakt... skontroluj si kable ;-)

Re: Skapína pri zložení zo stojanu alebo pri sadnutí na skút

Napísané: Po Mar 25, 2013 6:32 pm
od užívateľa aprilia sr 50
Zdravim chcel by som sa spytat ci niekto nevie cim moze byt ze ked mam skuter na stojane tak ide do otacok dam ho dole zo stojana vobec nejde do otacok iba pomalinky sa rozbieha skoro vobec menil som variator a daval som robit vybrus ak by niekto mal s tym skusenost poradte.