kde kupujete ND na karburator? potrebujem ihlu

Otázky,odpovede,postrehy,skúsenosti okolo motorového tuningu

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
muzicMAN
chodec
chodec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Okt 22, 2009 9:45 pm
Skúter: Cagiva Passing

kde kupujete ND na karburator? potrebujem ihlu

#1 Príspevok od užívateľa muzicMAN » Pi Apr 16, 2010 7:51 pm

Zdravim scootaci potreboval by som pomoc. Ospravedlnujem sa ak to sem nepatri ale potrebujem zohnat ihlu do karburatora. Podla manualu aj tej co tam mam ja je oznacenie A 10,2° no neviem taku zohnat. Podla karbika co som nasiel na nete v predajnach co predavaju novy tak je v popise ihla A7 zial ani tu som nenasiel. Typ karbaca mam Dellorto PHVA 17,5 ES. Musim mat presne tu istu ihlu aku som mal ci aj nejaku inu ak su kompatibilne alebo co urcuje velkost a typ ihly? Ovplyvnuju to aj trysky? A urcuje vyska ihly aj kolko benzinu dava do karba? A este by som sa chcel spytat ked mi dava do karba vela benzinu cim to je moze to byt netesnostou ihly alebo moze byt zly automaticky sytic? Pretoze scoot mi startoval normalne ale pretekal trosku tak som rozobral tam kde je ihla a bola taka akoby skrabnuta tak uz nieje bohvieco potom to sice nepresakovalo ale dava mi vela benzinu a neviem ci tolko davalo aj predtym ale sviecka je dost mokra a nechce to chytit odvtedy. A este by som chcel vediet ako sa da vyskusat ten automat. sytic? A inak ako mam mat nastavene volnobezne otacky ked mi to nemoze chytit a pootacoval som aj tymi skrutkami? Na bohatost viem 1,5-2 od uplneho zatiahnutia ale potrebujem aj otacky aby mi to aspon chytilo a zohrialo sa to potom by to slo doladit ale takto newem. Dakujem za kazdu odpoved.
podpis som si este nenastavil

Zamknuté

Návrat na "MOTOR"