pri plnom plyne pridusí a zdochne, na 3/4 plyn ide v pohode

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Majlo116
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Júl 04, 2013 8:28 pm
Skúter: Jinlun 125 T-10

pri plnom plyne pridusí a zdochne, na 3/4 plyn ide v pohode

#1 Príspevok od užívateľa Majlo116 » Št Júl 04, 2013 8:35 pm

Čauko kúpil som si skutrik Jinlun 125 T-10, ale mám problém že keď idem na doraz koľko to dá s plynom na plno tak po chvíľke ho pridusí a zdochne. Ak idem len na 3/4 pynu tak je to v pohode. Vymenil som sviečku, palivový filter, vyčisitl karburátor a robí to stále. Predošlí majiteľ mi vravel že to robil od nova. Niekto nejaké nápady ?

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: pri plnom plyne pridusí a zdochne, na 3/4 plyn ide v poh

#2 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Júl 04, 2013 10:23 pm

Spravil by som mu to znova a ak nechal ho zdochnúť a hneď a zaraz by som rozobral karburátor a pozrel či je v plavákovke palivo.Ak nieje tak nestíha dotekať a je problém dakde medzi nádržou a karbom.Ak si čistil filter môže byť že je nejaký priškrtený podtlakový ventil na nádrži a neotvára sa naplno a pri veľkom prietoku už nestíha a bráni a škrtí dotekanie benzínu do karbu. Ak bude v plavákovke palivo, tak možno to má moc chudobnú zmes a dal by som väčšiu hlavnú trysku prípadne dal vyššie ihlu ak sa dá. Lebo pochybujem že sa to pri tých max otáčkach prechlastáva.Skorej tipujem že je to moc chudobné.Alebo potom skontrolovať vzduchový filter a veci okolo neho hadičky príruby a tak, či tam dakde dačo nieje čo by bránilo vzduchu prúdiť do karbu...Elektriku môžeš vylúčiť na 99%...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: pri plnom plyne pridusí a zdochne, na 3/4 plyn ide v pohode

#3 Príspevok od užívateľa Jano » Št Aug 22, 2019 7:19 pm

Tak presne tento problem mam momentalne aj ja i ked mam 100 ccm 2T a vsetko ukazuje na to,ze to bude asi problem v plavakovej komore,lebo uz som toto raz riesil pri 70 ccm a ked som vymenil plavak a tesniacu ihlu tak to prestalo.lenze teraz mam 100 ku valec a je to zas iny odber,samozrejme vecsí.
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"