Honda PCX 2019 -Kiwi Je O5 v Hre

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
kiwi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 687
Dátum registrácie: So Mar 27, 2010 7:55 pm
Skúter: Yamaha AEROX-RR
Bydlisko: Koplotovce (HC)
Kontaktovať užívateľa:

Honda PCX 2019 -Kiwi Je O5 v Hre

#1 Príspevok od užívateľa kiwi » So Jan 26, 2019 10:31 pm

Zdravím vas chlapci po dlhej a kurňa dlhej odmlke som o5 spat.. :) Len ako tak kukam prezeram forum je pomalicky mrtve co ma velmi mrzi....nasiel som tu vela kamaratov,dostal som sa ku velmi vela dobrým a hlavne kvalitnym informaciam a radám...V podstate som tu prezil moje takzvane neskorsie detstvo :D
Rozbehol som tu vela projektov aj z mojim braskom Gilardonim....Na ktore som Nesmierne hrdý...A tak mi je fakt smutno ked vidim prispevky podla datumov ze faaaaaakt raz zacas sem niekto niecim prispeje...ked vidim uzamknute vlakna....ach,no ledva to predýchavam....Akoby zastal cas v roku 2012...Co sa to tu porobilo hmm??...zeby sme vsetci vyrastli? :D Nemyslim....

Prispejem tu aspon Ja trosicku Teda...Aj ked sa riadne hambim za to ze som tuna na to dost zanevrel aj ja!
Noooo takze k veci za tie roky po predaji Aeroxa RR(moja osudova chyba zrejme) chyba my ten stroj celkom solidne :D som mal len Speedfighta 50lc snazil som
sa ho aj porobit trosicku no len povinnosti,dieťa a hlavne financna kriza ma prinutili od toho upustit...tak to zostalo len pri nastreku a neakej optike...casom som to predal nemal som na to nervy faakt ze ne....Potom som sa venoval renovacii babiet...celkom fajn biznis ale i to ma casom omrzelo...
Jedneho pekneho dna som sa Nas***l a vsetku vetes co som mal doma predal...A vybral som sa do Obchodu z novým zbožím :Yahoo!:
Rozhodovanie bolo velmi tazke...rozhodoval som sa medzi Yamahou Nmax 125 alebo Honda PCX vtedy bol dostupny model 2017 no a ako spravny "yamahaBOY" som sa rozhodol pre yamahu...lenze...nooo proste pri vstupe do predajne na mna hned svietila novucicka Honda PCX modelovy rad 2019...To bola laska na prvy pohlad :D Yamaha proti nej vyzerala ako zastarala hracka...tak som nakoniec kupil Hondu pcx pearl white....Siel som v podstate sam proti sebe :D

Sem tam som aj obanoval svoje rozhodnutie ale vedsi kufor,uzatvaratelna prehriadka,krasny digitalny palubak,full led 12v zasuvka a vedsie kolesa hrali stale proti Yamahe...Honda ponukla v podstate viac podla mna ako yamaha za tie iste peniaze...

Nemam v plane snim nič takeho robit max neaka optika...

s odstupom casu sem budem pridavat neake svoje poznatky ohladom tejto moto ktore snad niekomu dokazu pomoct...
zatial mam na nej 2000km je po prvej serviske a zatial max spokojnost.....

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Noo a kedze sa my nechcelo dat nekrestanske love za nosič tak som ho nechal otcovi za "cigi" vypalit laserom do nereze....

Obrázok
Yamaha Aerox RR- By KIWI

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Honda PCX 2019 -Kiwi Je O5 v Hre

#2 Príspevok od užívateľa BacaNR » Ne Jan 27, 2019 1:32 pm

Cau skuter na koberci som este nevidel, ale potesi :D
No mas pravdu zial vacsina ludi uz riesi len prispevky na plytkom hlupom Fb , kde je prispevok za par dni spatne nedohladatelny cize zabudnuty ... =@
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

icask
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 220
Dátum registrácie: Ne Jún 28, 2015 9:20 pm
Skúter: Kymco Downtown 125i ABS
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Honda PCX 2019 -Kiwi Je O5 v Hre

#3 Príspevok od užívateľa icask » Ne Jan 27, 2019 7:25 pm

Hadam si nezaspini kolesa!
Vela ludi preslo na ceske forum a na FB.

Odoslané z HUAWEI GRA-L09 pomocou Tapatalku

Kymco Downtown 125 i ABS od 6.5.2015

Užívateľov profilový obrázok
kiwi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 687
Dátum registrácie: So Mar 27, 2010 7:55 pm
Skúter: Yamaha AEROX-RR
Bydlisko: Koplotovce (HC)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Honda PCX 2019 -Kiwi Je O5 v Hre

#4 Príspevok od užívateľa kiwi » Po Jan 28, 2019 2:13 pm

Jaj no to je velka skoda ze uz tu nikoho nie je...sa to tu len hemzilo príspevkamy...co uz....noo to preto je na koberci aby mu nebola zima odspodu :D
Yamaha Aerox RR- By KIWI

Užívateľov profilový obrázok
kiwi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 687
Dátum registrácie: So Mar 27, 2010 7:55 pm
Skúter: Yamaha AEROX-RR
Bydlisko: Koplotovce (HC)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Honda PCX 2019 -Kiwi Je O5 v Hre

#5 Príspevok od užívateľa kiwi » So Feb 16, 2019 8:15 pm

Noo kedze sa my nepacili tie original packy tak som sa rozhodol ich zmenit aaaa kedze zohnat tuna neake pekne na Hondu by chcelo zazrak tak som ich objednal z Aliexpress....cakal som hocico od tial :D ale nie taketo krasne packy za tie peiaze su fakt luxus odporucam...

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Yamaha Aerox RR- By KIWI

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"